głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Mam nadzieję że któregoś dnia zrozumiesz że to ja jestem tą której tylko chcesz ale to będzie już za późno i będziesz wszystkiego żałował. 3. Wiedz że oddałabym

estate

estate.moblo.pl
Mam nadzieję że któregoś dnia zrozumiesz że to ja jestem tą której tylko chcesz ale to będzie już za późno i będziesz wszystkiego żałował.
Mam nadzieję że któregoś dnia... teksty

estate dodano: 14 marca 2013

Mam nadzieję, że któregoś dnia zrozumiesz, że to ja jestem tą, której tylko chcesz, ale to będzie już za późno i będziesz wszystkiego żałował.

3. Wiedz że oddałabym wszystko... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

3. Wiedz, że oddałabym wszystko, żeby cofnąć czas i przeżyć to jeszcze raz bez zbędnych dramatów. Zgodziłabym się na wszystko, byleby było tak dobrze, jak wtedy.

2. Tak też zrobiłeś ale nie na... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

2. Tak też zrobiłeś, ale nie na długo. Zostałeś na drugim kłamstwie złapany, później na trzecim, czwartym i kolejnym. Ślepo wierzyłam w to, że będziesz wracał jak za pierwszym razem. Myliłam się, było coraz gorzej. Może nie zawsze zachowywałam się fair, może czasami to też było na moje życzenie, może za bardzo udawałam przed Tobą obojętną, ale nikt nie ma prawa być oszukiwanym. Cóż miałam poradzić, że to Twoje hobby? Uwielbiasz żyć w kłamstwie, to całe Twoje życie. Wiesz, co w tym wszystkim jest najgorsze? Że ja, pokochałam to kłamstwo, jakim było to uczucie, Twoje do mnie. Zdaję sobie sprawę, że nigdy do tego nie wrócę, ale mimo wszystko dziękuję za wszystkie wydarzenia do pierwszego kłamstwa. Dziękuję, że mimo mojej obojętności to tak długo wytrwałeś. Dziękuję też, że mimo wszystko to wierzyłeś w nas dość długo. Szkoda, że ja zaczęłam trochę za późno.

1. Gdy tak jej słucham obserwuję... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

1. Gdy tak jej słucham, obserwuję jego zachowanie to widzę nas, wiesz? Jakbym widziała nasz początek znajomości. Po raz pierwszy miałam odwagę na nową znajomość. Wiem, że to głupio brzmi, ale tak było. Nie zależało mi, przyznam. Pisałeś - fajnie, nie - nie było źle. Byłam wtedy przyzwyczajona do bólu, każdego rodzaju, więc jedna osoba więcej do plotkowania była mi obojętna. Ta obojętność zmieniła się w sympatię. Lubiłam z Tobą spędzać czas, gdy tylko mogłam. Piątkowe wieczory wolałam spędzić z Tobą przed monitorem niż znowu udawać przed kumpelą, że jest okej. Miło wspomniam też sms'y na dobranoc z buziaczkiem. Tak, wiem, że dziecinne, ale wtedy każdy miły gest sprawiał mi przyjemność. Było naprawdę cudownie, czułam, że mam kogoś bliskiego, na kogo mogę liczyć zawsze. Też tak było, do czasu odkrycia pierwszego kłamstwa. Bolało cholernie, jeszcze wydarzenia wcześniejsze doszły do tego to już był koniec z moją psychiką. Wierzyłam ślepo, że gdy wybaczę to wrócisz.

Nie możesz dzwonić jak... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

Nie możesz dzwonić, jak zatęsknisz. Nie chcę o tym gadać przez telefon. Nie ślij SMS-ów, maili, nie pisz na Facebooku. Jeśli naprawdę tęsknisz to nie bądź dzieckiem. Wsiadaj do auta i przyjeżdżaj. / Sex Story

Więc wybacz mi zapominanie ale to... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

Więc wybacz mi zapominanie, ale to coś co robię. Widzisz? Zapomniałam, czy one są zielone czy niebieskie. W każdym razie, to co naprawdę mam na myśli... Twoje oczy są najsłodszymi jakie kiedykolwiek widziałam. I możesz powiedzieć wszystkim, to jest Twoja piosenka. Może jest całkiem prosta, ale teraz kiedy jest ukończona.. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu, że zapisałam to w słowach jak cudowne jest życie podczas, gdy jesteś na świecie. / Ellie :3

Żadne przypadki love story cuda... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

Żadne przypadki, love story, cuda, bajki - one mnie nie dotyczą, jedynie horrory albo dramaty.

Cały czas wierzyłam w nas czy... teksty

estate dodano: 11 marca 2013

Cały czas wierzyłam w "nas" czy jakiś powrót "do siebie", ale nie. U mnie nigdy nie warto wierzyć w żadne "my" i w żadne "powroty."

Kolejny dzień zlałam szkołę... teksty

estate dodano: 6 marca 2013

Kolejny dzień zlałam szkołę, leżę w moim cieplutkim łóżeczku z Maurycym na kolanach i z wydobywającą się z głośników Ellie. Dzisiaj odpuściłam sobie poranne widzenie Twojej mordy i mój zjebany humor na cały dzień. Mam nadzieję, że wreszcie się cieszysz, że nie prześladuję Cię.

Mógłbyś zatęsknić serio. teksty

estate dodano: 6 marca 2013

Mógłbyś zatęsknić, serio.

I am so scared of what I'll look like... teksty

estate dodano: 6 marca 2013

I am so scared of what I'll look like in the end for I am not prepared. I hope I will get the chance to be someone to be human. / Ellie Goulding

Niedzielne popołudnie przespane za... teksty

estate dodano: 3 marca 2013

Niedzielne popołudnie, przespane za sobą mam dwanaście godzin, przed sobą mam notatki z historii na jutrzejszy sprawdzian, w tle słychać stare nuty z podstawówki, a słońce za oknem nie doprowadza mnie do łez. I wiesz co? Nie ma Cię, po prostu Ciebie nie ma, jakby Cię nigdy nie było. Jakbym to była stara ja, przed Tobą, jeszcze tym przed Tobą. Taka tam ja zajęta szkołą i tylko sobą. I wiesz, czuję się wyśmienicie, wspaniale i ta swoboda ze spokojem jest zdumiewająca. Nigdy Ciebie więcej nie chcę, nigdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV