głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Pusty dom słyszę chrapanie psa z przedpokoju. Oglądam stare zdjęcia popijam czarną kawę i próbuję się powstrzymać od jakichkolwiek uniesień emocjonalnych. Słysz

estate

estate.moblo.pl
Pusty dom słyszę chrapanie psa z przedpokoju. Oglądam stare zdjęcia popijam czarną kawę i próbuję się powstrzymać od jakichkolwiek uniesień emocjonalnych. Słyszę gdzieś
Pusty dom słyszę chrapanie psa z... teksty

estate dodano: 26 marca 2013

Pusty dom, słyszę chrapanie psa z przedpokoju. Oglądam stare zdjęcia, popijam czarną kawę i próbuję się powstrzymać od jakichkolwiek uniesień emocjonalnych. Słyszę gdzieś w tle mojej muzyki dźwięk telefonu, ale nawet nie mam siły z nikim rozmawiać. Naprawdę już nie mam na nic ochoty, cofam się zamiast iść do przodu.

 Ja w nich wierzę stara miłość... teksty

estate dodano: 25 marca 2013

- Ja w nich wierzę, stara miłość nie rdzewieje! Pierwszą lofs najlepiej się pamięta! - Jesteś okropna! Ciekawe jaka była Twoja pierwsza! - [...] - No chyba Ciebie pojebało. - Miałaś się nie śmiać. - Teraz wiem, dlaczego tak się jarałaś każdym jego spojrzeniem na korytarzu. - Spierdalaj, było, minęło.

297 dni do 18 a czuję się jak... teksty

estate dodano: 25 marca 2013

297 dni do 18, a czuję się jak pechowa 13.

Nie chcę Cię znać ani pamiętać.... teksty

estate dodano: 23 marca 2013

Nie chcę Cię znać, ani pamiętać. / Brzydula

Pocieszam się ostatnimi odcinkami... teksty

estate dodano: 18 marca 2013

Pocieszam się ostatnimi odcinkami Brzyduli, trzecią herbatą z rzędu i Brunem Marsem, ewentualnie Ellie . Gówno pomaga, w głowie nadal wiele przekleństw, mam kurwa dość.

Czuję się źle strasznie okropnie... teksty

estate dodano: 17 marca 2013

Czuję się źle, strasznie, okropnie, chujowo, kurwa do dupy.

Udławcie się tym swoim pierdolonym... teksty

estate dodano: 17 marca 2013

Udławcie się tym swoim pierdolonym i fałszywym szczęściem.

Jest dobrze naprawdę nie mam na co... teksty

estate dodano: 16 marca 2013

Jest dobrze, naprawdę nie mam na co narzekać. Ciągle powtarzam, że cieszę się uporządkowaną przeszłością, jednak brakuje mi kogoś z niej. Tej dziewczyny, która była moim kontrastem. Różniłyśmy się strasznie od wyglądu do patrzenia na świat. Tylko jej brakuje do mojego nowego świata, tylko za nią bardzo tęsknię. Tak czy siak już przyzwyczaiłam się do tego, że każdy czerpie ze mnie korzyści, ale po niej nie spodziewałabym się tego i nigdy w to nie uwierzę.

Wciąż może gdzieś w środku... teksty

estate dodano: 16 marca 2013

Wciąż może gdzieś w środku wierzę, że jest szansa na naprawienie nas, po chwili przypominam sobie ten ból , upokorzenie i wszystko umiera.

Mam nadzieję że któregoś dnia... teksty

estate dodano: 14 marca 2013

Mam nadzieję, że któregoś dnia zrozumiesz, że to ja jestem tą, której tylko chcesz, ale to będzie już za późno i będziesz wszystkiego żałował.

3. Wiedz że oddałabym wszystko... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

3. Wiedz, że oddałabym wszystko, żeby cofnąć czas i przeżyć to jeszcze raz bez zbędnych dramatów. Zgodziłabym się na wszystko, byleby było tak dobrze, jak wtedy.

2. Tak też zrobiłeś ale nie na... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

2. Tak też zrobiłeś, ale nie na długo. Zostałeś na drugim kłamstwie złapany, później na trzecim, czwartym i kolejnym. Ślepo wierzyłam w to, że będziesz wracał jak za pierwszym razem. Myliłam się, było coraz gorzej. Może nie zawsze zachowywałam się fair, może czasami to też było na moje życzenie, może za bardzo udawałam przed Tobą obojętną, ale nikt nie ma prawa być oszukiwanym. Cóż miałam poradzić, że to Twoje hobby? Uwielbiasz żyć w kłamstwie, to całe Twoje życie. Wiesz, co w tym wszystkim jest najgorsze? Że ja, pokochałam to kłamstwo, jakim było to uczucie, Twoje do mnie. Zdaję sobie sprawę, że nigdy do tego nie wrócę, ale mimo wszystko dziękuję za wszystkie wydarzenia do pierwszego kłamstwa. Dziękuję, że mimo mojej obojętności to tak długo wytrwałeś. Dziękuję też, że mimo wszystko to wierzyłeś w nas dość długo. Szkoda, że ja zaczęłam trochę za późno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV