głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nie chcę być tym kim teraz jestem. Nienawidzę siebie. Jestem nikim w szkole w domu poza domem wszędzie. Muszę być taka beznadziejna? Musisz mnie wciąż karać za

estate

estate.moblo.pl
Nie chcę być tym kim teraz jestem. Nienawidzę siebie. Jestem nikim w szkole w domu poza domem wszędzie. Muszę być taka beznadziejna? Musisz mnie wciąż karać za coś
Nie chcę być tym  kim teraz jestem.... teksty

estate dodano: 22 grudnia 2013

Nie chcę być tym, kim teraz jestem. Nienawidzę siebie. Jestem nikim w szkole, w domu, poza domem, wszędzie. Muszę być taka beznadziejna? Musisz mnie wciąż karać za coś, co minęło? Dziękuję za kolejnego kopa w dupę i liścia w mordę, tego naprawdę potrzebowałam.

Przeżywam każde rozstanie z... teksty

estate dodano: 22 grudnia 2013

Przeżywam każde rozstanie z ukochaną osobą, bo jest mi trudno zapomnieć o miesiącach, które ona wypełniała.

Zrozumiałam  że mnie nie kochasz po... teksty

estate dodano: 22 grudnia 2013

Zrozumiałam, że mnie nie kochasz po tym, gdy zaczęły Cię irytować moje telefony po pijaku i gdy sam przestałeś dzwonić. Gdy w tak zwanym "facebookowym czyśćcu" przestało widnieć Twoje zaproszenie. Gdy przestałeś mnie przepraszać i prosić o wybaczenie. Gdy powiedziałeś całą prawdę o mnie. Jestem kurwa tam samo beznadziejna jak Ty, ale to boli bardziej.

Wszyscy dookoła tacy szczęśliwi... teksty

estate dodano: 20 grudnia 2013

Wszyscy dookoła tacy szczęśliwi, tryskają świąteczną radością, oprócz mnie. U mnie w domu już od tygodnia trwają przygotowania do świąt. Pomagam, bo muszę, nie robię tego z przyjemnością. Myślałam, że wigilia klasowa pomoże mi w tym, jednak myliłam się. Prezenty, pierniki, opłatek, 26 razy te same życzenia "byś się więcej uśmiechała, dużo miłości", odklepanie dwóch godzin w klasie, występy uczniów, które na mnie źle działają i nara. Może przesadzam z ciągłym porównywaniem tegorocznych świąt z zeszłorocznymi. Zapewne tak musi być, że jak ktoś miał dobry rok to święta za to muszą być beznadziejne.

Do dziś nie rozumiem  dlaczego... teksty

estate dodano: 18 grudnia 2013

Do dziś nie rozumiem, dlaczego kłamstwo może być piękniejsze od prawdy.

Nie możesz spać  bo? Bo tęsknisz?... teksty

estate dodano: 17 grudnia 2013

Nie możesz spać, bo? Bo tęsknisz? Bo masz wyrzuty sumienia? Bo wspomnienia Cię nawiedziły? Bo lubisz oglądać stare zdjęcia? Bo za dużo się stało? Bo jest tak, jak nie chciałeś żeby było kiedykolwiek? Bo to uczucie Cię męczy, dręczy i zabija? Przykro mi, ale zasłużyłeś na to.

Słabo udaję  że jest dobrze  że... teksty

estate dodano: 15 grudnia 2013

Słabo udaję, że jest dobrze, że daję radę i umiem żyć bez Ciebie. Już dawno wspomnienia porzuciłam w niepamięć, a Ty wciąż siedzisz w mojej głowie i żądasz uwagi.

Nie sądzisz  że już za długo... teksty

estate dodano: 11 grudnia 2013

Nie sądzisz, że już za długo pozwalasz mi za sobą tęsknić?

Wmawiaj mi tak długo  że Cię... teksty

estate dodano: 10 grudnia 2013

Wmawiaj mi tak długo, że Cię kocham aż uwierzę.

Nie mam czasu by cokolwiek spieprzyć... teksty

estate dodano: 9 grudnia 2013

Nie mam czasu by cokolwiek spieprzyć, a co dopiero być szczęśliwym.

Mam kłamać nawet wtedy  gdy mnie... teksty

estate dodano: 8 grudnia 2013

Mam kłamać nawet wtedy, gdy mnie boli jak skurwysyn i wiem, że nie jestem w stanie tego zmienić?

W życiu każdego człowieka... teksty

estate dodano: 6 grudnia 2013

W życiu każdego człowieka przychodzi chwila kiedy traci on kontrolę nad każdym ze swoich działań. Wtedy myśli on inaczej, robi inaczej i mówi też inaczej. Najczęściej kłamie, bo wmawia każdemu dookoła, że wszystko jest dobrze, a tak naprawdę w środku serce pęka mu na pół. Patrzy on w lustro i widzi całkowicie innego człowieka. Próbuje jakoś poskładać się w całość, ale nie potrafi. Jest zbyt zagubiony, rozbity, a wszystko to co go otacza tylko utrudnia mu zadanie. Boi się zrobić konkretny krok na przód, nie potrafi przewidzieć konsekwencji. Jedynie zdaje sobie sprawę z tego, że nic nie jest takie jak powinno. Za dużo też analizuje. Ciągle tylko gdyba, a to przecież nic nie daje. Najwyraźniej musi on przeczekać aż ten moment minie, bo to wszystko z pewnością mija. Jest to swego rodzaju lekcja życiowa. Ta chwila nas zmienia i pozwala zrozumieć co sprawiło, że staliśmy się tak bardzo zagubieni, ukazuje nam jakie popełniliśmy błędy i przed czym na przyszłość mamy się chronić. / napisana
Autor cytatu: napisana

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV