głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Mam ochotę pobyć sama w domu. Włączyć muzykę na cały regulator trzymać w ręku Twoje zdjęcie i rozpłakać się. Chcę się pozbyć tego uczucia raz na zawsze. Dzisiaj

estate

estate.moblo.pl
Mam ochotę pobyć sama w domu. Włączyć muzykę na cały regulator trzymać w ręku Twoje zdjęcie i rozpłakać się. Chcę się pozbyć tego uczucia raz na zawsze.
Mam ochotę pobyć sama w domu.... teksty

estate dodano: 6 grudnia 2012

Mam ochotę pobyć sama w domu. Włączyć muzykę na cały regulator, trzymać w ręku Twoje zdjęcie i rozpłakać się. Chcę się pozbyć tego uczucia, raz na zawsze.

Dzisiaj może nie ufam każdemu w 100... teksty

estate dodano: 4 grudnia 2012

Dzisiaj może nie ufam każdemu w 100% i nie jestem zawsze miła dla wszystkich, to tak się cieszę jak jest. Ponoć liceum zmienia ludzi, na dodatek moje bardzo. Może i tak, ale mi się ta zmiana podoba. Wolę być wredną suką dla tych, którzy mi nie odpowiadają niż być sztucznie miłą. Czas nauczył mnie najwięcej. Nigdy nie można się załamywać tak bardzo, bo przecież z dnia na dzień jest coraz lepiej, przynajmniej powinno. Jeśli będę kiedyś narzekała na brak wrażeń w moim życiu, niech ktoś mi porządnie przywali. "Dobrze, gdy nie za dobrze" - mój ulubiony cytat, pomijając "..a chuj Ci w dupę."

Planowałam tegoroczne święta... teksty

estate dodano: 29 listopada 2012

Planowałam tegoroczne święta spędzić naprawdę świątecznie, pomagać w zakupach, kupować prezenty, ale wiem, że nawet to w tym roku mi nie wyjdzie.

Oglądam disney'owskie szajsy  robię... teksty

estate dodano: 29 listopada 2012

Oglądam disney'owskie szajsy, robię zadania z polskiego i jeszcze maluję paznokcie. Gdzieś tam jeszcze mi dzwoni telefon z przypomnieniem. Jak ja nienawidzę listopadów.

Nie wiesz  jakie to straszne  gdy... teksty

estate dodano: 25 listopada 2012

Nie wiesz, jakie to straszne, gdy chcesz ratować coś, co dawno się skończyło. Jak bardzo chciałabyś to odnowić. Nie ma takiej możliwości. Możesz udawać, że nie rusza Cię to wcale i patrzeć, jak wszystko przelatuje Ci przed oczami. Tak też będę robić już do końca.

Twoje nazwisko wywołuje u mnie... teksty

estate dodano: 25 listopada 2012

Twoje nazwisko wywołuje u mnie drżenie rąk, nogi z waty i łzy w oczach. Nie mam pojęcia, co ze mną robisz.

Nienawidzę listopadowych wieczorów... teksty

estate dodano: 25 listopada 2012

Nienawidzę listopadowych wieczorów, gdy mam jeszcze Birdy w słuchawkach i na dodatek chodzić bez celu. Wspomnienia mam na wyciągnięciu ręki, a płakać mi się tak bardzo chce jak wtedy. Czy kiedykolwiek mi to minie?

Uwielbiam  gdy mam masę rzeczy do... teksty

estate dodano: 19 listopada 2012

Uwielbiam, gdy mam masę rzeczy do roboty, a moja układanka emocjonalna się jebie, jak nigdy.

Włączyłam  Die Antwoord   Rich... teksty

estate dodano: 17 listopada 2012

Włączyłam "Die Antwoord - Rich bitch". W tym momencie zapachniało mi spieczoną pizzą z piekarnika, poczułam smak sorbetu malinowego z karmelem własnej roboty i wylany koktajl bananowy na moje spodnie. Jeszcze sześciogodzinny sen przed całodniową wycieczką. Mietek, odblaski, nasze frendki. Kurwa, tęsknię debie.

Każde moje spojrzenie na Ciebie jest... teksty

estate dodano: 17 listopada 2012

Każde moje spojrzenie na Ciebie jest odruchem warunkowym.

Miło zacząć tydzień od spisywania... teksty

estate dodano: 12 listopada 2012

Miło zacząć tydzień od spisywania zadań z niemieckiego pół minuty przed wejściem do klasy. Jeszcze milej jest wtedy, gdy orientujesz się, że z pięciu przykładów jeden z nich jest prawidłowy. Nieopanowane śmiechy i łzy szczęścia przez jedną osobę poprawiły ten paskudy dzień. Nie wspomnę o nieopanowanym ściąganiu na fizyce, latające ściągi i otwieranie podręcznika. Jeszcze ojczysty, na którym mnie nie męczyła, co było ogromnym szczęściem dla mnie. Ano i historia na sam koniec idealna na podsumowanie początku tygodnia. Mimo mojego marudzenia, wkurwów i wyzywania na wszystkich, gdyby nie szkoła, nie wiem co by się ze mną działo.

Jestem bałwanem  który zakochał... teksty

estate dodano: 11 listopada 2012

Jestem bałwanem, który zakochał się w piecyku. / Brzydula

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV