głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Jestem sama od ponad roku. Przyzwyczaiłam się do samotnych popołudni i wieczorów. Coś pękło coś wróciło i wszystko zaczęło się po prostu pieprzyć. Wiesz jak bar

estate

estate.moblo.pl
Jestem sama od ponad roku. Przyzwyczaiłam się do samotnych popołudni i wieczorów. Coś pękło coś wróciło i wszystko zaczęło się po prostu pieprzyć.
Jestem sama od ponad roku.... teksty

estate dodano: 13 kwietnia 2013

Jestem sama, od ponad roku. Przyzwyczaiłam się do samotnych popołudni i wieczorów. Coś pękło, coś wróciło i wszystko zaczęło się po prostu pieprzyć.

Wiesz jak bardzo boli słowo nigdy... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Wiesz, jak bardzo boli słowo "nigdy"? Nie chcesz wiedzieć.

Znalazłam starą okurzoną... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Znalazłam starą, okurzoną skrzynkę ze wspomnieniami. Otwierając ją, poczułam miliony emocji, które w niej ukryłam. Nie uśmiechnęłam się, tylko płakałam, bo wiem, że już nigdy ich nie odzyskam.

Płaczę znowu. Przeszłość... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Płaczę, znowu. Przeszłość wróciła, wykańcza mnie. Widzę Cię, mam nadzieję, że może na mnie spojrzysz, może się uśmiechniesz, może usiądziesz koło mnie. Słyszę Cię, mam nadzieję, że może przywitasz się ze mną, może znowu powiesz mi, że tęskniłeś. Widzę Twoje zdjęcie, na które nie mogę się już wpatrywać, bo boli. Słyszę naszą nutę, której nie mogę już słuchać, bo płaczę. Wszystko, co z Tobą związane boli i płaczę, jak mała dziewczynka. Chcę, żebyś mnie chciał, kochał i po prostu wrócił.

Rzygam już tymi parami rzygam tą... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Rzygam już tymi parami, rzygam tą miłością dookoła, rzygam nawet szczęściem. Tak kurwa, jestem tą niekochaną, pierdoloną nastolatką.

Od Ciebie? Nic nie chcę. Nie chcę... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Od Ciebie? Nic nie chcę. Nie chcę żadnych przeprosin, Twoich żalów czy skruchy. Chcę tylko spokoju, którego nikt nie potrafi mi ostatnio zapewnić.

Może najwyższy czas coś zmienić w... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Może najwyższy czas coś zmienić w sobie. Rurki i koszulę wypadałoby zamienić na ładną sukienkę, wygodne trampki na korki czy platformy. Długie, blond włosy najwyższy czas ściąć i przefarbować na inny kolor. Pieniądze czas zainwestować w dobry tusz, błyszczyk i lakier do paznokci. Czas po prostu spoważnieć, czas w jakiś sposób dorosnąć.

Wiecznie za kimś tęsknię kogoś... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Wiecznie za kimś tęsknię, kogoś pragnę i płaczę za kimś. Nie może to wszystko po prostu minąć?

Chcesz wiedzieć co o Tobie myślę?... teksty

estate dodano: 6 kwietnia 2013

Chcesz wiedzieć, co o Tobie myślę? Chcesz wiedzieć, czy jestem szczęśliwa? Chcesz wiedzieć, czy tęsknię? To kurwa się rozczarujesz. Jesteś mi obojętny, szczęśliwa to ją jestem, a tęsknić już dawno przestałam, więc do widzenia Tobie.

Odchodzę. Od Ciebie przeszłości... teksty

estate dodano: 5 kwietnia 2013

Odchodzę. Od Ciebie, przeszłości, marzeń, nadziei i szczęścia. Nie mogę znieść tego, że nikt nie wynalazł wehikułu czasu czy też maszyny do wymazywania złych i dobrych wspomnień.

Łóżko ciepły kocyk Onar w tle... teksty

estate dodano: 3 kwietnia 2013

Łóżko, ciepły kocyk, Onar w tle, czarna kawa, milion notatek do nauczenia, czyste serce i idealny stan, którego nie chcę już nigdy zmieniać.

Lubię Cię w myślach marzeniach... teksty

estate dodano: 1 kwietnia 2013

Lubię Cię w myślach, marzeniach, snach, w rzeczywistości to Cię nienawidzę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV