głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Witaj ponownie w moim życiu! Nie masz pojęcia jak bardzo mi Ciebie brakowało przez ostatnie miesiące. Czułam się jakby ktoś odebrał mi część siebie czyli Ciebie

estate

estate.moblo.pl
Witaj ponownie w moim życiu! Nie masz pojęcia jak bardzo mi Ciebie brakowało przez ostatnie miesiące. Czułam się jakby ktoś odebrał mi część siebie czyli Ciebie. Tw
Witaj ponownie w moim życiu! Nie... teksty

estate dodano: 16 listopada 2013

Witaj ponownie w moim życiu! Nie masz pojęcia, jak bardzo mi Ciebie brakowało przez ostatnie miesiące. Czułam się, jakby ktoś odebrał mi część siebie, czyli Ciebie. Twojego uśmiechu, Twoich loczków, okalających Twoją malutką twarz, Twoje zielone oczka, na które narzekasz do dziś, Twój głos i dwa rodzaje śmiechu. Przyjmuję Cię z powrotem pod mój dach, z naszą piosenką i naszymi wspomnieniami, tylko nie zostawiaj mnie już samej na tym okropny świecie, nie zostawiaj już po sobie pustki.

Dziwny świat  dziwni ludzie  dziwne... teksty

estate dodano: 13 listopada 2013

Dziwny świat, dziwni ludzie, dziwne sytuacje, dziwne wspomnienie, dziwne życie, dziwne wszystko i nie do ogarnięcia.

Ostatnio zaczęłam się zastanawiać... teksty

estate dodano: 12 listopada 2013

Ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy on kiedykolwiek o mnie myślał. Czy żałował niektórych podjętych decyzji? Czy kiedykolwiek myślał o mnie przed snem? Czy też zatęsknił choć raz? Może jestem wspomnieniem, w którym jestem małą dziewczynką, która pożyczała kolorowe pisaki i uczyła się rysować sześcianów z tyłu ćwiczeń, a ja jak zwykle za bardzo wyolbrzymiam.

Przeżyłam tyle rozczarowań  że... teksty

estate dodano: 12 listopada 2013

Przeżyłam tyle rozczarowań, że jedno więcej nie robi na mnie wrażenia.

Naprawdę tęsknię za dzieciństwem.... teksty

estate dodano: 11 listopada 2013

Naprawdę tęsknię za dzieciństwem. Kiedyś wydawało mi się to śmieszne, ale teraz rozumiem dorosłych, którzy powtarzali mi, że tak będzie. Chcąc powrócić do tego czasu choć na chwilę, włączam stare seriale, które wypełniały zimowe wieczory dziesięć lat temu. Kupuję w sklepie paczkę chrupek i kubusia, zasiadając przed telewizor. Sprzątam stare zeszyty, czytam pamiętniki. Najgorsze jest to, że nigdy nie przypuszczałam, że ten świat dorosłych jest taki trudny, okropny i szary. Nienawidzę go i nie chcę w nim tkwić już dłużej.

Ostatnio dostałam pozwolenie na... teksty

estate dodano: 11 listopada 2013

Ostatnio dostałam pozwolenie na Ciebie od Twojej byłej. Może skorzystać? Tak tylko sobie żartowałam.

Świat nie kręci się wokół mnie... teksty

estate dodano: 11 listopada 2013

Świat nie kręci się wokół mnie, zdaję sobie z tego sprawę. Tylko ja też potrzebuję trochę uwagi, trochę miłości i trochę zrozumienia. To naprawdę tak dużo, by mnie uszczęśliwić?

Mój świat legł w gruzach... teksty

estate dodano: 11 listopada 2013

Mój świat legł w gruzach, właśnie teraz. Gdy myślałam, że mam wszystko pod kontrolą, by zacząć kolejny dział w moim życiu, znowu ktoś zdjął mi różowe okulary, dał mi w mordę i podrzucił włoskiej mafii. Najwyraźniej w życiu dostałam za mało po dupsku, za mało zrozumiałam i za mało się nauczyłam. Dlaczego osoba, dla której nigdy nie byłam ważna ma decydować o moim życiu? Dlaczego po prostu nie może zostać wymazana? Dlaczego po prostu nie może jej nie być? Dlaczego kurwa ja muszę mieć zawsze takie problemy? Chcę tylko żyć jak każdy, już nic więcej nie pragnę.

Nie jestem na tyle wyjątkowa... teksty

estate dodano: 8 listopada 2013

Nie jestem na tyle wyjątkowa, żebyś rzucał cały świat dla mnie.

Sama dojdę do tego stanu szczęścia... teksty

estate dodano: 7 listopada 2013

Sama dojdę do tego stanu szczęścia, bez żadnej pomocy innych osób. Docenię, uszanuję i będę dbała o nie zawsze.

Nie chciałbyś zobaczyć mnie jak... teksty

estate dodano: 7 listopada 2013

Nie chciałbyś zobaczyć mnie jak płaczę. Żaden z moich znajomych nie mógł znieść tej rozpaczy, więc nie gadaj, że Ty dałbyś radę. Ty, największy egoista, jakiego w życiu poznałam, dla którego tylko jedna osoba jest najlepsza i najważniejsza. Zabieraj tą swoją domniemaną pomoc i zajmij się swoim szczęściem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV