głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Wiecznie za kimś tęsknię kogoś pragnę i płaczę za kimś. Nie może to wszystko po prostu minąć? Chcesz wiedzieć co o Tobie myślę? Chcesz wiedzieć czy jestem szczę

estate

estate.moblo.pl
Wiecznie za kimś tęsknię kogoś pragnę i płaczę za kimś. Nie może to wszystko po prostu minąć?
Wiecznie za kimś tęsknię kogoś... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Wiecznie za kimś tęsknię, kogoś pragnę i płaczę za kimś. Nie może to wszystko po prostu minąć?

Chcesz wiedzieć co o Tobie myślę?... teksty

estate dodano: 6 kwietnia 2013

Chcesz wiedzieć, co o Tobie myślę? Chcesz wiedzieć, czy jestem szczęśliwa? Chcesz wiedzieć, czy tęsknię? To kurwa się rozczarujesz. Jesteś mi obojętny, szczęśliwa to ją jestem, a tęsknić już dawno przestałam, więc do widzenia Tobie.

Odchodzę. Od Ciebie przeszłości... teksty

estate dodano: 5 kwietnia 2013

Odchodzę. Od Ciebie, przeszłości, marzeń, nadziei i szczęścia. Nie mogę znieść tego, że nikt nie wynalazł wehikułu czasu czy też maszyny do wymazywania złych i dobrych wspomnień.

Łóżko ciepły kocyk Onar w tle... teksty

estate dodano: 3 kwietnia 2013

Łóżko, ciepły kocyk, Onar w tle, czarna kawa, milion notatek do nauczenia, czyste serce i idealny stan, którego nie chcę już nigdy zmieniać.

Lubię Cię w myślach marzeniach... teksty

estate dodano: 1 kwietnia 2013

Lubię Cię w myślach, marzeniach, snach, w rzeczywistości to Cię nienawidzę.

Obudziłam się z uśmiechem na... teksty

estate dodano: 1 kwietnia 2013

Obudziłam się z uśmiechem na twarzy. Jak myślisz, dlaczego? Po raz kolejny grałeś rolę główną w moim śnie. Na dworze z dwadzieścia cztery stopnie, a Ty siedzisz w szkole na ławce przed biblioteką ubrany w czarny T-shirt, dość obcisłe dżinsy, czarne trampki, na dodatek masz słuchawki w uszach ze swoimi szitami, a w ręku trzymasz zeszyt, bo przecież znów nie zdążyłeś nauczyć się głupiej notatki z lekcji. Widzę siebie w żółtej, kwiecistej sukience, na nogach cieliste balerinki, na ramieniu torebka o kolorze karmelowym i potargane, długie, blond włosy. Wchodzę do szkoły, jak zwykle na ostatnią minutę, ale to nic. Zaraz mam Ciebie zobaczyć, przytulić i usłyszeć, jak bardzo mnie kochasz. Znowu jesteśmy w centrum zainteresowania, znowu słyszę komentarze innych, jacy my to słodcy nie jesteśmy, znowu denerwujemy tych, którzy mają złamane serce, znowu mam wrażenie, że kocham Cię bardziej niż pięć minut wcześniej, znowu budzik zjebał mój piękny sen.

Pusty dom słyszę chrapanie psa z... teksty

estate dodano: 26 marca 2013

Pusty dom, słyszę chrapanie psa z przedpokoju. Oglądam stare zdjęcia, popijam czarną kawę i próbuję się powstrzymać od jakichkolwiek uniesień emocjonalnych. Słyszę gdzieś w tle mojej muzyki dźwięk telefonu, ale nawet nie mam siły z nikim rozmawiać. Naprawdę już nie mam na nic ochoty, cofam się zamiast iść do przodu.

 Ja w nich wierzę stara miłość... teksty

estate dodano: 25 marca 2013

- Ja w nich wierzę, stara miłość nie rdzewieje! Pierwszą lofs najlepiej się pamięta! - Jesteś okropna! Ciekawe jaka była Twoja pierwsza! - [...] - No chyba Ciebie pojebało. - Miałaś się nie śmiać. - Teraz wiem, dlaczego tak się jarałaś każdym jego spojrzeniem na korytarzu. - Spierdalaj, było, minęło.

297 dni do 18 a czuję się jak... teksty

estate dodano: 25 marca 2013

297 dni do 18, a czuję się jak pechowa 13.

Nie chcę Cię znać ani pamiętać.... teksty

estate dodano: 23 marca 2013

Nie chcę Cię znać, ani pamiętać. / Brzydula

Pocieszam się ostatnimi odcinkami... teksty

estate dodano: 18 marca 2013

Pocieszam się ostatnimi odcinkami Brzyduli, trzecią herbatą z rzędu i Brunem Marsem, ewentualnie Ellie . Gówno pomaga, w głowie nadal wiele przekleństw, mam kurwa dość.

Czuję się źle strasznie okropnie... teksty

estate dodano: 17 marca 2013

Czuję się źle, strasznie, okropnie, chujowo, kurwa do dupy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV