głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Jesień zbliża się wielkimi krokami. Za oknem coraz chłodniej słońce nie grzeje tak samo jak miesiąc temu liście już powoli żółkną. Była to moja ulubiona pora ro

estate

estate.moblo.pl
Jesień zbliża się wielkimi krokami. Za oknem coraz chłodniej słońce nie grzeje tak samo jak miesiąc temu liście już powoli żółkną. Była to moja ulubiona pora roku od
Jesień zbliża się wielkimi... teksty

estate dodano: 3 września 2013

Jesień zbliża się wielkimi krokami. Za oknem coraz chłodniej, słońce nie grzeje tak samo jak miesiąc temu, liście już powoli żółkną. Była to moja ulubiona pora roku od dobrych paru lat. W tym roku to chyba stanie się najgorszą.

Ja nie chcę znowu być osobą... teksty

estate dodano: 2 września 2013

Ja nie chcę znowu być osobą, którą uświadomię, że nie jestem na tyle doskonała by wypełnić jego pustkę.

W zeszłym roku się bałam. Wszystko... teksty

estate dodano: 1 września 2013

W zeszłym roku się bałam. Wszystko nowe, szkoła, ludzie, podejście. Wszystko było obce i tęskniłam za starościami, nawet tymi, które mnie niszczyły. Pragnęłam tylko jednej wiadomości od niego, w której by napisał, że tęskni za mną, a ja byłabym tuż obok. Jednak, dziś jest dziś. Jestem już spokojna, mam wszystko na swoim miejscu. Jutra? Już się nie boję, wręcz przeciwnie. Chcę jutra.

Nie mam za kim tęsknić  bo Ciebie... teksty

estate dodano: 1 września 2013

Nie mam za kim tęsknić, bo Ciebie już dość długo nie ma. Nie czekam na żadną wiadomość z przeprosinami lub z wyznaniami miłości, bo Cię już nie kocham i nie chcę. Nie brakuje mi Ciebie, bo nigdy Cię tak naprawdę nie było i nie chcę żebyś był kiedykolwiek.

Każdego roku w ostatni dzień... teksty

estate dodano: 1 września 2013

Każdego roku w ostatni dzień wakacji za czymś tęskniłam, czekałam na kogoś czy też pragnęłam. W tym roku wszystko jest inne, bo mam już wszystko, czego potrzebuję do szczęścia.

Myślisz czasami o mnie? Chciałbyś... teksty

estate dodano: 31 sierpnia 2013

Myślisz czasami o mnie? Chciałbyś się odezwać, ale boisz się mojej reakcji? Może boisz się swojej reakcji? Boisz się, że może nadal coś czujesz, że może wszystko się skomplikuje, bo przecież tak skrupulatnie układamy nasze życia od nowa. Sięgasz czasami po telefon, ale odkładasz go w ostatnim momencie, bojąc się, że ja wcale na to nie czekam? Są noce, kiedy nie możesz przestać myśleć o tym co było? Wspomnienia Cię przytłaczają? Masz chwile słabości, kiedy chciałbyś mi coś opowiedzieć, bo wiesz, że przecież zawsze potrafiłam Cię wysłuchać? Leżąc obok niej, żałujesz chociaż w jednej sekundzie, że to nie ja? Zadajesz sobie pytanie co stało się z tą miłością? No powiedz, czy robisz to samo co ja? /esperer
Autor cytatu: esperer

Jak zwykle  próbujesz wypełnić tą... teksty

estate dodano: 27 sierpnia 2013

Jak zwykle, próbujesz wypełnić tą pustkę czasową, by za dużo nie myśleć o tym co było kiedyś. Przez własną głupotę zaczynasz czuć się naprawdę niesamowicie. W ogóle nie ma to znaczenia, że znowu musisz udawać przez jakiś czas osobę, którą nigdy nie będziesz. Satysfakcja z tego, że osoba, którą wcześniej wypełniałaś wieczorne przemyślenia jest tuż po drugiej stronie ekranu. Mniejsza o to, że nie jest tą osobą, którą sobie wyobrażałeś, tylko to, że pragnienia z przeszłości się spełniły, nieważne po jakim czasie.

bardzo dobre  mój mistrzu!:  teksty estate dodał komentarz: bardzo dobre, mój mistrzu!:) do wpisu 27 sierpnia 2013
Czy zawsze muszę mieć pod górę?... teksty

estate dodano: 21 sierpnia 2013

Czy zawsze muszę mieć pod górę? Zawsze muszę mieć trudniej niż inni?

Dziś nie boli jak wczoraj  jutro nie... teksty

estate dodano: 20 sierpnia 2013

Dziś nie boli jak wczoraj, jutro nie będzie boleć jak dziś.

Lubię przed snem wyobrażać sobie... teksty

estate dodano: 16 sierpnia 2013

Lubię przed snem wyobrażać sobie sytuacje, które nigdy nie miały miejsca. Może temu, że jestem w nich szczęśliwa.

Chciałabym być idealna jak ona... teksty

estate dodano: 16 sierpnia 2013

Chciałabym być idealna jak ona, naprawdę. Staram się najlepiej jak potrafię, ale nie wychodzi mi. Nie zasługuję na trochę radości w moim życiu, może nawet na nic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV