głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Szkoda że dla mnie nie byłeś w stanie rzucić wszystkiego by ze mną trwać do końca życia. Losie proszę Cię żeby jutrzejsze urodziny były najlepsze w moim życiu.

estate

estate.moblo.pl
Szkoda że dla mnie nie byłeś w stanie rzucić wszystkiego by ze mną trwać do końca życia.
Szkoda  że dla mnie nie byłeś w... teksty

estate dodano: 16 stycznia 2014

Szkoda, że dla mnie nie byłeś w stanie rzucić wszystkiego, by ze mną trwać do końca życia.

Losie  proszę Cię  żeby jutrzejsze... teksty

estate dodano: 15 stycznia 2014

Losie, proszę Cię, żeby jutrzejsze urodziny były najlepsze w moim życiu. Nie chcę żadnych rozczarowań i płaczu, tylko dużo radości. Niech ten jeden dzień będzie chociaż idealny.

Długo mi zajęło to  by Tobie... teksty

estate dodano: 12 stycznia 2014

Długo mi zajęło to, by Tobie wybaczyć te wszystkie akcje. Długo żywiłam urazę, ale już mi przeszło. Trudno było to wszystko zapomnieć i zaakceptować fakt, że kolejny zrobił mi syf na parę dobrych miesięcy. Nie mogę przecież przez całe życie pamiętać tych złych rzeczy, bo przecież byłeś też dobrym aspektem w moim życiu, nie ukryję tego przed światem. Czasami może Cię wyśmieję, obgadam Cię przed przyjaciółmi, ale tak Ci dziękuję, że nie pozwoliłeś na to, żebyśmy byli razem, bo nie wiem jak bym zareagowała na taki koniec, który mi zafundowałeś. Wtedy było mi przykro, a co dopiero, gdybyśmy rozstawali się jako para, nie miałbyś życia.

Oglądam te studniówkowe zdjęcia i... teksty

estate dodano: 12 stycznia 2014

Oglądam te studniówkowe zdjęcia i po prostu mi się chce płakać, że to co było, już nigdy nie wróci. Przeszłość jest zbyt sentymentalna na chwilę obecną i wykańcza mnie samym patrzeniem. Zadaję sobie cały czas tylko jedno pytanie. Dlaczego to ja znowu musiałam zostać sama i znosić ten ból, no kurwa dlaczego? Mam nadzieję, że do przyszłego roku pojawi się ktoś, kto sprawi, że ten mój dzień będzie wyjątkowy, żeby nie towarzyszyło mi to chujowe uczucie, co teraz.

Jak czegoś zawsze chcę to nigdy... teksty

estate dodano: 11 stycznia 2014

Jak czegoś zawsze chcę to nigdy tego nie mam, lecz gdy o tym nie myślę to mam to przed sobą i wtedy już tego nie chcę. Nienawidzę tego.

Dopasowana sukienka  wysokie buty... teksty

estate dodano: 10 stycznia 2014

Dopasowana sukienka, wysokie buty, ładny makijaż, ogromna sala, jeden z najważniejszych dni w tym roku i ja, część Twojego życia. Tak miało być, ale nie dotrwaliśmy.

Choć raz  potęsknij za mną trochę... teksty

estate dodano: 7 stycznia 2014

Choć raz, potęsknij za mną trochę dłużej niż ja za Tobą.

W tym roku nie mam Cię w... teksty

estate dodano: 7 stycznia 2014

W tym roku nie mam Cię w postanowieniach noworocznych, więc nawet nie próbuj wracać.

Dziś nie chcę nikogo  bo... teksty

estate dodano: 6 stycznia 2014

Dziś nie chcę nikogo, bo właściwie teraz mam wszystko, czego naprawdę potrzebuję. Przyjaciół i rodzinę, a żeby sprowadzać sobie do życia kolejnego debila to nie sztuka. Mogę poczekać, nie śpieszy mi się już.

Postawiłam grubą krechę między... teksty

estate dodano: 6 stycznia 2014

Postawiłam grubą krechę między przeszłością i teraźniejszością. Nie waż się nawet jej przekraczać.

W tym roku nie potoczyło się tak... teksty

estate dodano: 31 grudnia 2013

W tym roku nie potoczyło się tak, jakbym chciała, ale może w przyszłym trochę szczęścia mi dopisze.

Trudno mi podsumować ten rok. Nie... teksty

estate dodano: 30 grudnia 2013

Trudno mi podsumować ten rok. Nie umiem sobie odpowiedzieć na pytanie, jaki on naprawdę był. Mieszanka radości z odrobiną bólu i cierpienia. Każdego roku mam nadzieję, że spędzę Sylwestra ze swoją ukochaną drugą połówką. W tym roku nareszcie potowarzyszy mi Wyborowa Mango z ruskaczem na dokładkę, zatem w jakieś części moje marzenie się spełni. Życzę sobie, a przede wszystkim Wam również, by rok 2014 był lepszym niż ten, co właśnie odchodzi. Mam pełno postanowień do zrealizowania. Najważniejszym z nich jest to, by przyszły rok był najlepszym i niezapomnianym rokiem w moim życiu. Oby Wam również się udało!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV