głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Mam napisane na czole królik doświadczalny zdobywam nowe doświadczenia i kurwa chcę mi się płakać. Jak to możliwe? Oglądam ulubiony fanpejdż z jamnikami każdej

estate

estate.moblo.pl
Mam napisane na czole królik doświadczalny zdobywam nowe doświadczenia i kurwa chcę mi się płakać. Jak to możliwe?
Mam napisane na czole  królik... teksty

estate dodano: 11 luty 2013

Mam napisane na czole "królik doświadczalny", zdobywam nowe doświadczenia i kurwa, chcę mi się płakać. Jak to możliwe?

Oglądam ulubiony fanpejdż z... teksty

estate dodano: 11 luty 2013

Oglądam ulubiony fanpejdż z jamnikami, każdej po kolei wysyłam zdjęcia psów, robię zadanie z matmy i płaczę ze śmiechu. Czegoś mi brakuje, czuję taką pustkę, że Ciebie nie ma, wiesz?

My z Bartkiem też zawsze byliśmy... teksty

estate dodano: 11 luty 2013

My z Bartkiem też zawsze byliśmy blisko. Znaczy on rządził na całej ulicy a ja byłam tylko taką dziewczynką na posyłki. I dopiero jak skończyliśmy szkołę zaczął mnie traktować poważnie. Przynajmniej tak mi się wydawało. Potem się okazało, że nadal jestem taką dziewczynką na posyłki. Załatwiałam dla niego mnóstwo rzeczy, wyciągałam go z kłopotów. A najgorsze było to, że on mnie oszukiwał. Mówił, że mnie kocha a wcale nie kochał. I dopóki Ciebie nie poznałam, myślałam, że świat składa się tylko z własnie takich Bartków. Nawet nie wiesz, jakie to jest dla mnie ważne. Że ja wiem, że zawsze jesteś ze mną szczery, nawet jeśli boli. / BrzydUla.

W przyszłości będę miała dobrą... teksty

estate dodano: 11 luty 2013

W przyszłości będę miała dobrą pracę, będę mieszkała w bliźniaku z mężem, czwórką dzieci i z jamnikiem o imieniu Junior.

Siedzę w rozciągniętym swetrze  w... teksty

estate dodano: 9 luty 2013

Siedzę w rozciągniętym swetrze, w jakiś szerokich dresach, bez kapci na nogach, włosy związane w kitkę. Milion zadań, kartkówek na przyszły tydzień przede mną, a ja nie mam sił by ogarnąć cokolwiek. Cios za ciosem, ja nie wytrzymuję.

Dziś już jestem tylko Twoim... teksty

estate dodano: 9 luty 2013

Dziś już jestem tylko Twoim wspomnieniem.

Dziwne uczucie  kładąc się do... teksty

estate dodano: 9 luty 2013

Dziwne uczucie, kładąc się do łóżka i nie rozmyślać o tym, co było kiedyś.

Nie chcę już być Twoim wyjściem... teksty

estate dodano: 9 luty 2013

Nie chcę już być Twoim wyjściem awaryjnym na gorsze dni. Chciałam być kimś więcej, kimś ważnym. Jak zwykle, wyszło tak samo, chujowo. Każde "kocham Cię, chcę być z Tobą, zależy mi na Tobie" było dla mnie ważne i prawdziwe. Myślałam, że byłbyś w stanie rzucić wszystko dla mnie i być tu teraz ze mną. Tak wiem, zabawne. Rzucić wszystko DLA MNIE? Niemożliwe. Same wątpliwości, strach, ale przecież sam mi zawsze powtarzałeś: "bez ryzyka nie ma zabawy." Teraz pierdol się z tym ryzykiem najdalej ode mnie i zapomnij, że kiedykolwiek byłam w Twoim życiu. Jestem zużytą zabawką, czas mnie wyrzucić do kosza.

Nie mam już problemów z... teksty

estate dodano: 9 luty 2013

Nie mam już problemów z przeszłością, teraźniejszość mam w miarę ogarniętą, więc czas zacząć się tym, co najważniejsze na najbliższe trzy lata, przyszłość.

Dlaczego czepiasz się o to  że nie... teksty

estate dodano: 9 luty 2013

Dlaczego czepiasz się o to, że nie jestem taka jak kiedyś? Kochająca, współczująca, wyrażająca swoje uczucia? W głębi nadal tam jestem, tylko trudno to zobaczyć. Nie lubię ogłaszać tego, jak bardzo mi na kimś zależy, to nie jest w moim stylu na dzień dzisiejszy. Może trochę się zmieniłam i pogubiłam, ale tego nie zmienię już nigdy. Już zawsze będę taka jak teraz. Obojętna na wszystko, co mnie otacza i odpychająca obcych.

Śniło mi się  że dobre dni już... teksty

estate dodano: 7 luty 2013

Śniło mi się, że dobre dni już się skończyły.

Przez ostatni rok wyczerpałam już... teksty

estate dodano: 5 luty 2013

Przez ostatni rok wyczerpałam już limit łez, zazdrości i swoich wkurwów, więc nie psuj tego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV