głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate 1. Gdy tak jej słucham obserwuję jego zachowanie to widzę nas wiesz? Jakbym widziała nasz początek znajomości. Po raz pierwszy miałam odwagę na nową znajomość.

estate

estate.moblo.pl
1. Gdy tak jej słucham obserwuję jego zachowanie to widzę nas wiesz? Jakbym widziała nasz początek znajomości. Po raz pierwszy miałam odwagę na nową znajomość. Wiem że
1. Gdy tak jej słucham  obserwuję... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

1. Gdy tak jej słucham, obserwuję jego zachowanie to widzę nas, wiesz? Jakbym widziała nasz początek znajomości. Po raz pierwszy miałam odwagę na nową znajomość. Wiem, że to głupio brzmi, ale tak było. Nie zależało mi, przyznam. Pisałeś - fajnie, nie - nie było źle. Byłam wtedy przyzwyczajona do bólu, każdego rodzaju, więc jedna osoba więcej do plotkowania była mi obojętna. Ta obojętność zmieniła się w sympatię. Lubiłam z Tobą spędzać czas, gdy tylko mogłam. Piątkowe wieczory wolałam spędzić z Tobą przed monitorem niż znowu udawać przed kumpelą, że jest okej. Miło wspomniam też sms'y na dobranoc z buziaczkiem. Tak, wiem, że dziecinne, ale wtedy każdy miły gest sprawiał mi przyjemność. Było naprawdę cudownie, czułam, że mam kogoś bliskiego, na kogo mogę liczyć zawsze. Też tak było, do czasu odkrycia pierwszego kłamstwa. Bolało cholernie, jeszcze wydarzenia wcześniejsze doszły do tego to już był koniec z moją psychiką. Wierzyłam ślepo, że gdy wybaczę to wrócisz.

Nie możesz dzwonić  jak... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

Nie możesz dzwonić, jak zatęsknisz. Nie chcę o tym gadać przez telefon. Nie ślij SMS-ów, maili, nie pisz na Facebooku. Jeśli naprawdę tęsknisz to nie bądź dzieckiem. Wsiadaj do auta i przyjeżdżaj. / Sex Story

Więc wybacz mi zapominanie  ale to... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

Więc wybacz mi zapominanie, ale to coś co robię. Widzisz? Zapomniałam, czy one są zielone czy niebieskie. W każdym razie, to co naprawdę mam na myśli... Twoje oczy są najsłodszymi jakie kiedykolwiek widziałam. I możesz powiedzieć wszystkim, to jest Twoja piosenka. Może jest całkiem prosta, ale teraz kiedy jest ukończona.. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu, że zapisałam to w słowach jak cudowne jest życie podczas, gdy jesteś na świecie. / Ellie :3

Żadne przypadki  love story  cuda... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

Żadne przypadki, love story, cuda, bajki - one mnie nie dotyczą, jedynie horrory albo dramaty.

Cały czas wierzyłam w  nas  czy... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

Cały czas wierzyłam w "nas" czy jakiś powrót "do siebie", ale nie. U mnie nigdy nie warto wierzyć w żadne "my" i w żadne "powroty."

Kolejny dzień zlałam szkołę... teksty

estate dodano: 6 marca 2013

Kolejny dzień zlałam szkołę, leżę w moim cieplutkim łóżeczku z Maurycym na kolanach i z wydobywającą się z głośników Ellie. Dzisiaj odpuściłam sobie poranne widzenie Twojej mordy i mój zjebany humor na cały dzień. Mam nadzieję, że wreszcie się cieszysz, że nie prześladuję Cię.

Mógłbyś zatęsknić  serio. teksty

estate dodano: 6 marca 2013

Mógłbyś zatęsknić, serio.

I am so scared of what I'll look like... teksty

estate dodano: 6 marca 2013

I am so scared of what I'll look like in the end for I am not prepared. I hope I will get the chance to be someone to be human. / Ellie Goulding

Niedzielne popołudnie  przespane za... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Niedzielne popołudnie, przespane za sobą mam dwanaście godzin, przed sobą mam notatki z historii na jutrzejszy sprawdzian, w tle słychać stare nuty z podstawówki, a słońce za oknem nie doprowadza mnie do łez. I wiesz co? Nie ma Cię, po prostu Ciebie nie ma, jakby Cię nigdy nie było. Jakbym to była stara ja, przed Tobą, jeszcze tym przed Tobą. Taka tam ja zajęta szkołą i tylko sobą. I wiesz, czuję się wyśmienicie, wspaniale i ta swoboda ze spokojem jest zdumiewająca. Nigdy Ciebie więcej nie chcę, nigdy.

Nie mogę zarzucić Tobie tylko złe... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Nie mogę zarzucić Tobie tylko złe rzeczy, bo przecież były też dobre, które powodowały uśmiech na mojej twarzy. Właściwie to byłeś jedną z nielicznych osób, która pomogła mi zapomnieć o zdarzeniach z przed roku, odrzucić wszystkie złe myśli i przywrócić to uczucie, którego nie potrafiłam znaleźć sama. Niestety wszystkie końce są bardziej charakterystyczne i pamiętliwe niż początki.

Mam ochotę wysłać Ci tą stronę... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Mam ochotę wysłać Ci tą stronę, z każdym wyrzyganym zdaniem do Twojej osoby. Chciałabym zobaczyć Twoją minę i może być w końcu uwierzył w to, że ja nie potrafię kłamać.

Nie zaliczam tego do złamanego serca... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Nie zaliczam tego do złamanego serca, tylko do żalu. Jest mi źle, że znowu byłam "tą" na gorsze dni, gdy nie wychodziło Ci z nią bądź walił się Twój świat, a nikt nie potrafił Ci pomóc. Chciałabym Ci przypomnieć, że to ja w najbardziej niekorzystnych dla Ciebie chwilach to ja byłam przy Tobie, to ja rozmawiałam z Tobą do nocy przez telefon, to ja spędzałam każdy dzień wolny, gdy był tylko możliwy, to ja byłam pierwszą i ostatnią myślą dnia i uwierz, że trudno mi w to uwierzyć, że nasza znajomość, przywiązanie, niedoszły związek był czymś bezwartościowym i bez przyszłości, że każdy Twój monolog, zdanie, słowo muszę zaliczyć do kłamstw. Bardziej w tej sytuacji nienawidzę siebie niż Ciebie, bo znowu dałam się nabrać na to, że komuś na mnie zależy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV