głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Zapiję każdą chwilę z Tobą byleby ich nie pamiętać wymazać lub schować do nowej skrzynki ze wspomnieniami. Nie jestem załamana tylko zła na samą siebie że po ra

estate

estate.moblo.pl
Zapiję każdą chwilę z Tobą byleby ich nie pamiętać wymazać lub schować do nowej skrzynki ze wspomnieniami. Nie jestem załamana tylko zła na samą siebie że po raz kol
Zapiję każdą chwilę z Tobą... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2013

Zapiję każdą chwilę z Tobą, byleby ich nie pamiętać, wymazać lub schować do nowej skrzynki ze wspomnieniami. Nie jestem załamana, tylko zła, na samą siebie, że po raz kolejny dałam się nabrać na te bajeczki, jaka jestem cudowna, kochana, doskonała, idealna. Męcz się kurwa w swoim świecie, ze swoimi zabawkami i ze swoją grą. Tylko nigdy więcej mnie nie wciągaj w ten świat, bo jest tak beznadziejny, jak Ty.

Będę robiła na złość Tobie... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2013

Będę robiła na złość Tobie cały czas. Jeśli ktoś pojawi się w moim życiu, będę chwaliła się tym na każdym portalu społecznościowym. Będę robiła słitaśne zdjęcia z kamerki i wstawiała na facebooka, oczekując sto lajków. Będę słodka aż do porzygania. Taka, jaką zawsze chciałeś, żebym była. I kurwa pożałujesz każdą straconą minutę beze mnie, zatęsknisz za każdą chwilą ze mną, wspomnienia będą zabijały Ciebie każdego wieczoru tak bardzo, że znienawidzisz mnie, bo tuż obok będę ja. Niech kurwa zabiją Cię wyrzuty sumienia. A ja zapomnę o wszystkim w ciągu jednego wieczoru, będąc z kimś innym u boku, z kimś po prostu lepszym od Ciebie.

Przestałam stać w miejscu  idę do... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2013

Przestałam stać w miejscu, idę do przodu. Nowi/starzy ludzie pozwalają mi wstać na nogi. Nie przejmuję się już niczym. Gówno mnie interesuje, co teraz robisz, z kim teraz jesteś albo czy czujesz się okej. Wiem, że nie tęsknisz wcale, bo to zbyt wiele, ale wiem, że znowu któregoś pięknego, wakacyjnego dnia dostanę wiadomość o podobnej treści. Niech się dzieje, co chcę. Nie chcę już niczego od tego pierdolonego losu. Pierdolę dziś wszystko.

Zamiast hejtować cały świat za to... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2013

Zamiast hejtować cały świat za to, że jedna osoba zawiniła to może czas zmienić podejście, zaufać losowi i wreszcie zmienić swoje życie?

Jestem przeklęta  nie zasługuję... teksty

estate dodano: 13 czerwca 2013

Jestem przeklęta, nie zasługuję nawet na gram szczęścia. Przeznaczone są mi porażki i ludzie, którzy tylko zawodzą.

On serce złamał mi milion razy  a... teksty

estate dodano: 12 czerwca 2013

On serce złamał mi milion razy, a ją nie mogę ten jeden raz?

Ja nie tęsknię za tymi ludźmi... teksty

estate dodano: 10 czerwca 2013

Ja nie tęsknię za tymi ludźmi, których kochałam. Ja tęsknię za tamtymi wspomnieniami, w których miałam wszystko.

Nic dziwnego  że się boisz. Już... teksty

estate dodano: 10 czerwca 2013

Nic dziwnego, że się boisz. Już raz przeżyłaś to ogromne rozczarowanie światem i życiem, ten ból, tęsknotę i złamane serce, które wylewało swą krew pod postacią łez. Już raz poczułaś jak smakuje życiowa porażka. Już się przekonałaś jak to jest żyć i umierać jednocześnie. Już byłaś na dnie i nie chcesz tam powrócić - to jasne. Boisz się ponownie zaufać, pokochać, boisz się poczuć smaku nowej miłości. Tylko chyba trzeba powoli próbować, trzeba przeciwstawić się swoim obawom, by móc znów być szczęśliwym. Trzeba brnąć do przodu, aby zabliźnić wszystkie rany. Trzeba stopniowo - bo nikt nie mówi, że już, natychmiast - uczyć się myśleć pozytywnie. Tak właśnie chyba trzeba, pomimo wszystko. / napisana
Autor cytatu: napisana

Teraz będę taka jak Ty. Będę... teksty

estate dodano: 9 czerwca 2013

Teraz będę taka jak Ty. Będę bawiła się paroma ludźmi na raz, krzywdziła słowami i czynami jak Ty. Poźniej będziemy mogli sobie opowiadać, kto był najbardziej podatny na nasze bajeczki i nie wytrzymał. Wtedy spróbuję zrozumieć, jak się czułeś, jak paranoja dominowała Twoim życiem.

W jednym miał rację  że zawsze... teksty

estate dodano: 9 czerwca 2013

W jednym miał rację, że zawsze zakochuję się w debilach, którzy mnie czarują parę dobrych tygodni. Przyzwyczajam się do nich, rozkochują mnie w sobie i staję się ich zabawką, od której oczekują rzeczy niemożliwych do zrealizowania przeze mnie. Następnie mnie zalewają, a później wracają i ja tak im wybaczam. Cały proces powtarza się, dopóki się nie znudzę bądź zaboli za bardzo.

Gdy już zyskasz to  czego... teksty

estate dodano: 7 czerwca 2013

Gdy już zyskasz to, czego pragnąłeś przez ostatnie miesiące to nie chcesz tego.

Mam wrażenie  że jestem wyjściem... teksty

estate dodano: 7 czerwca 2013

Mam wrażenie, że jestem wyjściem awaryjnym, że jestem na mus i że to nie ma tak naprawdę sensu, a boję się tego usłyszeć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV