głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Gdy jest się samemu życie płynie inaczej. Każdą wolną chwilę zabijasz nauką dodatkowymi lekcjami jazdami spotykaniami. W głębi duszy czujesz się lepiej że ten d

estate

estate.moblo.pl
Gdy jest się samemu życie płynie inaczej. Każdą wolną chwilę zabijasz nauką dodatkowymi lekcjami jazdami spotykaniami. W głębi duszy czujesz się lepiej że ten dzień
Gdy jest się samemu  życie płynie... teksty

estate dodano: 7 grudnia 2013

Gdy jest się samemu, życie płynie inaczej. Każdą wolną chwilę zabijasz nauką, dodatkowymi lekcjami, jazdami, spotykaniami. W głębi duszy czujesz się lepiej, że ten dzień nie musiałaś spędzić sama w swoich czterech ścianach. Jednak przychodzi taki moment, że czas się wydłużył, do głowy wraca sto pięć myśli, teraźniejszość również daje w kość. Nikt nie zjawia się przez cały dzień, oprócz nieproszonego płaczu. Jak mam się z tego wyleczyć, jak mam od tego uciec? Proszę, powiedz mi. Nie chcę już tak żyć.

W życiu każdego człowieka... teksty

estate dodano: 6 grudnia 2013

W życiu każdego człowieka przychodzi chwila kiedy traci on kontrolę nad każdym ze swoich działań. Wtedy myśli on inaczej, robi inaczej i mówi też inaczej. Najczęściej kłamie, bo wmawia każdemu dookoła, że wszystko jest dobrze, a tak naprawdę w środku serce pęka mu na pół. Patrzy on w lustro i widzi całkowicie innego człowieka. Próbuje jakoś poskładać się w całość, ale nie potrafi. Jest zbyt zagubiony, rozbity, a wszystko to co go otacza tylko utrudnia mu zadanie. Boi się zrobić konkretny krok na przód, nie potrafi przewidzieć konsekwencji. Jedynie zdaje sobie sprawę z tego, że nic nie jest takie jak powinno. Za dużo też analizuje. Ciągle tylko gdyba, a to przecież nic nie daje. Najwyraźniej musi on przeczekać aż ten moment minie, bo to wszystko z pewnością mija. Jest to swego rodzaju lekcja życiowa. Ta chwila nas zmienia i pozwala zrozumieć co sprawiło, że staliśmy się tak bardzo zagubieni, ukazuje nam jakie popełniliśmy błędy i przed czym na przyszłość mamy się chronić. / napisana
Autor cytatu: napisana

 Naciesz się ostatnim czasem... teksty

estate dodano: 4 grudnia 2013

"Naciesz się ostatnim czasem niepełnoletności, bo on już nigdy nie wróci."

Miłość do Ciebie była moją... teksty

estate dodano: 2 grudnia 2013

Miłość do Ciebie była moją najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień stała się wrogiem, z którym nie mogę wygrać.

Za co tym razem chcesz przepraszać?... teksty

estate dodano: 2 grudnia 2013

Za co tym razem chcesz przepraszać? Za to, że mnie upokorzyłeś, czy może jednak za brak Twojej obecności w moim życiu, w którym obecnie jesteś bardzo potrzebny? Jedno, ani nawet potok słów, nie są w stanie naprawić naszych relacji. Nie wiadomo, jakbym Cię kochała, jakim sentymentem bym Cię darzyła, nie mogę wybaczyć. Musisz choć raz mnie zrozumieć. Moje serce Ci wybaczyło, rany po Tobie wygoiły się już dawno, ale mój rozum mówi Tobie stanowczo "nie". Nie może darować tych przepłakanych nocy, zmuszania do udawania przed najbliższymi, że jest okej, samotnych weekendów, które mieliśmy spędzać razem, a bywałeś wtedy u niej. Rozum nie zapomina i nigdy nie daruje, że skrzywdziłeś jego najważniejszego partnera, jakim jest serce. Dużo już przeżyło i jeszcze czeka go trochę melodramatów, ale z Tobą w roli głównej to już podziękujemy.

Jeśli u Ciebie się nie układa to... teksty

estate dodano: 1 grudnia 2013

Jeśli u Ciebie się nie układa to nie oznacza, że u każdego również.

Nauczyłeś mnie  jak uśmiechać... teksty

estate dodano: 29 listopada 2013

Nauczyłeś mnie, jak uśmiechać się z byle powodu do każdego, jak zacząć nowy rozdział, jak spojrzeć na niektóre napotkane sytuacje, jak być szczęśliwym. Tylko zapomniałeś powiedzieć mi o tym, że kiedyś ten dobry stan się kończy i wraca ogromny dół. Po prostu zapomniałeś o tym, że kiedyś odejdziesz i zostawisz mnie samą na tym okropnym świecie.

To normalne  że po takiej radości... teksty

estate dodano: 27 listopada 2013

To normalne, że po takiej radości, która towarzyszyła przez parę dni, nadejdzie płacz. Nawet nie wiem, co jest tego powodem. Monotonia, samotność czy ludzie, którzy są tak cholernie szczęśliwi, a ja nie.

Nie umiem scharakteryzować tego... teksty

estate dodano: 25 listopada 2013

Nie umiem scharakteryzować tego uczucia. Niby jestem szczęśliwa, ale coś mnie powstrzymuje, by tego nie ogłaszać całemu światu. Niby ktoś zawirował moim światem, ale nie czuję potrzeby, by powiedzieć tej osobie. Niby chcę nowego, ale się boję. Tak się kręcę i mącę sobie w głowie, bo nie wiem, czego ta naprawdę pragnę.

Mam płakać  bo mnie zostawił?... teksty

estate dodano: 24 listopada 2013

Mam płakać, bo mnie zostawił? Zdradził? Potraktował jak zabawkę? Wręcz przeciwnie, cieszę się, że przekonałam się o tym jaki naprawdę jest wcześniej, gdy jeszcze nie było za późno by go zostawić.

Ile razy mam powtarzać  że nie... teksty

estate dodano: 23 listopada 2013

Ile razy mam powtarzać, że nie tęsknię za TOBĄ? Tylko za tamtym czasem, za samą sobą. Gdy czułam się jak najszczęśliwszy człowiek na świecie i lubiłam siebie. Był to czas, w którym przeszłość nie brała w ogóle udziału w moim życiu, była nieistotna, zamknięta gdzieś w piwnicy na potężną kłódkę. Nie myśl sobie, że brakuje mi takiego egoisty, babiarza i tak beznadziejnego człowieka, jakiego nasłał na mnie Bóg, gorszego nie mógł mi przeznaczyć. Najwyraźniej ten u góry uznał, że to był najlepszy czas, by nauczyć się, że nie każdy jest taki cudowny, kochany, że istnieją też fałszywe mordy, chcące przewrócić świat do góry nogami. Szkoda, że tyle miesięcy potrzebowałam, by to zrozumieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV