głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nie sądzisz że już za długo pozwalasz mi za sobą tęsknić? Wmawiaj mi tak długo że Cię kocham aż uwierzę. Losie mam nadzieję że szykujesz dla mnie ogromną niespo

estate

estate.moblo.pl
Nie sądzisz że już za długo pozwalasz mi za sobą tęsknić?
Nie sądzisz  że już za długo... teksty

estate dodano: 11 grudnia 2013

Nie sądzisz, że już za długo pozwalasz mi za sobą tęsknić?

Wmawiaj mi tak długo  że Cię... teksty

estate dodano: 10 grudnia 2013

Wmawiaj mi tak długo, że Cię kocham aż uwierzę.

Losie  mam nadzieję  że szykujesz... teksty

estate dodano: 10 grudnia 2013

Losie, mam nadzieję, że szykujesz dla mnie ogromną niespodziankę, bo jak na razie wymiękam.

Nie mam czasu by cokolwiek spieprzyć... teksty

estate dodano: 9 grudnia 2013

Nie mam czasu by cokolwiek spieprzyć, a co dopiero być szczęśliwym.

Mam kłamać nawet wtedy  gdy mnie... teksty

estate dodano: 8 grudnia 2013

Mam kłamać nawet wtedy, gdy mnie boli jak skurwysyn i wiem, że nie jestem w stanie tego zmienić?

Gdy jest się samemu  życie płynie... teksty

estate dodano: 7 grudnia 2013

Gdy jest się samemu, życie płynie inaczej. Każdą wolną chwilę zabijasz nauką, dodatkowymi lekcjami, jazdami, spotykaniami. W głębi duszy czujesz się lepiej, że ten dzień nie musiałaś spędzić sama w swoich czterech ścianach. Jednak przychodzi taki moment, że czas się wydłużył, do głowy wraca sto pięć myśli, teraźniejszość również daje w kość. Nikt nie zjawia się przez cały dzień, oprócz nieproszonego płaczu. Jak mam się z tego wyleczyć, jak mam od tego uciec? Proszę, powiedz mi. Nie chcę już tak żyć.

W życiu każdego człowieka... teksty

estate dodano: 6 grudnia 2013

W życiu każdego człowieka przychodzi chwila kiedy traci on kontrolę nad każdym ze swoich działań. Wtedy myśli on inaczej, robi inaczej i mówi też inaczej. Najczęściej kłamie, bo wmawia każdemu dookoła, że wszystko jest dobrze, a tak naprawdę w środku serce pęka mu na pół. Patrzy on w lustro i widzi całkowicie innego człowieka. Próbuje jakoś poskładać się w całość, ale nie potrafi. Jest zbyt zagubiony, rozbity, a wszystko to co go otacza tylko utrudnia mu zadanie. Boi się zrobić konkretny krok na przód, nie potrafi przewidzieć konsekwencji. Jedynie zdaje sobie sprawę z tego, że nic nie jest takie jak powinno. Za dużo też analizuje. Ciągle tylko gdyba, a to przecież nic nie daje. Najwyraźniej musi on przeczekać aż ten moment minie, bo to wszystko z pewnością mija. Jest to swego rodzaju lekcja życiowa. Ta chwila nas zmienia i pozwala zrozumieć co sprawiło, że staliśmy się tak bardzo zagubieni, ukazuje nam jakie popełniliśmy błędy i przed czym na przyszłość mamy się chronić. / napisana
Autor cytatu: napisana

 Naciesz się ostatnim czasem... teksty

estate dodano: 4 grudnia 2013

"Naciesz się ostatnim czasem niepełnoletności, bo on już nigdy nie wróci."

Miłość do Ciebie była moją... teksty

estate dodano: 2 grudnia 2013

Miłość do Ciebie była moją najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień stała się wrogiem, z którym nie mogę wygrać.

Za co tym razem chcesz przepraszać?... teksty

estate dodano: 2 grudnia 2013

Za co tym razem chcesz przepraszać? Za to, że mnie upokorzyłeś, czy może jednak za brak Twojej obecności w moim życiu, w którym obecnie jesteś bardzo potrzebny? Jedno, ani nawet potok słów, nie są w stanie naprawić naszych relacji. Nie wiadomo, jakbym Cię kochała, jakim sentymentem bym Cię darzyła, nie mogę wybaczyć. Musisz choć raz mnie zrozumieć. Moje serce Ci wybaczyło, rany po Tobie wygoiły się już dawno, ale mój rozum mówi Tobie stanowczo "nie". Nie może darować tych przepłakanych nocy, zmuszania do udawania przed najbliższymi, że jest okej, samotnych weekendów, które mieliśmy spędzać razem, a bywałeś wtedy u niej. Rozum nie zapomina i nigdy nie daruje, że skrzywdziłeś jego najważniejszego partnera, jakim jest serce. Dużo już przeżyło i jeszcze czeka go trochę melodramatów, ale z Tobą w roli głównej to już podziękujemy.

Jeśli u Ciebie się nie układa to... teksty

estate dodano: 1 grudnia 2013

Jeśli u Ciebie się nie układa to nie oznacza, że u każdego również.

Nauczyłeś mnie  jak uśmiechać... teksty

estate dodano: 29 listopada 2013

Nauczyłeś mnie, jak uśmiechać się z byle powodu do każdego, jak zacząć nowy rozdział, jak spojrzeć na niektóre napotkane sytuacje, jak być szczęśliwym. Tylko zapomniałeś powiedzieć mi o tym, że kiedyś ten dobry stan się kończy i wraca ogromny dół. Po prostu zapomniałeś o tym, że kiedyś odejdziesz i zostawisz mnie samą na tym okropnym świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV