głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Mnie się nie da kochać. Na początku oczywiście niektórzy próbują. Mydlą oczy że jestem ważna że jedyna i taka wyjątkowa. Dają nadzieję i twierdzą że nigdy nikog

estate

estate.moblo.pl
Mnie się nie da kochać. Na początku oczywiście niektórzy próbują. Mydlą oczy że jestem ważna że jedyna i taka wyjątkowa. Dają nadzieję i twierdzą że nigdy nikogo ta
Mnie się nie da kochać. Na... teksty

estate dodano: 4 maja 2013

Mnie się nie da kochać. Na początku, oczywiście niektórzy próbują. Mydlą oczy, że jestem ważna, że jedyna i taka wyjątkowa. Dają nadzieję i twierdzą, że nigdy nikogo tak jak mnie, że właśnie na mnie czekali całe swoje życie. Stawiam z nimi znowu te same pierwsze kroki, znowu te same złudzenia i kiedy czuję się już pewnie na nogach, oni odchodzą. Znowu kłamią w oczy, że znajdę lepszego, że to chodzi o nich, że zasługuję na wszystko co dobre, że jestem dla nich za wspaniała. I znowu jestem sama, z drżącą wargą i łzami w oczach. Nie ma nikogo kto mógłby mnie pokochać tak naprawdę, na zawsze, na dobre i na złe. Zawsze kochają na chwilę, a tylko ja kocham na wieczność./esperer
Autor cytatu: esperer

Złam mi serce  wróć i oczekuj ode... teksty

estate dodano: 4 maja 2013

Złam mi serce, wróć i oczekuj ode mnie przyjaźni, pierwsza klasa.

Rób tak dalej  komentuj moje małe... teksty

estate dodano: 4 maja 2013

Rób tak dalej, komentuj moje małe cycki, dużą dupę i krzywy ryj. Jeśli Ci to pomaga zapomnieć, że jestem lepsza od Ciebie to dlaczego nie?

Znowu chciał mi zafundować ten sam... teksty

estate dodano: 4 maja 2013

Znowu chciał mi zafundować ten sam koszmar. Znowu prawie uwierzyłam. Znowu kurwa czuję się beznadziejnie.

  Hej kochanie  dziś jestem wolny... teksty

estate dodano: 3 maja 2013

- Hej kochanie, dziś jestem wolny, zacznijmy wszystko od nowa. - No hej, dziś Cię mam w dupie, spierdalaj.

Zawsze wracałam  po każdej wielkiej... teksty

estate dodano: 29 kwietnia 2013

Zawsze wracałam, po każdej wielkiej czy małej miłostce byłeś punktem wyjścia, więc proszę Cię! Nie mów, że nie jestem wierna, bo zawsze byłeś numerem jeden.

Zmienię wszystko! Nie będę... teksty

estate dodano: 29 kwietnia 2013

Zmienię wszystko! Nie będę opryskliwa, impulsywna i ironiczna. Stanę się z powrotem tą kochającą, oddaną i wrażliwą dziewczyną. Zapomnę wszystkie niewyjaśnione sytuacje, wybaczę błędy, które wciąż na mnie oddziałują, przyznam się do błędów i przestanę obwiniać innych, tylko proszę... Obiecaj, że nigdy mi go nie odbierzesz.

 Większość singli jest... teksty

estate dodano: 29 kwietnia 2013

"Większość singli jest nieosiągalna, ponieważ kochają kogoś z kim nie mogą być." / Wiedza bezużyteczna

Spędziłam w szkole cztery godziny... teksty

estate dodano: 26 kwietnia 2013

Spędziłam w szkole cztery godziny krócej niż zwykle. W ciągu tego czasu wszystko wywróciło się do góry nogami. Przysłuchując się rozmowom koleżanek "jeszcze tylko tydzień i spokojnie będą razem" wskazując na nią i niego. Zaniemówiłam, uśmiech zniknął momentalnie i omal nie złamałam nogi, idąc na lekcje. Cały czas analizowałam, co ze mną nie tak? Dlaczego zawsze mnie to spotyka? Dlaczego mam tak pierdolonego pecha? Chciałam prostu uciec z tego budynku jak najdalej. Droga do domu dłużyła się pierwszy raz odkąd pamiętam. Liczyłam kroki i odliczałam sekundy do swoich drzwi wejściowych. Błagałam, żeby nikogo nie było. Ledwo, co otworzyłam drzwi, już skakał na mnie pies. Rzuciłam plecakiem do swojego pokoju i oparłam się o ścianę, zsuwając się coraz niżej i coraz głośniej płacząc. Nie chcę Cię zapomnieć, ja chcę wciąż Ciebie pamiętać, a nawet być obok Ciebie.

Nie znam tych ludzi wcale  tylko z... teksty

estate dodano: 25 kwietnia 2013

Nie znam tych ludzi wcale, tylko z widzenia. Wiem, że zerwali ze sobą, bo jakaś pinda wtrąciła się w związek. Przypadkowo znalazłam jej bloga, ich wspólne zdjęcie i notkę, która doprowadziła mnie do płaczu. Sześć lat wspomnień zostało wyrzuconych do kosza, sześć pięknych lat z różowymi okularami na nosie. Dziś, gdy patrzę na niego i jego nową zdobycz, nie dowierzam.. jak można zniszczyć coś tak trwałego.

Lata lecą niesamowicie. Pierwszy rok... teksty

estate dodano: 23 kwietnia 2013

Lata lecą niesamowicie. Pierwszy rok liceum mam prawie za sobą, Przede mną wakacje z nowymi ludźmi, następnie kolejny rok już nie w nowej szkole. Połowinki, na które już czekam od początku roku. Osiemnastki rówieśników, które będą wypełniały sobotnie wieczory. Kolejne wakacje, ostatni rok liceum i studniówka z nim, moim marzeniem. Widzę nas, szczególnie jego uśmiechniętą twarz. Ostatnim etapem, który mnie czeka to matura, która będzie decydowała o moim nowym życiu. Czasie, zwolnij proszę, chcę być jeszcze dzieckiem.

Myślałam  że nigdy nie zniknie to... teksty

estate dodano: 23 kwietnia 2013

Myślałam, że nigdy nie zniknie to uczucie do niego, ale myliłam się. Od roku czuję się wolna od jego osoby. Nie kładę się ze świadomością, że następnego dnia będę musiała go oglądać przez 6-7 godzin lekcyjnych. Nie martwię się już tym, że przypadkowo mogę rozpłakać się przy całej klasie. Nie męczy mnie to uczucie, które niszczyło moją psychikę przez 6 miesięcy codziennego oglądania jego mordy i jego przyjaciółeczek z klasy. Jest jednym ze wspomnień, do których nie chcę wracać, nawet tych dobrych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV