głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Odrzuć przeszłość teraźniejszość jest zbyt piękna by ją marnować. Pojawisz się wreszcie w moim życiu? Przewrócisz je o sto osiemdziesiąt stopni? Powiesz mi wres

estate

estate.moblo.pl
Odrzuć przeszłość teraźniejszość jest zbyt piękna by ją marnować.
Odrzuć przeszłość... teksty

estate dodano: 28 stycznia 2014

Odrzuć przeszłość, teraźniejszość jest zbyt piękna by ją marnować.

Pojawisz się wreszcie w moim życiu?... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2014

Pojawisz się wreszcie w moim życiu? Przewrócisz je o sto osiemdziesiąt stopni? Powiesz mi wreszcie, że Ci na mnie zależy, że chcesz być ze mną? Powiesz, że jestem wyjątkowa i niepowtarzalna? Czekam na Ciebie niecierpliwie i obiecuję Tobie, że nie zawiodę, tylko przybądź.

Gdy samotność zaczyna boleć  a... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2014

Gdy samotność zaczyna boleć, a alkohol jest jej najlepszą przyjaciółką to wiedz, że z Tobą jest już źle, niech Cię ktoś ratuje, zanim się stoczysz.

Tak trudno zamykać się ponownie w... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2014

Tak trudno zamykać się ponownie w pokoju, w którym tak często przebywałeś, w którym czuć zapach Twoich perfum, w którym nigdy nie brakowało Twoich zdjęć.

Tym razem nie przyzwyczaję się do... teksty

estate dodano: 25 stycznia 2014

Tym razem nie przyzwyczaję się do Ciebie, podejdę do tego z dystansem. Wspomnienia idą w zapomnienie, czas zająć się teraźniejszością. Niech tak będzie, nie za dobrze i nie za źle, normalnie.

Nie muszę mieć dużej publiczności... teksty

estate dodano: 20 stycznia 2014

Nie muszę mieć dużej publiczności, by zwrócili na mnie uwagę, wystarczy jedna osoba. Jedyna, wyjątkowa, tylko dla mnie. Chcę wreszcie poczuć się kochana i komuś potrzebna. Samotność mnie już męczy, cholernie.

Nie wiem  co się ze mną dzieje  ale... teksty

estate dodano: 18 stycznia 2014

Nie wiem, co się ze mną dzieje, ale ten dziwny ścisk serca i uśmiech na twarzy doprowadzają mnie do szału.

Szkoda  że dla mnie nie byłeś w... teksty

estate dodano: 16 stycznia 2014

Szkoda, że dla mnie nie byłeś w stanie rzucić wszystkiego, by ze mną trwać do końca życia.

Losie  proszę Cię  żeby jutrzejsze... teksty

estate dodano: 15 stycznia 2014

Losie, proszę Cię, żeby jutrzejsze urodziny były najlepsze w moim życiu. Nie chcę żadnych rozczarowań i płaczu, tylko dużo radości. Niech ten jeden dzień będzie chociaż idealny.

Długo mi zajęło to  by Tobie... teksty

estate dodano: 12 stycznia 2014

Długo mi zajęło to, by Tobie wybaczyć te wszystkie akcje. Długo żywiłam urazę, ale już mi przeszło. Trudno było to wszystko zapomnieć i zaakceptować fakt, że kolejny zrobił mi syf na parę dobrych miesięcy. Nie mogę przecież przez całe życie pamiętać tych złych rzeczy, bo przecież byłeś też dobrym aspektem w moim życiu, nie ukryję tego przed światem. Czasami może Cię wyśmieję, obgadam Cię przed przyjaciółmi, ale tak Ci dziękuję, że nie pozwoliłeś na to, żebyśmy byli razem, bo nie wiem jak bym zareagowała na taki koniec, który mi zafundowałeś. Wtedy było mi przykro, a co dopiero, gdybyśmy rozstawali się jako para, nie miałbyś życia.

Oglądam te studniówkowe zdjęcia i... teksty

estate dodano: 12 stycznia 2014

Oglądam te studniówkowe zdjęcia i po prostu mi się chce płakać, że to co było, już nigdy nie wróci. Przeszłość jest zbyt sentymentalna na chwilę obecną i wykańcza mnie samym patrzeniem. Zadaję sobie cały czas tylko jedno pytanie. Dlaczego to ja znowu musiałam zostać sama i znosić ten ból, no kurwa dlaczego? Mam nadzieję, że do przyszłego roku pojawi się ktoś, kto sprawi, że ten mój dzień będzie wyjątkowy, żeby nie towarzyszyło mi to chujowe uczucie, co teraz.

Jak czegoś zawsze chcę to nigdy... teksty

estate dodano: 11 stycznia 2014

Jak czegoś zawsze chcę to nigdy tego nie mam, lecz gdy o tym nie myślę to mam to przed sobą i wtedy już tego nie chcę. Nienawidzę tego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV