głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nie tęsknię nie czekam a moje ulubione magiczne słowo to wypierdalaj. Nie rozpaczam tak bardzo. Czasami tylko trudniej wstać i położyć się spać bo te obietnice

estate

estate.moblo.pl
Nie tęsknię nie czekam a moje ulubione magiczne słowo to wypierdalaj.
Nie tęsknię  nie czekam  a moje... teksty

estate dodano: 12 lipca 2013

Nie tęsknię, nie czekam, a moje ulubione magiczne słowo to wypierdalaj.

Nie rozpaczam tak bardzo. Czasami... teksty

estate dodano: 11 lipca 2013

Nie rozpaczam tak bardzo. Czasami tylko trudniej wstać i położyć się spać, bo te obietnice wracają do mojej głowy. Walczę z tym, pokonam to i zdobędę ten stan "szczęśliwa".

Wszystko mnie drażni. Głupie... teksty

estate dodano: 10 lipca 2013

Wszystko mnie drażni. Głupie seriale, filmy love story, piosenki o tym, jaką ogromną wartością jest miłość, zdjęcia moich znajomych na facebooku ze swoją drugą połówką. Nie przeszkadzają mi tłuste włosy, brak makijażu, syf w pokoju. Jednak wiara w to, że jutro będzie już dobrze nie mija.

Czuję  jak coś we mnie pękło.... teksty

estate dodano: 10 lipca 2013

Czuję, jak coś we mnie pękło. Jakby ktoś zniszczył grubą warstwę, która chroniła mnie przed jakimkolwiek bólem. Płakałam tak długo, jak rok temu. Nie zasnęłam, dopóki nie zdałam sobie sprawy, że nigdy nie wróci. Wszystkie plany poszły się jebać, a ja jak zwykle zostałam sama.

Nigdy  rozumiesz? Nigdy nie dam się... teksty

estate dodano: 10 lipca 2013

Nigdy, rozumiesz? Nigdy nie dam się już nabrać na miłe słówka, pare gestów i na super zajebistą osobowość. Nie mam zamiaru być czyimś doświadczeniem i odreagowaniem. Nienawidzę go, wszystko co z nim związane nie ma znaczenia. Pierdolę te wspomnienia, przede wszystkim te dobre. Zdaję sobie sprawę, że emocje do końca jeszcze nie opadły, ale wiem już, że nigdy mu tego nie wybaczę, nawet jakby minęło wiele lat. Tego urazu nikt nie jest w stanie usunąć.

Chciałabym  żeby ktoś tak walczył... teksty

estate dodano: 9 lipca 2013

Chciałabym, żeby ktoś tak walczył o mnie, jak Ty walczysz o nią.

Nie wracaj  proszę. Chcę... teksty

estate dodano: 7 lipca 2013

Nie wracaj, proszę. Chcę odpocząć. Od tego momentu, gdy zniknąłeś uwierz, że jest lepiej, jestem szczęśliwsza. Odejdź, nie myśl nawet by przyjść pod drzwi.

Wódka jest prawdą  którą rozumie... teksty

estate dodano: 7 lipca 2013

Wódka jest prawdą, którą rozumie się zawsze zbyt późno. / necik.

MOJEEEEEEEE teksty estate dodał komentarz: MOJEEEEEEEE do wpisu 4 lipca 2013
Chciałam być w tym miejscu  w... teksty

estate dodano: 4 lipca 2013

Chciałam być w tym miejscu, w którym jestem obecnie. Rok do przodu, cel wyznaczony na najbliższe dwa lata, trochę się bawię, odróżniłam przyjaciół od znajomych, pewność siebie momentami góruje. Patrzę na ten okropny świat obiektywniej, nie marzę o każdym chłopaku, który mi się spodoba, wyrosłam z tego. Nauczyłam się być silną. Nikt nie jest w stanie mnie zniszczyć. Nikt kurwa.

Straciłam jakąkolwiek wiarę w ludzi. teksty

estate dodano: 1 lipca 2013

Straciłam jakąkolwiek wiarę w ludzi.

Już nie pragnę jakiegoś księcia z... teksty

estate dodano: 30 czerwca 2013

Już nie pragnę jakiegoś księcia z bajki, który przybędzie pod mój dom na białym koniu. Jego rodzice nie muszą mieć wybudowanej chaty z basenem na obrzeżach miasta i też nie muszą mieć na koncie milionów. Nie musi być ideałem. Niech będzie normalnym chłopakiem, który ma poukładane w głowie, chce coś osiągnąć i by mnie kochał taką, jaką jestem, nic więcej nie oczekuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV