głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Cały czas wierzyłam w nas czy jakiś powrót do siebie ale nie. U mnie nigdy nie warto wierzyć w żadne my i w żadne powroty. Kolejny dzień zlałam szkołę leżę w mo

estate

estate.moblo.pl
Cały czas wierzyłam w nas czy jakiś powrót do siebie ale nie. U mnie nigdy nie warto wierzyć w żadne my i w żadne powroty.
Cały czas wierzyłam w  nas  czy... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

Cały czas wierzyłam w "nas" czy jakiś powrót "do siebie", ale nie. U mnie nigdy nie warto wierzyć w żadne "my" i w żadne "powroty."

Kolejny dzień zlałam szkołę... teksty

estate dodano: 6 marca 2013

Kolejny dzień zlałam szkołę, leżę w moim cieplutkim łóżeczku z Maurycym na kolanach i z wydobywającą się z głośników Ellie. Dzisiaj odpuściłam sobie poranne widzenie Twojej mordy i mój zjebany humor na cały dzień. Mam nadzieję, że wreszcie się cieszysz, że nie prześladuję Cię.

Mógłbyś zatęsknić  serio. teksty

estate dodano: 6 marca 2013

Mógłbyś zatęsknić, serio.

I am so scared of what I'll look like... teksty

estate dodano: 6 marca 2013

I am so scared of what I'll look like in the end for I am not prepared. I hope I will get the chance to be someone to be human. / Ellie Goulding

Niedzielne popołudnie  przespane za... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Niedzielne popołudnie, przespane za sobą mam dwanaście godzin, przed sobą mam notatki z historii na jutrzejszy sprawdzian, w tle słychać stare nuty z podstawówki, a słońce za oknem nie doprowadza mnie do łez. I wiesz co? Nie ma Cię, po prostu Ciebie nie ma, jakby Cię nigdy nie było. Jakbym to była stara ja, przed Tobą, jeszcze tym przed Tobą. Taka tam ja zajęta szkołą i tylko sobą. I wiesz, czuję się wyśmienicie, wspaniale i ta swoboda ze spokojem jest zdumiewająca. Nigdy Ciebie więcej nie chcę, nigdy.

Nie mogę zarzucić Tobie tylko złe... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Nie mogę zarzucić Tobie tylko złe rzeczy, bo przecież były też dobre, które powodowały uśmiech na mojej twarzy. Właściwie to byłeś jedną z nielicznych osób, która pomogła mi zapomnieć o zdarzeniach z przed roku, odrzucić wszystkie złe myśli i przywrócić to uczucie, którego nie potrafiłam znaleźć sama. Niestety wszystkie końce są bardziej charakterystyczne i pamiętliwe niż początki.

Mam ochotę wysłać Ci tą stronę... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Mam ochotę wysłać Ci tą stronę, z każdym wyrzyganym zdaniem do Twojej osoby. Chciałabym zobaczyć Twoją minę i może być w końcu uwierzył w to, że ja nie potrafię kłamać.

Nie zaliczam tego do złamanego serca... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Nie zaliczam tego do złamanego serca, tylko do żalu. Jest mi źle, że znowu byłam "tą" na gorsze dni, gdy nie wychodziło Ci z nią bądź walił się Twój świat, a nikt nie potrafił Ci pomóc. Chciałabym Ci przypomnieć, że to ja w najbardziej niekorzystnych dla Ciebie chwilach to ja byłam przy Tobie, to ja rozmawiałam z Tobą do nocy przez telefon, to ja spędzałam każdy dzień wolny, gdy był tylko możliwy, to ja byłam pierwszą i ostatnią myślą dnia i uwierz, że trudno mi w to uwierzyć, że nasza znajomość, przywiązanie, niedoszły związek był czymś bezwartościowym i bez przyszłości, że każdy Twój monolog, zdanie, słowo muszę zaliczyć do kłamstw. Bardziej w tej sytuacji nienawidzę siebie niż Ciebie, bo znowu dałam się nabrać na to, że komuś na mnie zależy.

Nie pytaj o mnie nigdy  dla mnie... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Nie pytaj o mnie nigdy, dla mnie umarłeś i ja dla Ciebie też powinnam.

Rzygam  mam dość  nie chcę mi się... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Rzygam, mam dość, nie chcę mi się, nudzi mi się, jest to nie do zniesienia, wyjdź wreszcie. Wyjdź kurwa i nigdy nie wracaj pod moją szkołę, pod mój dom, do mojej głowy, do moich wspomnień. Nigdy Ciebie nie było, nigdy się nic nie zaczęło, a ja nigdy nie byłam wykorzystana przez Ciebie.

Tęsknię  tęsknię  tęsknię... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Tęsknię, tęsknię, tęsknię, tęsknię, tęsknię, tęsknię. Ile kurwa razy mam to powtórzyć, byś to wreszcie usłyszał?

Nie martw się  tego wieczoru nie... teksty

estate dodano: 2 marca 2013

Nie martw się, tego wieczoru nie będę stała pod Twoim domem, wołając Cię byś zszedł. Nie zadzwonię do Ciebie z nowiną, że nienawidzę swojego życia. Nie napiszę smsa, że tęsknię za Tobą cholernie, bo wiesz, że nie potrafię wypowiedzieć bezpośrednio tych słów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV