głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Za każdym razem gdy urywał się kontakt z jego osobą nie czułam jakby to był koniec na zawsze. Wczoraj poczułam tą nienawiść do mojej osoby zero spojrzeń głęboko

estate

estate.moblo.pl
Za każdym razem gdy urywał się kontakt z jego osobą nie czułam jakby to był koniec na zawsze. Wczoraj poczułam tą nienawiść do mojej osoby zero spojrzeń głęboko w oczy
Za każdym razem  gdy urywał się... teksty

estate dodano: 21 czerwca 2013

Za każdym razem, gdy urywał się kontakt z jego osobą nie czułam, jakby to był koniec na zawsze. Wczoraj poczułam tą nienawiść do mojej osoby, zero spojrzeń głęboko w oczy, ten żal do mojej osoby, a przecież nic nie zrobiłam. Zaufałam mu, a on to wykorzystał przeciwko mnie ze złości. Na tym nie polega nawet normalna znajomość, prawda?

Obiecuję  że już nigdy nie... teksty

estate dodano: 21 czerwca 2013

Obiecuję, że już nigdy nie zakocham się w nieodpowiedniej osobie, ale proszę Cię, nigdy więcej takich rozczarowań.

Nie wierzę. Uszczypnij mnie  obudź... teksty

estate dodano: 21 czerwca 2013

Nie wierzę. Uszczypnij mnie, obudź, chlaśnij mi, bo kurwa nie wierzę.

Wsłuchuję się w nasze piosenki... teksty

estate dodano: 18 czerwca 2013

Wsłuchuję się w nasze piosenki, maluję paznokcie, płaczę i kurwa nie jestem usatysfakcjonowana, pasuje?

Chciałam zaznać trochę szczęścia... teksty

estate dodano: 17 czerwca 2013

Chciałam zaznać trochę szczęścia, ale jestem skazana na kolejne rozczarowania.

Zastanawiam się  skąd tacy ludzie... teksty

estate dodano: 17 czerwca 2013

Zastanawiam się, skąd tacy ludzie się biorą. Prymitywni, fałszywi, infantylni, kłamcy. Nie jestem idealna, ale nie potrafię z premedytacją okłamywać kogoś dobre parę miesięcy. Nie jestem w stanie pojąć, dlaczego inni są zabawkami. Są słabi, beznadziejni? Nie, po prostu wierzą w lepsze jutro. Chwytają każde szczęście, które ich spotka. Zapominają tylko, że są też źli ludzie, którzy nigdy się nie zmieniają. Ja zapomniałam na chwilę, serce mną poprowadziło i teraz jestem w ślepym zaułku, z którego nie mogę znaleźć wyjścia.

Wyjdź  nie chcę Cię widzieć w... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2013

Wyjdź, nie chcę Cię widzieć w moim pokoju, mieszkaniu, osiedlu, szkole, mieście i w moim życiu nigdy. Nie ma Cię, byłeś zbędnym epizodem, który niepotrzebnie się pojawiał i wszystko spierdolił. Żałuję każdej straconej minuty mojego życia z Tobą. Teraz złość mną kieruje i może trochę przesadzam, ale nienawidzę kurwa wszystkiego, co związane jest z Twoją osobą. Naprawdę nie chcę tego pamiętać, chcę się tego pozbyć natychmiast, bo nawet ja nie zasługuję na tyle zła.

Nie będę tłumiła swoich emocji w... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2013

Nie będę tłumiła swoich emocji w czterech ścianach. Zamierzam odreagować w inny sposób. Zapowiadają się dobre wakacje. Alkoholu nie powinno zabraknąć, dobrych ludzi również. Chcę, by wszystko mnie tak poniosło, bym nie pamiętała o tych trzech ostatnich miesiącach czy właściwie o całym roku. Pragnę czegoś nowego, gdzie na Ciebie nie będzie w zupełności miejsca.

Zapiję każdą chwilę z Tobą... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2013

Zapiję każdą chwilę z Tobą, byleby ich nie pamiętać, wymazać lub schować do nowej skrzynki ze wspomnieniami. Nie jestem załamana, tylko zła, na samą siebie, że po raz kolejny dałam się nabrać na te bajeczki, jaka jestem cudowna, kochana, doskonała, idealna. Męcz się kurwa w swoim świecie, ze swoimi zabawkami i ze swoją grą. Tylko nigdy więcej mnie nie wciągaj w ten świat, bo jest tak beznadziejny, jak Ty.

Przestałam stać w miejscu  idę do... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2013

Przestałam stać w miejscu, idę do przodu. Nowi/starzy ludzie pozwalają mi wstać na nogi. Nie przejmuję się już niczym. Gówno mnie interesuje, co teraz robisz, z kim teraz jesteś albo czy czujesz się okej. Wiem, że nie tęsknisz wcale, bo to zbyt wiele, ale wiem, że znowu któregoś pięknego, wakacyjnego dnia dostanę wiadomość o podobnej treści. Niech się dzieje, co chcę. Nie chcę już niczego od tego pierdolonego losu. Pierdolę dziś wszystko.

Jestem przeklęta  nie zasługuję... teksty

estate dodano: 13 czerwca 2013

Jestem przeklęta, nie zasługuję nawet na gram szczęścia. Przeznaczone są mi porażki i ludzie, którzy tylko zawodzą.

On serce złamał mi milion razy  a... teksty

estate dodano: 12 czerwca 2013

On serce złamał mi milion razy, a ją nie mogę ten jeden raz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV