głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Pragnęłam dorosłości już od podstawówki. Za dużo nasłuchałam się i naoglądałam moich kuzynów którzy cały czas dawali mi do zrozumienia że dzieciństwo jest bezna

estate

estate.moblo.pl
Pragnęłam dorosłości już od podstawówki. Za dużo nasłuchałam się i naoglądałam moich kuzynów którzy cały czas dawali mi do zrozumienia że dzieciństwo jest beznadziejn
Pragnęłam dorosłości już od... teksty

estate dodano: 7 listopada 2013

Pragnęłam dorosłości już od podstawówki. Za dużo nasłuchałam się i naoglądałam moich kuzynów, którzy cały czas dawali mi do zrozumienia, że dzieciństwo jest beznadziejne. Proszenie dorosłych o pieniądze, jakiekolwiek pozwolenie na wyjście ze znajomymi czy wyjazd do innego miasta, imprezy. Brakują mi dokładnie siedemdziesiąt dni do pełnoletności. Im bliżej urodzin, tym bardziej nie chcę. Próbuję znaleźć jakieś dobre strony. Może moje życie ktoś lub coś przewróci do góry nogami? Cicho w to wierzę, bo jak na razie widzę tylko natłok kolejnych obowiązków i stresów. Prawko, matura, praca, studia. Jak ja bardzo tego już nie chcę. Odejmijcie mi sześć lat, dajcie mi tamtych ludzi. Obiecuję, tym razem będę dbała o nich wszystkich.

Chociaż czegoś pożytecznego się... teksty

estate dodano: 7 listopada 2013

Chociaż czegoś pożytecznego się od Ciebie nauczyłam. Tak, chodzi mi o obojętność.

Nie chcę żadnych kumpli  którzy... teksty

estate dodano: 7 listopada 2013

Nie chcę żadnych kumpli, którzy tylko wyżalają się i obrażają swoje byłe dziewczyny, a ja muszę to wszystko słuchać, by poczuli się lepiej. Ich nie interesuje moja osoba, a tym bardziej moje problemy. Nie zamierzam być ich wyjściem awaryjnym, niech odejdą i dadzą mi spokój raz na zawsze. Potrzebuję kogoś na dłużej, na stałe, ale na pewno to nie są oni.

Być takim szczęśliwym to jest... teksty

estate dodano: 7 listopada 2013

Być takim szczęśliwym to jest jeszcze możliwe? Tak dawno nie towarzyszyło to uczucie, że go nie pamiętam. Tego wiecznego uśmiechu, patrzenie na świat przez różowe okulary i chęć do robienia wszystkiego. Mnie to już nie dotyczy i w najbliższym czasie nie będzie.

Jak mogłam tęsknić za osobą... teksty

estate dodano: 7 listopada 2013

Jak mogłam tęsknić za osobą, która niszczyła mi życie każdego dnia?

Gdy patrzę na nasz związek po takim... teksty

estate dodano: 7 listopada 2013

Gdy patrzę na nasz związek po takim czasie to zastanawiam się, co takiego źle zrobiłam. Może czasami przesadzałam z tą zazdrością, weszłam niepotrzebnie na jego konto na facebooku, ale on? Zafundował mi najgorszy rok mojego życia. Nikt tak nigdy mnie nie potraktował i nie robił mi na złość. Jeśli w ten sposób "leczył" się ze mnie to mam nadzieję, że mu się udało. Pierdolony egoista, palant, frajer. Chciałam, żeby był miłym wspomnieniem, jednak się przeliczyłam.

Pojawiłeś się  wszystko... teksty

estate dodano: 6 listopada 2013

Pojawiłeś się, wszystko poprzewracałeś do góry nogami i kto teraz ma po Tobie posprzątać? Tak, wiem, JA.

Zabierz te wszystkie złe wspomnienia... teksty

estate dodano: 2 listopada 2013

Zabierz te wszystkie złe wspomnienia ode mnie. Nie zapomnij o przedmiotach, które mnie otaczają. Zrób porządek z tymi ludźmi, którzy każdego dnia dają mi do zrozumienia, że jestem beznadziejna. Przybądź do mojego życia, zmień je, odwróć o sto osiemdziesiąt stopni, bo ja już nie wytrzymuję z samą sobą.

Gdzie mój uśmiech  świecące się... teksty

estate dodano: 2 listopada 2013

Gdzie mój uśmiech, świecące się oczy i zarumienione policzki? Nie wiem, zniknęły tego samego dnia, jak się pojawiłeś z powrotem w moim życiu.

Ostatnio nic mi nie wychodzi. Nie... teksty

estate dodano: 2 listopada 2013

Ostatnio nic mi nie wychodzi. Nie jestem szczęśliwa i nie chcę mi się już żyć. Wszystko mnie męczy, obwiniam siebie o wszystko, jestem beznadziejnym człowiekiem. Mało ważnym i potrzebnym dla kogokolwiek. Każdego dnia mam problem, by wstać z łóżka i funkcjonować normalnie. Nie wiem, co się ze mną dzieje, nie chcę już taka być.

Przez Ciebie nawet zaczęłam... teksty

estate dodano: 1 listopada 2013

Przez Ciebie nawet zaczęłam wątpić w Boga. Nie mogłam uwierzyć, że pozwolił dopuścić do mnie taką osobę, która niszczyła mnie każdego dnia.

Co chcesz mi powiedzieć? Brakuje?... teksty

estate dodano: 1 listopada 2013

Co chcesz mi powiedzieć? Brakuje? Tęsknisz? Płaczesz? Gówno mnie to obchodzi, drzwi są tam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV