głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nie mogę przeżyć tego że ludzie przybywający obok mnie są tak bardzo szczęśliwi a ja nie potrafię po paru miesiącach coś zmienić. Nawet z odróżnianiem rzeczy wa

estate

estate.moblo.pl
Nie mogę przeżyć tego że ludzie przybywający obok mnie są tak bardzo szczęśliwi a ja nie potrafię po paru miesiącach coś zmienić.
Nie mogę przeżyć tego  że ludzie... teksty

estate dodano: 13 maja 2013

Nie mogę przeżyć tego, że ludzie przybywający obok mnie są tak bardzo szczęśliwi, a ja nie potrafię po paru miesiącach coś zmienić.

Nawet z odróżnianiem rzeczy... teksty

estate dodano: 9 maja 2013

Nawet z odróżnianiem rzeczy ważnych i ważniejszych stało się dla mnie skomplikowane.

Naprawdę brakuje mi tych chwil kiedy... teksty

estate dodano: 5 maja 2013

Naprawdę brakuje mi tych chwil kiedy wiedziałam, że ktoś na mnie czeka. Brakuje mi tej świadomości, że jest ktoś kto myśli o mnie przed snem i opowiada o mnie swoim kumplom. Brakuje mi czułości, bezpieczeństwa i tej pewności, że mam na kogo liczyć. No dobra, brakuje mi jego. / napisana
Autor cytatu: napisana

Mnie się nie da kochać. Na... teksty

estate dodano: 4 maja 2013

Mnie się nie da kochać. Na początku, oczywiście niektórzy próbują. Mydlą oczy, że jestem ważna, że jedyna i taka wyjątkowa. Dają nadzieję i twierdzą, że nigdy nikogo tak jak mnie, że właśnie na mnie czekali całe swoje życie. Stawiam z nimi znowu te same pierwsze kroki, znowu te same złudzenia i kiedy czuję się już pewnie na nogach, oni odchodzą. Znowu kłamią w oczy, że znajdę lepszego, że to chodzi o nich, że zasługuję na wszystko co dobre, że jestem dla nich za wspaniała. I znowu jestem sama, z drżącą wargą i łzami w oczach. Nie ma nikogo kto mógłby mnie pokochać tak naprawdę, na zawsze, na dobre i na złe. Zawsze kochają na chwilę, a tylko ja kocham na wieczność./esperer
Autor cytatu: esperer

Złam mi serce  wróć i oczekuj ode... teksty

estate dodano: 4 maja 2013

Złam mi serce, wróć i oczekuj ode mnie przyjaźni, pierwsza klasa.

Rób tak dalej  komentuj moje małe... teksty

estate dodano: 4 maja 2013

Rób tak dalej, komentuj moje małe cycki, dużą dupę i krzywy ryj. Jeśli Ci to pomaga zapomnieć, że jestem lepsza od Ciebie to dlaczego nie?

Znowu chciał mi zafundować ten sam... teksty

estate dodano: 4 maja 2013

Znowu chciał mi zafundować ten sam koszmar. Znowu prawie uwierzyłam. Znowu kurwa czuję się beznadziejnie.

  Hej kochanie  dziś jestem wolny... teksty

estate dodano: 3 maja 2013

- Hej kochanie, dziś jestem wolny, zacznijmy wszystko od nowa. - No hej, dziś Cię mam w dupie, spierdalaj.

Zawsze wracałam  po każdej wielkiej... teksty

estate dodano: 29 kwietnia 2013

Zawsze wracałam, po każdej wielkiej czy małej miłostce byłeś punktem wyjścia, więc proszę Cię! Nie mów, że nie jestem wierna, bo zawsze byłeś numerem jeden.

Mogłam mieć każdego. Mogłam mieć... teksty

estate dodano: 29 kwietnia 2013

Mogłam mieć każdego. Mogłam mieć za chłopaka swojego przyjaciela. Mogłam się wozić złotym audi. Mogłam co tydzień spędzać weekendy w Poznaniu czy w moich czterech ścianach. Mogłam mieć cudowny rok. Mogłam zagwarantować dobre chwile. Mogłam się zakochać bez opamiętania. Mogłam być po prostu szczęśliwa. Mogłam, ale nie chciałam. Przeszłość mnie zatrzymuję. Jeśli Ciebie spotka kiedyś taka szansa, korzystaj z niej. Nie rób tego błędu, co ja obecnie, bo kocham jakiegoś palanta, z którym nie jest możliwe dalsze życie. Korzystaj, nie żyj już wspomnieniami, one nigdy nie wrócą, nawet jakbyś bardzo chciał.

Zmienię wszystko! Nie będę... teksty

estate dodano: 29 kwietnia 2013

Zmienię wszystko! Nie będę opryskliwa, impulsywna i ironiczna. Stanę się z powrotem tą kochającą, oddaną i wrażliwą dziewczyną. Zapomnę wszystkie niewyjaśnione sytuacje, wybaczę błędy, które wciąż na mnie oddziałują, przyznam się do błędów i przestanę obwiniać innych, tylko proszę... Obiecaj, że nigdy mi go nie odbierzesz.

 Większość singli jest... teksty

estate dodano: 29 kwietnia 2013

"Większość singli jest nieosiągalna, ponieważ kochają kogoś z kim nie mogą być." / Wiedza bezużyteczna

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV