głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Przez Ciebie nawet zaczęłam wątpić w Boga. Nie mogłam uwierzyć że pozwolił dopuścić do mnie taką osobę która niszczyła mnie każdego dnia. Co chcesz mi powiedzie

estate

estate.moblo.pl
Przez Ciebie nawet zaczęłam wątpić w Boga. Nie mogłam uwierzyć że pozwolił dopuścić do mnie taką osobę która niszczyła mnie każdego dnia.
Przez Ciebie nawet zaczęłam... teksty

estate dodano: 1 listopada 2013

Przez Ciebie nawet zaczęłam wątpić w Boga. Nie mogłam uwierzyć, że pozwolił dopuścić do mnie taką osobę, która niszczyła mnie każdego dnia.

Co chcesz mi powiedzieć? Brakuje?... teksty

estate dodano: 1 listopada 2013

Co chcesz mi powiedzieć? Brakuje? Tęsknisz? Płaczesz? Gówno mnie to obchodzi, drzwi są tam.

Dziś tak często kochamy osoby... teksty

estate dodano: 1 listopada 2013

Dziś tak często kochamy osoby, które nie są w stanie pokochać nas. Wykańczamy przez to nasze serca, nasze całe organizmy i czekamy, tęsknimy, umieramy w bólu każdego pieprzonego dnia. / napisana ;*

Gdy mi serce pękało  nikogo to nie... teksty

estate dodano: 31 października 2013

Gdy mi serce pękało, nikogo to nie obchodziło. Nawet nie usłyszałam od swoich tak zwanych przyjaciół pytania: "jak pomóc?" Mieli mnie gdzieś, zignorowali mój stan. Pomagali mi ludzie całkiem obcy, co mnie poznawali od początku i moją historię. Im teraz zawdzięczam obecny stan, nie pseudo przyjaciołom. Więc dlatego nie jestem zobowiązana głosować na głupie zdjęcia, linki, by ich uszczęśliwić czy też pomóc. Zrobię tak, jak oni zrobili, czyli nic.

Jeśli zatęsknisz  to już nie... teksty

estate dodano: 27 października 2013

Jeśli zatęsknisz, to już nie przychodź w to samo miejsce. Zmieniłam adres zamieszkania i już nie jestem sama.

Strasznie boli  prawda? Patrzysz na... teksty

estate dodano: 27 października 2013

Strasznie boli, prawda? Patrzysz na każdego po kolei i co widzisz? Każdy z nas z kimś innym, lepszym. A Ty? Siedzisz przy tym stole i tylko obserwujesz. Uświadamiasz sobie, że nigdy nie będzie, jak kiedyś. Już nigdy nie usiądziesz koło mnie i nie pożyczysz głupiego różowego pisaka, by podkreślić temat lekcji. Nie wrócimy do tamtego punktu wyjścia. Sam tego chciałeś i dostałeś. Nowych ludzi, nowe środowisko. Nie chciałeś tego ratować, to po co miałam tracić czas? Pieprzę tą przeszłość, ja już nigdy więcej nie chcę do niej wracać.

Jesień z ulubionej pory roku  stała... teksty

estate dodano: 26 października 2013

Jesień z ulubionej pory roku, stała się najgorszą i znienawidzoną. Nie wspomnę o ulubionym miesiącu, jakim był październik, który dał nieźle po dupie. Powroty i pożegnania są ciężkie. Niech już nadejdzie ta zima, w której śnieg zasypie wszystkie skrzynki ze wspomnieniami.

Będę zabijała to uczucie każdym... teksty

estate dodano: 26 października 2013

Będę zabijała to uczucie każdym kolejnym. Nie chcesz wiedzieć, jakie to uczucie, gdy jest już za późno. Gdy już nie jesteś w stanie zmienić swojego życia, uczucia i cofnąć się. Nie wyobrażasz sobie, jaki to ból, jak rozpierdala Cię na miliony cząsteczek. Nie chcesz usłyszeć tego dźwięku łamiącego się serca.

Nie obiecuj mi gruszek na wierzbie.... teksty

estate dodano: 26 października 2013

Nie obiecuj mi gruszek na wierzbie. Wiem, że nie wrócisz. Minęło za dużo czasu, zmieniło się podejście do wszystkiego i przede wszystkim odróżniłam prawdziwych przyjaciół od zwykłych znajomych. Może kiedyś, parę lat świetlnych temu mogłam Cię nazwać kimś ważnym, ale nie dziś. Zamykam ten dział już na zawsze z Twoim imieniem i historię z Tobą. Zwykli znajomi z korytarza szkolnego, zwykłe "cześć" mi wystarczy, więcej już nie chcę.

Pamiętaj  nie możesz dać sobie... teksty

estate dodano: 26 października 2013

Pamiętaj, nie możesz dać sobie wmówić, że jesteś nic nie warta. Nie słuchaj tego. Ludzie po prostu Ci zazdroszczą. Tak, to zwyczajna zazdrość i to przez nią próbują Cię zniszczyć. Masz w sobie coś czego oni nie mają. Ponadto jesteś wartościowa, ładna, inteligentna. Uwierz w siebie i w to, że potrafisz sobie radzić bez tych wszystkich fałszywych ludzi. Wyklucz ich ze swojego życia. Po co Ci znajomi, którzy ciągle mają o coś pretensje, którzy w każdej sytuacji potrafią Cię poniżyć i zniechęcić do działania? Nie nie, pieprz ich. Ty potrzebujesz motywacji, siły, uśmiechu. Rozumiesz o co mi chodzi? Potrzebujesz prawdziwych przyjaciół, na których zawsze możesz liczyć. Każda osoba, która powie, że to co robisz jest do dupy, albo cała Ty nie nadajesz się do niczego tak naprawdę Cię nie zna. I to nie dlatego, że nie pozwoliłaś się poznać, a dlatego, że żadne z nich nawet nie próbowało dowiedzieć się jaka jesteś naprawdę. To oni są płytcy, nie Ty, uwierz mi. / napisana ;**!

Kolejna rocznica  której razem nie... teksty

estate dodano: 21 października 2013

Kolejna rocznica, której razem nie przetrwaliśmy.

Wróć. To jest rozkaz. Wróć tu do... teksty

estate dodano: 21 października 2013

Wróć. To jest rozkaz. Wróć tu do mnie, natychmiast. Zapukaj do moich drzwi. Długo nie będziesz musiała czekać. Wejdź, tam do osyfionego pokoju. Wybacz, ale ostatnio nie mam sił nawet sprzątać. Usiądź do kompa, jak to zwykle robiłaś, gdy tu przychodziłaś. Włącz naszą ulubioną piosenkę o bogatej dziwce i poszukaj starych naszych zdjęć. Poczekaj chwilę, przyniosę kawę i nasze ulubione ciastka, które można dostać tylko w jednym sklepie w mieście. Teraz spacer po całym mieście? Znowu okrążamy nasze działki, scenę i tesco? Tak, kupimy chipsy salsa, które popijemy limonkowym sokiem. Przejdziemy ostatni raz koło latarni i ulicy jeziornej. Zrobię naprawdę wszystko, zgodzę się na Twoje głupie pomysły, tylko proszę Cię o powrót, natychmiastowy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV