głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Po paru tygodniach niegadania ja po prostu tęsknię. Wiem że jest za późno by cokolwiek naprawiać. Zrozumiałam wiele rzeczy ale Ciebie już nie mam. Niby nigdy ni

estate

estate.moblo.pl
Po paru tygodniach niegadania ja po prostu tęsknię. Wiem że jest za późno by cokolwiek naprawiać. Zrozumiałam wiele rzeczy ale Ciebie już nie mam. Niby nigdy nie jes
Po paru tygodniach niegadania  ja po... teksty

estate dodano: 22 luty 2013

Po paru tygodniach niegadania, ja po prostu tęsknię. Wiem, że jest za późno, by cokolwiek naprawiać. Zrozumiałam wiele rzeczy, ale Ciebie już nie mam. Niby "nigdy nie jest za późno", ale z nami? Nie ma żadnych nas, właściwie nie było żadnych NAS. Do końca będę kojarzyła Twoją osobę z kłamstwami. Nie zliczę wszystkich, w które ślepo wierzyłam i tych które wybaczyłam, bo przecież stawałeś się coraz lepszym człowiekiem. Moje serce dawało Tobie dużą ilość szans, ale każda zmarnowana. Ostatnie kłamstwo zostało ocenione przez rozum, który wygrał pierwszy raz z sercem od paru miesięcy. Teraz on prowadzi mnie przez życie, uczucia odłożyłam na dolną półkę, choć mimo tego nadal się nie zmieniły. Dzięki Tobie poczułam, jak można być z całkiem kimś innym szczęśliwym, ale każdy jest taki sam i każdy tak samo zjebie jak poprzedni.

Tyle szczęścia  ile dałeś mi... teksty

estate dodano: 22 luty 2013

Tyle szczęścia, ile dałeś mi przez miesiąc, nikt mi nie dał tyle przez cały rok.

Cieszę się  że potrafiłam... teksty

estate dodano: 18 luty 2013

Cieszę się, że potrafiłam definitywnie odciąć to, co było od tego, co jest teraz.

Oby kurwa u was się jebało cały... teksty

estate dodano: 17 luty 2013

Oby kurwa u was się jebało cały czas, bo przecież nie można zbudować szczęścia na czyimś nieszczęściu.

Gdyby Tobie na mnie zależało  to... teksty

estate dodano: 12 luty 2013

Gdyby Tobie na mnie zależało, to wiesz, co byś zrobił? Byłbyś tu, koło mnie. Wypisywałbyś do mnie podczas 7-8h w szkole, ciągle byś do mnie wydzwaniał, gdybym nie mogła odebrać telefonu. Nie okłamywałbyś mnie, nie mówiłbyś "kocham Cię", będąc z nią dobre parę dni. Powiedz, to jest normalne?

Mam napisane na czole  królik... teksty

estate dodano: 11 luty 2013

Mam napisane na czole "królik doświadczalny", zdobywam nowe doświadczenia i kurwa, chcę mi się płakać. Jak to możliwe?

Oglądam ulubiony fanpejdż z... teksty

estate dodano: 11 luty 2013

Oglądam ulubiony fanpejdż z jamnikami, każdej po kolei wysyłam zdjęcia psów, robię zadanie z matmy i płaczę ze śmiechu. Czegoś mi brakuje, czuję taką pustkę, że Ciebie nie ma, wiesz?

My z Bartkiem też zawsze byliśmy... teksty

estate dodano: 11 luty 2013

My z Bartkiem też zawsze byliśmy blisko. Znaczy on rządził na całej ulicy a ja byłam tylko taką dziewczynką na posyłki. I dopiero jak skończyliśmy szkołę zaczął mnie traktować poważnie. Przynajmniej tak mi się wydawało. Potem się okazało, że nadal jestem taką dziewczynką na posyłki. Załatwiałam dla niego mnóstwo rzeczy, wyciągałam go z kłopotów. A najgorsze było to, że on mnie oszukiwał. Mówił, że mnie kocha a wcale nie kochał. I dopóki Ciebie nie poznałam, myślałam, że świat składa się tylko z własnie takich Bartków. Nawet nie wiesz, jakie to jest dla mnie ważne. Że ja wiem, że zawsze jesteś ze mną szczery, nawet jeśli boli. / BrzydUla.

W przyszłości będę miała dobrą... teksty

estate dodano: 11 luty 2013

W przyszłości będę miała dobrą pracę, będę mieszkała w bliźniaku z mężem, czwórką dzieci i z jamnikiem o imieniu Junior.

Siedzę w rozciągniętym swetrze  w... teksty

estate dodano: 9 luty 2013

Siedzę w rozciągniętym swetrze, w jakiś szerokich dresach, bez kapci na nogach, włosy związane w kitkę. Milion zadań, kartkówek na przyszły tydzień przede mną, a ja nie mam sił by ogarnąć cokolwiek. Cios za ciosem, ja nie wytrzymuję.

Dziś już jestem tylko Twoim... teksty

estate dodano: 9 luty 2013

Dziś już jestem tylko Twoim wspomnieniem.

Dziwne uczucie  kładąc się do... teksty

estate dodano: 9 luty 2013

Dziwne uczucie, kładąc się do łóżka i nie rozmyślać o tym, co było kiedyś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV