głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Być takim szczęśliwym to jest jeszcze możliwe? Tak dawno nie towarzyszyło to uczucie że go nie pamiętam. Tego wiecznego uśmiechu patrzenie na świat przez różowe

estate

estate.moblo.pl
Być takim szczęśliwym to jest jeszcze możliwe? Tak dawno nie towarzyszyło to uczucie że go nie pamiętam. Tego wiecznego uśmiechu patrzenie na świat przez różowe okular
Być takim szczęśliwym to jest... teksty

estate dodano: 7 listopada 2013

Być takim szczęśliwym to jest jeszcze możliwe? Tak dawno nie towarzyszyło to uczucie, że go nie pamiętam. Tego wiecznego uśmiechu, patrzenie na świat przez różowe okulary i chęć do robienia wszystkiego. Mnie to już nie dotyczy i w najbliższym czasie nie będzie.

Jak mogłam tęsknić za osobą... teksty

estate dodano: 7 listopada 2013

Jak mogłam tęsknić za osobą, która niszczyła mi życie każdego dnia?

Gdy patrzę na nasz związek po takim... teksty

estate dodano: 7 listopada 2013

Gdy patrzę na nasz związek po takim czasie to zastanawiam się, co takiego źle zrobiłam. Może czasami przesadzałam z tą zazdrością, weszłam niepotrzebnie na jego konto na facebooku, ale on? Zafundował mi najgorszy rok mojego życia. Nikt tak nigdy mnie nie potraktował i nie robił mi na złość. Jeśli w ten sposób "leczył" się ze mnie to mam nadzieję, że mu się udało. Pierdolony egoista, palant, frajer. Chciałam, żeby był miłym wspomnieniem, jednak się przeliczyłam.

Pojawiłeś się  wszystko... teksty

estate dodano: 6 listopada 2013

Pojawiłeś się, wszystko poprzewracałeś do góry nogami i kto teraz ma po Tobie posprzątać? Tak, wiem, JA.

Zabierz te wszystkie złe wspomnienia... teksty

estate dodano: 2 listopada 2013

Zabierz te wszystkie złe wspomnienia ode mnie. Nie zapomnij o przedmiotach, które mnie otaczają. Zrób porządek z tymi ludźmi, którzy każdego dnia dają mi do zrozumienia, że jestem beznadziejna. Przybądź do mojego życia, zmień je, odwróć o sto osiemdziesiąt stopni, bo ja już nie wytrzymuję z samą sobą.

Gdzie mój uśmiech  świecące się... teksty

estate dodano: 2 listopada 2013

Gdzie mój uśmiech, świecące się oczy i zarumienione policzki? Nie wiem, zniknęły tego samego dnia, jak się pojawiłeś z powrotem w moim życiu.

Ostatnio nic mi nie wychodzi. Nie... teksty

estate dodano: 2 listopada 2013

Ostatnio nic mi nie wychodzi. Nie jestem szczęśliwa i nie chcę mi się już żyć. Wszystko mnie męczy, obwiniam siebie o wszystko, jestem beznadziejnym człowiekiem. Mało ważnym i potrzebnym dla kogokolwiek. Każdego dnia mam problem, by wstać z łóżka i funkcjonować normalnie. Nie wiem, co się ze mną dzieje, nie chcę już taka być.

Przez Ciebie nawet zaczęłam... teksty

estate dodano: 1 listopada 2013

Przez Ciebie nawet zaczęłam wątpić w Boga. Nie mogłam uwierzyć, że pozwolił dopuścić do mnie taką osobę, która niszczyła mnie każdego dnia.

Co chcesz mi powiedzieć? Brakuje?... teksty

estate dodano: 1 listopada 2013

Co chcesz mi powiedzieć? Brakuje? Tęsknisz? Płaczesz? Gówno mnie to obchodzi, drzwi są tam.

Dziś tak często kochamy osoby... teksty

estate dodano: 1 listopada 2013

Dziś tak często kochamy osoby, które nie są w stanie pokochać nas. Wykańczamy przez to nasze serca, nasze całe organizmy i czekamy, tęsknimy, umieramy w bólu każdego pieprzonego dnia. / napisana ;*

Gdy mi serce pękało  nikogo to nie... teksty

estate dodano: 31 października 2013

Gdy mi serce pękało, nikogo to nie obchodziło. Nawet nie usłyszałam od swoich tak zwanych przyjaciół pytania: "jak pomóc?" Mieli mnie gdzieś, zignorowali mój stan. Pomagali mi ludzie całkiem obcy, co mnie poznawali od początku i moją historię. Im teraz zawdzięczam obecny stan, nie pseudo przyjaciołom. Więc dlatego nie jestem zobowiązana głosować na głupie zdjęcia, linki, by ich uszczęśliwić czy też pomóc. Zrobię tak, jak oni zrobili, czyli nic.

Jeśli zatęsknisz  to już nie... teksty

estate dodano: 27 października 2013

Jeśli zatęsknisz, to już nie przychodź w to samo miejsce. Zmieniłam adres zamieszkania i już nie jestem sama.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV