głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nie mam ochoty z nikim rozmawiać nawet ze swoimi najbliższymi. Nie chcę tłumaczyć każdemu po kolei że znowu nie mogę poradzić sobie ze wspomnieniami. Nie chcę n

estate

estate.moblo.pl
Nie mam ochoty z nikim rozmawiać nawet ze swoimi najbliższymi. Nie chcę tłumaczyć każdemu po kolei że znowu nie mogę poradzić sobie ze wspomnieniami. Nie chcę nawet usł
Nie mam ochoty z nikim rozmawiać... teksty

estate dodano: 6 października 2013

Nie mam ochoty z nikim rozmawiać, nawet ze swoimi najbliższymi. Nie chcę tłumaczyć każdemu po kolei, że znowu nie mogę poradzić sobie ze wspomnieniami. Nie chcę nawet usłyszeć, że będzie dobrze, bo przez najbliższy czas nie będzie. Nie zrozumie mnie nikt, kto nie przeżył porzucenia i obojętności drugiej osoby.

Rok temu  zapisując tą rozmowę na... teksty

estate dodano: 6 października 2013

Rok temu, zapisując tą rozmowę na poczcie, wiedziałam, że ją po jakimś czasie znajdę i przeczytam. Tylko nie zdawałam sobie sprawy, że mnie tak zaboli przeszłość, że ta funkcja w moim mózgu "wyjebane" przestanie prawidłowo działać. Może temu, że ten miesiąc jest za bardzo sentymentalny, że każdego roku o tej porze moje życia zmieniało się na lepsze. Straciłam jakąkolwiek nadzieję, że cokolwiek się zmieni, a obiecałam sobie już tyle razy, że nie wrócę do tamtych wspomnień. Znowu przegrałam walkę z przeszłością, za długą byłam na wygranej pozycji.

Wiesz na co mam ochotę? Napisać... teksty

estate dodano: 5 października 2013

Wiesz na co mam ochotę? Napisać, opierdolić za wszystkie krzywdy i sprawić kurwa, że by żałował za wszystko, co mi zrobił. Za to, że sprawił mi najgorszy rok w moim życiu i za to, że przez niego prawie spierdoliłam przed tym światem zostawiając najważniejszych ludzi. Niech on poczuje się choć raz tak samo jak ja, niech poczuje ja to jest być najgorszym na świecie, jak to być kurwa samym. Cham, prostak, frajer.

Znowu się boję  tej wyjebki... teksty

estate dodano: 5 października 2013

Znowu się boję, tej wyjebki stuprocentowej, która została zastosowana do mojej osoby. Jedna rozmowa, która została zachowana sprzed roku spowodowała, że zabolało i to bardzo. Znowu mam ochotę wypisać na kartce A4, jak mnie to wykańcza. Znowu straciłam wiarę w siebie i w to, że kiedykolwiek ktoś będzie skłonny ze mną spędzić resztę życia. Jestem kurwa beznadziejna.

Miałam być na zawsze Twoją... teksty

estate dodano: 4 października 2013

Miałam być na zawsze Twoją "jedyną", a nie na miesiąc.

Wcześniej mogłam napisać... teksty

estate dodano: 4 października 2013

Wcześniej mogłam napisać definicję bólu na całą kartkę A4. Teraz mogę użyć tylko jednego słowa: samotność.

Miałam być najlepszą osobą w... teksty

estate dodano: 4 października 2013

Miałam być najlepszą osobą w Twoim życiu, jaką kiedykolwiek spotkałeś a nie błędem. Przepraszam, że nie umiałam tego utrzymać na dłuższą metę.

Witaj październiku  mój miesiącu... teksty

estate dodano: 3 października 2013

Witaj październiku, mój miesiącu zmian i dobrych wspomnień. Co dla mnie szykujesz w tym roku? Może dla odmiany coś pozytywnego niż w poprzednim? Może troszeczkę więcej powodów do uśmiechu? Może coś całkiem innego, pozytywnego? Uwierz, przydałoby się. Nadszedł czas, w którym mam dość natłoku obowiązków i monotonii każdego dnia. Uszykuj coś dla mnie wyjątkowego. Obiecuję, nie zniszczę tego.

Wspomnienia? Nie  już nie bolą... teksty

estate dodano: 29 września 2013

Wspomnienia? Nie, już nie bolą, tylko znowu mieszają w głowie.

Od dziś dwudziesty pierwszy dzień... teksty

estate dodano: 22 września 2013

Od dziś dwudziesty pierwszy dzień każdego miesiąca będzie najlepszy, obiecuję.

Nie uznaję zasady  nigdy nie jest za... teksty

estate dodano: 21 września 2013

Nie uznaję zasady "nigdy nie jest za późno". Gdy spierdolisz raz, już jest za późno by to cofnąć, nawet kurwa nie można.

Moje serce nie będzie wierne Tobie... teksty

estate dodano: 21 września 2013

Moje serce nie będzie wierne Tobie do końca życia, nawet nie może. Nie chcesz go, a przecież ono też chce kochać i być kochanym. Nie chce lamentować i tęsknić. Nie chce Ciebie już mieć, ale pozostawiłeś tak ogromną bliznę, że nie może zniknąć, ktoś musi pomóc. Ktoś, tylko Ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV