głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Jeśli masz wyjebane to wszystko czego pragniesz samo się do Ciebie zgłosi. R. : Poczułam się strasznie tak strasznie że zaczęłam się bać drugiego człowieka. Mog

estate

estate.moblo.pl
Jeśli masz wyjebane to wszystko czego pragniesz samo się do Ciebie zgłosi. R. :
Jeśli masz wyjebane to wszystko... teksty

estate dodano: 14 stycznia 2013

Jeśli masz wyjebane to wszystko, czego pragniesz samo się do Ciebie zgłosi. / R. :)

Poczułam się strasznie  tak... teksty

estate dodano: 28 grudnia 2012

Poczułam się strasznie, tak strasznie, że zaczęłam się bać drugiego człowieka.

Mogę stanąć przed lustrem i... teksty

estate dodano: 21 grudnia 2012

Mogę stanąć przed lustrem i powiedzieć w końcu, że jestem szczęśliwa.

2. Dziś mija rok  gdy jestem sama.... teksty

estate dodano: 18 grudnia 2012

2. Dziś mija rok, gdy jestem sama. Jestem szczęśliwa i nie żałuję, że nie wracaliśmy do siebie, jak te niektóre pary. Zawsze kończyłoby się tak samo, płaczem. Cieszę, że tak się stało, bo gdybyśmy nadal byli razem, wiem, że nigdy nie poznałabym tak wspaniałych ludzi jakich dziś znam i tego, jak może ktoś spierdolić Ci życie.

1. Pamiętam tamten dzień jak dziś... teksty

estate dodano: 18 grudnia 2012

1. Pamiętam tamten dzień jak dziś, ze szczegółami. Padał deszcz, z dwa stopnie na dworze. Wstałam po dwunastej. Zjadłam śniadanie, ubrałam się, ogarnęłam swój pokój. Wyszłam na godzinny spacer z psem i czekałam.Dochodziła szesnasta, Ciebie nie było, więc wchodzę na gadu i piszę do Ciebie. Nigdy nie zapomnę tego wymigiwania się "nie ma kto mnie przywieźć, jestem po chorobie, czekam na matkę." Moja złość tylko wzrastała. Z bezsilności wyłączyłam kompa i położyłam się na łóżko. Po piętnastu minutach ponownie go włączyłam i nie chciałam żadnego owijania w bawełnę. "Nie kocham Cię już, minęło mi, nie umiałem Ci tego powiedzieć." - Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek będzie koniec, może nie tak szybko. Nigdy nie czułam się tak bezsilnie, tak słabo. Parę minut później byłam na drugim końcu miasta, wypłakując się im w rękaw. "Wszystko będzie dobrze, będzie kolejny, on jest idiotą." Każda próba poprawienia humoru kończyła się jeszcze głośniejszym płaczem.

Mimo tylu porażek i spierdolonych... teksty

estate dodano: 17 grudnia 2012

Mimo tylu porażek i spierdolonych dobrych chwil tego roku to tak znalazł się jeszcze bardzo dobry miesiąc w tym roku. Myślałam, że on już nigdy nie nadejdzie.

Nieważne czy zmieniłam się na... teksty

estate dodano: 16 grudnia 2012

Nieważne czy zmieniłam się na lepsze bądź gorsze. Ważne, że w ogóle się zmieniłam i nie tkwię w starym syfie.

Czuję jakby wyssano ze mnie... teksty

estate dodano: 15 grudnia 2012

Czuję jakby wyssano ze mnie wszystkie uczucia.

Nie żałuję tego  co było kiedyś.... teksty

estate dodano: 15 grudnia 2012

Nie żałuję tego, co było kiedyś. Żałuję, że nie ma tego teraz, tutaj, na miejscu.

Próbujesz sobie przypomnieć  kiedy... teksty

estate dodano: 14 grudnia 2012

Próbujesz sobie przypomnieć, kiedy wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo, nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebem.

Ależ ja jestem snobką! Ależ ja... teksty

estate dodano: 13 grudnia 2012

Ależ ja jestem snobką! Ależ ja się zmieniłam przez ostatnie cztery miesiące! Ależ stałam się ważna! Ależ ja jestem okropna i brzydka! Nikogo nie poznaję na ulicy i nikt mnie nie obchodzi. Jak to musi boleć, że zaczęłam coś od początku, nie? W innej szkole, z innymi ludźmi, na dodatek normalnymi. Teraz czuję się cholernie ważna, dla których chcę, a reszta nie musi mnie hejtować za to, że jestem szczęśliwa, to że wy nie jesteście to już nie moja wina, sorka.

Cześć Skalpelku  pamiętasz mnie... teksty

estate dodano: 10 grudnia 2012

Cześć Skalpelku, pamiętasz mnie jeszcze? To ja, Twoja dziewczyna o króciutkiej grzyweczce i spiętych włosach w koński ogon, w tej czarnej bluzie z różowymi plamkami, w ciasnych dżinsach i jasnych trampkach. To ja, ta sama wredna dziewczynka, głupiejąca na Twój widok. To ta, z którą przesiadywałeś na murku, chodziłeś na lody z czekoladą, rowery, rozmawiałeś do rana i grałeś w tibię. To ta, za którą niby tęskniłeś i której Ci niby brakowało jakiś czas. Może już mnie nie pamiętasz, ale wiedz, byłeś najpiękniejszą rzeczą w moim życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV