głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Chciałam zaznać trochę szczęścia ale jestem skazana na kolejne rozczarowania. Zastanawiam się skąd tacy ludzie się biorą. Prymitywni fałszywi infantylni kłamcy.

estate

estate.moblo.pl
Chciałam zaznać trochę szczęścia ale jestem skazana na kolejne rozczarowania.
Chciałam zaznać trochę szczęścia... teksty

estate dodano: 17 czerwca 2013

Chciałam zaznać trochę szczęścia, ale jestem skazana na kolejne rozczarowania.

Zastanawiam się  skąd tacy ludzie... teksty

estate dodano: 17 czerwca 2013

Zastanawiam się, skąd tacy ludzie się biorą. Prymitywni, fałszywi, infantylni, kłamcy. Nie jestem idealna, ale nie potrafię z premedytacją okłamywać kogoś dobre parę miesięcy. Nie jestem w stanie pojąć, dlaczego inni są zabawkami. Są słabi, beznadziejni? Nie, po prostu wierzą w lepsze jutro. Chwytają każde szczęście, które ich spotka. Zapominają tylko, że są też źli ludzie, którzy nigdy się nie zmieniają. Ja zapomniałam na chwilę, serce mną poprowadziło i teraz jestem w ślepym zaułku, z którego nie mogę znaleźć wyjścia.

Wyjdź  nie chcę Cię widzieć w... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2013

Wyjdź, nie chcę Cię widzieć w moim pokoju, mieszkaniu, osiedlu, szkole, mieście i w moim życiu nigdy. Nie ma Cię, byłeś zbędnym epizodem, który niepotrzebnie się pojawiał i wszystko spierdolił. Żałuję każdej straconej minuty mojego życia z Tobą. Teraz złość mną kieruje i może trochę przesadzam, ale nienawidzę kurwa wszystkiego, co związane jest z Twoją osobą. Naprawdę nie chcę tego pamiętać, chcę się tego pozbyć natychmiast, bo nawet ja nie zasługuję na tyle zła.

Nie będę tłumiła swoich emocji w... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2013

Nie będę tłumiła swoich emocji w czterech ścianach. Zamierzam odreagować w inny sposób. Zapowiadają się dobre wakacje. Alkoholu nie powinno zabraknąć, dobrych ludzi również. Chcę, by wszystko mnie tak poniosło, bym nie pamiętała o tych trzech ostatnich miesiącach czy właściwie o całym roku. Pragnę czegoś nowego, gdzie na Ciebie nie będzie w zupełności miejsca.

Zapiję każdą chwilę z Tobą... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2013

Zapiję każdą chwilę z Tobą, byleby ich nie pamiętać, wymazać lub schować do nowej skrzynki ze wspomnieniami. Nie jestem załamana, tylko zła, na samą siebie, że po raz kolejny dałam się nabrać na te bajeczki, jaka jestem cudowna, kochana, doskonała, idealna. Męcz się kurwa w swoim świecie, ze swoimi zabawkami i ze swoją grą. Tylko nigdy więcej mnie nie wciągaj w ten świat, bo jest tak beznadziejny, jak Ty.

Będę robiła na złość Tobie... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2013

Będę robiła na złość Tobie cały czas. Jeśli ktoś pojawi się w moim życiu, będę chwaliła się tym na każdym portalu społecznościowym. Będę robiła słitaśne zdjęcia z kamerki i wstawiała na facebooka, oczekując sto lajków. Będę słodka aż do porzygania. Taka, jaką zawsze chciałeś, żebym była. I kurwa pożałujesz każdą straconą minutę beze mnie, zatęsknisz za każdą chwilą ze mną, wspomnienia będą zabijały Ciebie każdego wieczoru tak bardzo, że znienawidzisz mnie, bo tuż obok będę ja. Niech kurwa zabiją Cię wyrzuty sumienia. A ja zapomnę o wszystkim w ciągu jednego wieczoru, będąc z kimś innym u boku, z kimś po prostu lepszym od Ciebie.

Przestałam stać w miejscu  idę do... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2013

Przestałam stać w miejscu, idę do przodu. Nowi/starzy ludzie pozwalają mi wstać na nogi. Nie przejmuję się już niczym. Gówno mnie interesuje, co teraz robisz, z kim teraz jesteś albo czy czujesz się okej. Wiem, że nie tęsknisz wcale, bo to zbyt wiele, ale wiem, że znowu któregoś pięknego, wakacyjnego dnia dostanę wiadomość o podobnej treści. Niech się dzieje, co chcę. Nie chcę już niczego od tego pierdolonego losu. Pierdolę dziś wszystko.

Zamiast hejtować cały świat za to... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2013

Zamiast hejtować cały świat za to, że jedna osoba zawiniła to może czas zmienić podejście, zaufać losowi i wreszcie zmienić swoje życie?

Jestem przeklęta  nie zasługuję... teksty

estate dodano: 13 czerwca 2013

Jestem przeklęta, nie zasługuję nawet na gram szczęścia. Przeznaczone są mi porażki i ludzie, którzy tylko zawodzą.

On serce złamał mi milion razy  a... teksty

estate dodano: 12 czerwca 2013

On serce złamał mi milion razy, a ją nie mogę ten jeden raz?

Ja nie tęsknię za tymi ludźmi... teksty

estate dodano: 10 czerwca 2013

Ja nie tęsknię za tymi ludźmi, których kochałam. Ja tęsknię za tamtymi wspomnieniami, w których miałam wszystko.

Nic dziwnego  że się boisz. Już... teksty

estate dodano: 10 czerwca 2013

Nic dziwnego, że się boisz. Już raz przeżyłaś to ogromne rozczarowanie światem i życiem, ten ból, tęsknotę i złamane serce, które wylewało swą krew pod postacią łez. Już raz poczułaś jak smakuje życiowa porażka. Już się przekonałaś jak to jest żyć i umierać jednocześnie. Już byłaś na dnie i nie chcesz tam powrócić - to jasne. Boisz się ponownie zaufać, pokochać, boisz się poczuć smaku nowej miłości. Tylko chyba trzeba powoli próbować, trzeba przeciwstawić się swoim obawom, by móc znów być szczęśliwym. Trzeba brnąć do przodu, aby zabliźnić wszystkie rany. Trzeba stopniowo - bo nikt nie mówi, że już, natychmiast - uczyć się myśleć pozytywnie. Tak właśnie chyba trzeba, pomimo wszystko. / napisana
Autor cytatu: napisana

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV