głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nie chciałam przyjąć do wiadomości że jest zwykłym chamem i beznadziejnym kretynem. Wreszcie nastąpił dzień w którym to wszystko zrozumiałam i też to że nie ma

estate

estate.moblo.pl
Nie chciałam przyjąć do wiadomości że jest zwykłym chamem i beznadziejnym kretynem. Wreszcie nastąpił dzień w którym to wszystko zrozumiałam i też to że nie ma mojeg
Nie chciałam przyjąć do... teksty

estate dodano: 21 września 2013

Nie chciałam przyjąć do wiadomości, że jest zwykłym chamem i beznadziejnym kretynem. Wreszcie nastąpił dzień, w którym to wszystko zrozumiałam i też to, że nie ma mojego idealnego chłopca, którego tak kochałam. Może dlatego, że nigdy nie był tylko mój.

Nie czuję satysfakcji z tego  że... teksty

estate dodano: 20 września 2013

Nie czuję satysfakcji z tego, że został zraniony przez miłość swojego życia, ale też mu nie współczuję. Zasłużył na to. Musi wreszcie odpokutować za krzywdzenie nie tylko mojej osoby, ale też innych. Za traktowanie wszystkich tych dziewczyn "z góry" i mącenie im w głowie. Za każdą imprezę, na których dawał mi do zrozumienia, że jestem zwykłym, nic nieznaczącym śmieciem. Nie życzę mu źle, bo było za dużo radosnych chwil z nim i mimo tego okropnego końca, nie żałuję żadnej, ale cieszę się, że wreszcie zrozumie, jak to boli, gdy ktoś odchodzi, gdy ktoś układa sobie życie z kimś innym, tak jak on to robił przez cały czas, gdy go kochałam.

Liście już powoli żółkną i... teksty

estate dodano: 15 września 2013

Liście już powoli żółkną i spadają na mokrą ziemię, znowu czuję powietrze sprzed lat. W głośnikach słyszę jesienne piosenki, przez które moje serce jeszcze bardziej mięknie. Coraz częściej pojawiają się łzy na policzkach z bezradności. Witaj jesień, z roku na rok zaczynam Cię nienawidzeć.

mam już dość. najzwyczajniej w... teksty

estate dodano: 14 września 2013

mam już dość. najzwyczajniej w świecie. nie powiem jestem szczęśliwa. uśmiech pojawiający się na mojej twarzy jest jak najbardziej prawdziwy. cudowni ludzie, którzy mnie otaczają. dzięki nim potrafię się uśmiecha tak cholernie im za to dziękuje. kurczę, ale jednak brakuje mi kogoś. brakuje mi osoby, która przytuli. powie, że kocha. zaakceptuje mnie, nie chcąc nic we mnie zmieniać. potrzebuję takiego swojego "księcia" // zdefiniujmymilosc
Autor cytatu: zdefiniujmymilosc

Ostatnio słyszałam od Ciebie  że... teksty

estate dodano: 9 września 2013

Ostatnio słyszałam od Ciebie, że chcesz wszystko naprawić, pamiętasz? Coś Ci nie wychodzi, wiesz? Wciąż jest tak samo, jak było w wakacje. Poświęcasz więcej czasu tym ludziom, którzy niedawno bardzo Cię skrzywdzili. Najwyraźniej muszą kolejny, byś wreszcie się obudziła.

Chcę Ciebie z każdą wadą  nic nie... teksty

estate dodano: 9 września 2013

Chcę Ciebie z każdą wadą, nic nie zmienię, mój narkotyku, mój tlenie. / Eldo

Nie można cały czas żyć w stanie... teksty

estate dodano: 8 września 2013

Nie można cały czas żyć w stanie wiecznej wyjebki, wiesz? Po długim odstępie czasowym przed snem przychodzą wspomnienia i nie potrafisz przestać płakać, bo już tego nie ma. Nie ma tego czasu, uczucia, tej osoby, która sprawiała, że czujesz się najszczęśliwszym człowiekiem na tej planecie. Musisz walczyć z tym co było tak długo, aż samo się podda, samo odejdzie, bo inaczej będziesz musiał przyzwyczaić ponownie do tych lamentów, a chyba tego nie chcesz.

Wiem tylko to  że gdy zamykam oczy... teksty

estate dodano: 8 września 2013

Wiem tylko to, że gdy zamykam oczy, czuję jak ten cały ból po mnie spływa.

Nie chcę iść do przodu bez Ciebie... teksty

estate dodano: 8 września 2013

Nie chcę iść do przodu bez Ciebie, to tak jakbym prosił Boga o nowe życie, wcześniej je sobie odbierając./mr.lonely

Lepiej zastanów się w czym... teksty

estate dodano: 7 września 2013

Lepiej zastanów się w czym naprawdę tkwi problem. W tym,że nie możesz sobie pogodzić z moim odejściem, czy jednak to, że nie możesz sobie poradzić z samotnością.

Obiecałeś wieczność i jeden... teksty

estate dodano: 7 września 2013

Obiecałeś wieczność i jeden dzień dłużej, a potem to wszystko zabierasz. / Figure 8

Gdyby wrócił i prosił o wybaczenie... teksty

estate dodano: 7 września 2013

Gdyby wrócił i prosił o wybaczenie, potraktowałabym go tak paskudnie, jak on mnie parę miesięcy wcześniej. Za dużo złego wyrządził, musi ponieść konsekwencje za swoje czyny. Za dużo miał w dupie i za bardzo mu się w niej poprzewracało. Nie będzie miał wszystkiego, nie będzie miał mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV