głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nie wracaj proszę. Chcę odpocząć. Od tego momentu gdy zniknąłeś uwierz że jest lepiej jestem szczęśliwsza. Odejdź nie myśl nawet by przyjść pod drzwi. Wódka jes

estate

estate.moblo.pl
Nie wracaj proszę. Chcę odpocząć. Od tego momentu gdy zniknąłeś uwierz że jest lepiej jestem szczęśliwsza. Odejdź nie myśl nawet by przyjść pod drzwi.
Nie wracaj  proszę. Chcę... teksty

estate dodano: 7 lipca 2013

Nie wracaj, proszę. Chcę odpocząć. Od tego momentu, gdy zniknąłeś uwierz, że jest lepiej, jestem szczęśliwsza. Odejdź, nie myśl nawet by przyjść pod drzwi.

Wódka jest prawdą  którą rozumie... teksty

estate dodano: 7 lipca 2013

Wódka jest prawdą, którą rozumie się zawsze zbyt późno. / necik.

MOJEEEEEEEE teksty estate dodał komentarz: MOJEEEEEEEE do wpisu 4 lipca 2013
Chciałam być w tym miejscu  w... teksty

estate dodano: 4 lipca 2013

Chciałam być w tym miejscu, w którym jestem obecnie. Rok do przodu, cel wyznaczony na najbliższe dwa lata, trochę się bawię, odróżniłam przyjaciół od znajomych, pewność siebie momentami góruje. Patrzę na ten okropny świat obiektywniej, nie marzę o każdym chłopaku, który mi się spodoba, wyrosłam z tego. Nauczyłam się być silną. Nikt nie jest w stanie mnie zniszczyć. Nikt kurwa.

Straciłam jakąkolwiek wiarę w ludzi. teksty

estate dodano: 1 lipca 2013

Straciłam jakąkolwiek wiarę w ludzi.

Już nie pragnę jakiegoś księcia z... teksty

estate dodano: 30 czerwca 2013

Już nie pragnę jakiegoś księcia z bajki, który przybędzie pod mój dom na białym koniu. Jego rodzice nie muszą mieć wybudowanej chaty z basenem na obrzeżach miasta i też nie muszą mieć na koncie milionów. Nie musi być ideałem. Niech będzie normalnym chłopakiem, który ma poukładane w głowie, chce coś osiągnąć i by mnie kochał taką, jaką jestem, nic więcej nie oczekuję.

Widziałam to  jak wciąż bardzo ją... teksty

estate dodano: 29 czerwca 2013

Widziałam to, jak wciąż bardzo ją kocha. Niestety to ja tam niepotrzebnie zostałam wciągnięta przez niego, dodatkowo to też ja zostałam skrzywdzona. Nie mogę zrozumieć, dlaczego tak się stało. Jestem po prostu na chwilę, by mną się zabawić i zostawić, bo przecież jestem szmatą, prawda?

Czuję  że moje życie jest jakąś... teksty

estate dodano: 29 czerwca 2013

Czuję, że moje życie jest jakąś pomyłką czy też głupim filmem. Nie wierzę, że jestem taką okropnym człowiekiem, że on wolałby zostać gejem niż mnie przelecieć, że jestem jednorazową przygodą, że jestem dziwką, szmatą, popierdoloną dziewczyną, że zależy mi tylko na jednym. Nawet nie potrafił zaprzeczyć, tylko słuchał tych obelg. Na samym końcu potwierdził, że robił nas dwie w chuja. On nigdy nie przypuszczał, że spotkamy się na jednej imprezie, że wszystko obgadamy i spierdolimy mu wakacje, tak jak on nam pierdolił ostatni rok. Nie wiem jak ona, ale już nic nie chcę od niego. Chcę udanych wakacji, z nowymi ludźmi i być szczęśliwą i nieokłamywaną.

Potrzebowałam tego  by się odciąć... teksty

estate dodano: 26 czerwca 2013

Potrzebowałam tego, by się odciąć od codziennych spraw i uciec daleko z normalnymi ludźmi. Zero czasu na myślenie o ostatnich wydarzeniach, łzach i żalu. Wyjazd był lekarstwem na wszystko. Jebać bolące stopy i gardło. Tęskniłam za tym uczuciem, za tą obojętnością nawet wtedy, gdy pisząc chce rozjebać mój świat po raz kolejny.

Oszukał  wykorzystał  spierdolił... teksty

estate dodano: 23 czerwca 2013

Oszukał, wykorzystał, spierdolił, zniszczył i szczęśliwy.

Każdy z moich znajomych mnie... teksty

estate dodano: 23 czerwca 2013

Każdy z moich znajomych mnie ostrzegał, zniechęcał, wybierał mi kogoś innego, ale nie, ja wszystko muszę sama przeżyć i pocierpieć.

Nie chcę siebie nigdy takiej jak dziś. teksty

estate dodano: 22 czerwca 2013

Nie chcę siebie nigdy takiej jak dziś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV