głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nie żałuję tego co było kiedyś. Żałuję że nie ma tego teraz tutaj na miejscu. Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło a zaczęło się wcześniej niż

estate

estate.moblo.pl
Nie żałuję tego co było kiedyś. Żałuję że nie ma tego teraz tutaj na miejscu.
Nie żałuję tego  co było kiedyś.... teksty

estate dodano: 15 grudnia 2012

Nie żałuję tego, co było kiedyś. Żałuję, że nie ma tego teraz, tutaj, na miejscu.

Próbujesz sobie przypomnieć  kiedy... teksty

estate dodano: 14 grudnia 2012

Próbujesz sobie przypomnieć, kiedy wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo, nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebem.

Ależ ja jestem snobką! Ależ ja... teksty

estate dodano: 13 grudnia 2012

Ależ ja jestem snobką! Ależ ja się zmieniłam przez ostatnie cztery miesiące! Ależ stałam się ważna! Ależ ja jestem okropna i brzydka! Nikogo nie poznaję na ulicy i nikt mnie nie obchodzi. Jak to musi boleć, że zaczęłam coś od początku, nie? W innej szkole, z innymi ludźmi, na dodatek normalnymi. Teraz czuję się cholernie ważna, dla których chcę, a reszta nie musi mnie hejtować za to, że jestem szczęśliwa, to że wy nie jesteście to już nie moja wina, sorka.

Cześć Skalpelku  pamiętasz mnie... teksty

estate dodano: 10 grudnia 2012

Cześć Skalpelku, pamiętasz mnie jeszcze? To ja, Twoja dziewczyna o króciutkiej grzyweczce i spiętych włosach w koński ogon, w tej czarnej bluzie z różowymi plamkami, w ciasnych dżinsach i jasnych trampkach. To ja, ta sama wredna dziewczynka, głupiejąca na Twój widok. To ta, z którą przesiadywałeś na murku, chodziłeś na lody z czekoladą, rowery, rozmawiałeś do rana i grałeś w tibię. To ta, za którą niby tęskniłeś i której Ci niby brakowało jakiś czas. Może już mnie nie pamiętasz, ale wiedz, byłeś najpiękniejszą rzeczą w moim życiu.

Oglądanie połowinek   błąd.... teksty

estate dodano: 9 grudnia 2012

Oglądanie połowinek - błąd. Wyszukiwanie w tłumie Twojej osoby - błąd. Oglądanie zdjęć z połowinek - błąd. Wieczne rozmyślanie o Tobie - błąd. Same błędy, których nie umiem naprawić.

Nawalę na twarz tonę tapety... teksty

estate dodano: 9 grudnia 2012

Nawalę na twarz tonę tapety, przefarbuję włosy na świński blond, kupię z tuzin króciutkich sukienek i jeszcze szpile, na których spokojnie mogłabym się zabić. Może wtedy kurwa wreszcie mnie zauważysz.

Może gdybym nie zamilkła  nigdy nie... teksty

estate dodano: 9 grudnia 2012

Może gdybym nie zamilkła, nigdy nie byłoby takiej sytuacji. Może bylibyśmy razem, może bylibyśmy kumplami. Zrobiłam jak chciałam, teraz żałuję.

Może gdybym mniej myślała o Tobie... teksty

estate dodano: 9 grudnia 2012

Może gdybym mniej myślała o Tobie, byłoby mniej głupich snów z Tobą w roli głównej, w których wracamy cały czas do przeszłości.

Ciebie mam w dupie  Ciebie też  a... teksty

estate dodano: 6 grudnia 2012

Ciebie mam w dupie, Ciebie też, a Ciebie to już w ogóle, ale Ciebie.. jesteś moją porażką.

Mam ochotę pobyć sama w domu.... teksty

estate dodano: 6 grudnia 2012

Mam ochotę pobyć sama w domu. Włączyć muzykę na cały regulator, trzymać w ręku Twoje zdjęcie i rozpłakać się. Chcę się pozbyć tego uczucia, raz na zawsze.

Dzisiaj może nie ufam każdemu w 100... teksty

estate dodano: 4 grudnia 2012

Dzisiaj może nie ufam każdemu w 100% i nie jestem zawsze miła dla wszystkich, to tak się cieszę jak jest. Ponoć liceum zmienia ludzi, na dodatek moje bardzo. Może i tak, ale mi się ta zmiana podoba. Wolę być wredną suką dla tych, którzy mi nie odpowiadają niż być sztucznie miłą. Czas nauczył mnie najwięcej. Nigdy nie można się załamywać tak bardzo, bo przecież z dnia na dzień jest coraz lepiej, przynajmniej powinno. Jeśli będę kiedyś narzekała na brak wrażeń w moim życiu, niech ktoś mi porządnie przywali. "Dobrze, gdy nie za dobrze" - mój ulubiony cytat, pomijając "..a chuj Ci w dupę."

Planowałam tegoroczne święta... teksty

estate dodano: 29 listopada 2012

Planowałam tegoroczne święta spędzić naprawdę świątecznie, pomagać w zakupach, kupować prezenty, ale wiem, że nawet to w tym roku mi nie wyjdzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV