głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Wspomnienia? Nie już nie bolą tylko znowu mieszają w głowie. Od dziś dwudziesty pierwszy dzień każdego miesiąca będzie najlepszy obiecuję. Nie uznaję zasady nig

estate

estate.moblo.pl
Wspomnienia? Nie już nie bolą tylko znowu mieszają w głowie.
Wspomnienia? Nie  już nie bolą... teksty

estate dodano: 29 września 2013

Wspomnienia? Nie, już nie bolą, tylko znowu mieszają w głowie.

Od dziś dwudziesty pierwszy dzień... teksty

estate dodano: 22 września 2013

Od dziś dwudziesty pierwszy dzień każdego miesiąca będzie najlepszy, obiecuję.

Nie uznaję zasady  nigdy nie jest za... teksty

estate dodano: 21 września 2013

Nie uznaję zasady "nigdy nie jest za późno". Gdy spierdolisz raz, już jest za późno by to cofnąć, nawet kurwa nie można.

Moje serce nie będzie wierne Tobie... teksty

estate dodano: 21 września 2013

Moje serce nie będzie wierne Tobie do końca życia, nawet nie może. Nie chcesz go, a przecież ono też chce kochać i być kochanym. Nie chce lamentować i tęsknić. Nie chce Ciebie już mieć, ale pozostawiłeś tak ogromną bliznę, że nie może zniknąć, ktoś musi pomóc. Ktoś, tylko Ty.

Już nie przełączam naszej piosenki... teksty

estate dodano: 21 września 2013

Już nie przełączam naszej piosenki, gdy tylko usłyszę ją w radiu, telewizji lub gdy ktoś ją nuci. Wsłuchuję się w nią od początku do końca, widząc Twój uśmiech, gdy zobaczyłeś ją na mojej playliscie.

Koniec sentymentów  koniec... teksty

estate dodano: 21 września 2013

Koniec sentymentów, koniec wspomnień, koniec przejmowania się. Widzisz, co ze mną zrobiłeś?

Różowy dres wciąż jest moim... teksty

estate dodano: 21 września 2013

Różowy dres wciąż jest moim ulubionym strojem w domu i na spacer z psem. Malinową herbatę czy też kakao zmieniłam na herbatę miętową w kubku "Euro 2012". Z głośników ponownie wydobywa się Birdy i Buka, co w ogóle do siebie nie pasuje. Za oknem liście już powoli zaczynają spadać, słońce nie grzeje już wcale, tylko dominują ciemne chmury na niebie. Do szkoły wstaję pół godziny po zadzwonieniu budzika. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wróciły stare wspomnienia, lecz tylko te dobre. Nie powinny wracać, nie mają prawa, ale ja nie mogę nawet ich do końca się pozbyć. Ta pora roku za bardzo przypomina mi go i momenty, w których byłam najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi. Nie ma go już ponad rok, a ja widzę nas, tą parę dzieciaczków, idących za rączkę. Tylko czekam na moment, w którym to wszystko minie. Gdy śnieg zasypie wszystko dookoła i zniszczy ponownie cały mój świat.

Nie martw się  już nigdy nie będę... teksty

estate dodano: 21 września 2013

Nie martw się, już nigdy nie będę Cię tak kochać i już nigdy nie wrócę do przeszłości związanej z Tobą.

Nie chciałam przyjąć do... teksty

estate dodano: 21 września 2013

Nie chciałam przyjąć do wiadomości, że jest zwykłym chamem i beznadziejnym kretynem. Wreszcie nastąpił dzień, w którym to wszystko zrozumiałam i też to, że nie ma mojego idealnego chłopca, którego tak kochałam. Może dlatego, że nigdy nie był tylko mój.

2. Schowaj wszystko do skrzyneczki ze... teksty

estate dodano: 21 września 2013

2. Schowaj wszystko do skrzyneczki ze wspomnieniami, której już nie otworzysz, by sobie przypomnieć, jak to kiedyś było dobrze. Nie będziesz wracać, bo teraźniejszość będzie piękniejsza od przeszłości i nie będzie czasu, by przypominać sobie stare czasy, które nigdy nie wrócą.

1. Boli? Chyba o to chodzi  żeby tak... teksty

estate dodano: 21 września 2013

1. Boli? Chyba o to chodzi, żeby tak było, ale przez jakiś czas. Przecież ktoś musi być szczęśliwszy niż Ty. Nie martw się, to tylko chwilowe. Przyjdzie Twoja kolej, gdy u Ciebie będzie wspaniale. W Twoim życiu cały rok będzie wiosna. Problemów w ogóle nie będzie, chyba, że chodzi o te błahe, dotyczące koloru bluzki, którą masz ubrać do szkoły czy na spotkanie. W domu nie będzie Ci przeszkadzał syf, bo go nie będzie, Ty go przecież posprzątasz. Nadmiar czasu? Nie będziesz narzekać, bo ustawisz swój grafik obowiązków i przyjemności w taki sposób, że prędzej będziesz się złościć jego brakiem. Szkoła nie będzie już taka stresująca, wszystkie myśli wypełnisz odpowiednią osobą, nawet uśmiech z twarzy nie zniknie Ci na najgorszej lekcji w tygodniu. Tak, o to mi cały czas chodzi. Zakochasz się jeszcze, może za dzień, dwa, tydzień, miesiąc, rok, ale na pewno ponownie będziesz przeżywać to uczucie. Wycierp i pozbądź się złego ze swojego serca i sumienia.

Nie czuję satysfakcji z tego  że... teksty

estate dodano: 20 września 2013

Nie czuję satysfakcji z tego, że został zraniony przez miłość swojego życia, ale też mu nie współczuję. Zasłużył na to. Musi wreszcie odpokutować za krzywdzenie nie tylko mojej osoby, ale też innych. Za traktowanie wszystkich tych dziewczyn "z góry" i mącenie im w głowie. Za każdą imprezę, na których dawał mi do zrozumienia, że jestem zwykłym, nic nieznaczącym śmieciem. Nie życzę mu źle, bo było za dużo radosnych chwil z nim i mimo tego okropnego końca, nie żałuję żadnej, ale cieszę się, że wreszcie zrozumie, jak to boli, gdy ktoś odchodzi, gdy ktoś układa sobie życie z kimś innym, tak jak on to robił przez cały czas, gdy go kochałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV