głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nie mogę zarzucić Tobie tylko złe rzeczy bo przecież były też dobre które powodowały uśmiech na mojej twarzy. Właściwie to byłeś jedną z nielicznych osób która

estate

estate.moblo.pl
Nie mogę zarzucić Tobie tylko złe rzeczy bo przecież były też dobre które powodowały uśmiech na mojej twarzy. Właściwie to byłeś jedną z nielicznych osób która pomogła
Nie mogę zarzucić Tobie tylko złe... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Nie mogę zarzucić Tobie tylko złe rzeczy, bo przecież były też dobre, które powodowały uśmiech na mojej twarzy. Właściwie to byłeś jedną z nielicznych osób, która pomogła mi zapomnieć o zdarzeniach z przed roku, odrzucić wszystkie złe myśli i przywrócić to uczucie, którego nie potrafiłam znaleźć sama. Niestety wszystkie końce są bardziej charakterystyczne i pamiętliwe niż początki.

Mam ochotę wysłać Ci tą stronę... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Mam ochotę wysłać Ci tą stronę, z każdym wyrzyganym zdaniem do Twojej osoby. Chciałabym zobaczyć Twoją minę i może być w końcu uwierzył w to, że ja nie potrafię kłamać.

Nie zaliczam tego do złamanego serca... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Nie zaliczam tego do złamanego serca, tylko do żalu. Jest mi źle, że znowu byłam "tą" na gorsze dni, gdy nie wychodziło Ci z nią bądź walił się Twój świat, a nikt nie potrafił Ci pomóc. Chciałabym Ci przypomnieć, że to ja w najbardziej niekorzystnych dla Ciebie chwilach to ja byłam przy Tobie, to ja rozmawiałam z Tobą do nocy przez telefon, to ja spędzałam każdy dzień wolny, gdy był tylko możliwy, to ja byłam pierwszą i ostatnią myślą dnia i uwierz, że trudno mi w to uwierzyć, że nasza znajomość, przywiązanie, niedoszły związek był czymś bezwartościowym i bez przyszłości, że każdy Twój monolog, zdanie, słowo muszę zaliczyć do kłamstw. Bardziej w tej sytuacji nienawidzę siebie niż Ciebie, bo znowu dałam się nabrać na to, że komuś na mnie zależy.

Nie pytaj o mnie nigdy  dla mnie... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Nie pytaj o mnie nigdy, dla mnie umarłeś i ja dla Ciebie też powinnam.

Rzygam  mam dość  nie chcę mi się... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Rzygam, mam dość, nie chcę mi się, nudzi mi się, jest to nie do zniesienia, wyjdź wreszcie. Wyjdź kurwa i nigdy nie wracaj pod moją szkołę, pod mój dom, do mojej głowy, do moich wspomnień. Nigdy Ciebie nie było, nigdy się nic nie zaczęło, a ja nigdy nie byłam wykorzystana przez Ciebie.

Tęsknię  tęsknię  tęsknię... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Tęsknię, tęsknię, tęsknię, tęsknię, tęsknię, tęsknię. Ile kurwa razy mam to powtórzyć, byś to wreszcie usłyszał?

Nie martw się  tego wieczoru nie... teksty

estate dodano: 2 marca 2013

Nie martw się, tego wieczoru nie będę stała pod Twoim domem, wołając Cię byś zszedł. Nie zadzwonię do Ciebie z nowiną, że nienawidzę swojego życia. Nie napiszę smsa, że tęsknię za Tobą cholernie, bo wiesz, że nie potrafię wypowiedzieć bezpośrednio tych słów.

Nie mam żadnych głupich pytań w... teksty

estate dodano: 2 marca 2013

Nie mam żadnych głupich pytań w głowie. "Dlaczego tam musiało być? Dlaczego mnie to spotyka? Dlaczego jesteś taki?" Jedyne, co się powtórzyło po raz kolejny to reakcja na to wszystko: "ja pierdole."

Może po prostu zasłużyłam na... teksty

estate dodano: 2 marca 2013

Może po prostu zasłużyłam na takie traktowanie.

 ... on mi opowiadał  że jeździ na... teksty

estate dodano: 28 luty 2013

"... on mi opowiadał, że jeździ na motorze i zaczął wymieniać resztę, a ja nie miałam czym się pochwalić. Powiedziałam mu, że umiem śpiewać i właśnie nagrałam płytę z Patrycją Markowską, na którą czekam od paru tygodni." / Mistrz nad mistrzami w podrywaniu.:D

Przed czwartą  na liście kontaktów... teksty

estate dodano: 24 luty 2013

Przed czwartą, na liście kontaktów widniejesz Ty, nic się nie zmieniłeś.

Ja naprawdę niczego już nie chcę... teksty

estate dodano: 23 luty 2013

Ja naprawdę niczego już nie chcę, oprócz spokoju.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV