głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Już teraz wiem że mnie nie da się kochać. Jestem taką osobą która prędzej czy później odpycha wszystkich od siebie chociaż nie wiem nawet co źle robię że właśni

estate

estate.moblo.pl
Już teraz wiem że mnie nie da się kochać. Jestem taką osobą która prędzej czy później odpycha wszystkich od siebie chociaż nie wiem nawet co źle robię że właśnie tak
Już teraz wiem  że mnie nie da się... teksty

estate dodano: 28 luty 2014

Już teraz wiem, że mnie nie da się kochać. Jestem taką osobą, która prędzej czy później odpycha wszystkich od siebie, chociaż nie wiem nawet co źle robię, że właśnie tak się dzieje. Chyba po prostu za bardzo mi zależy, chyba za bardzo chcę, więc los mści się na mnie i zabiera mi tych, których kocham. To niewiarygodne, ale kiedy zaczyna mi coraz bardziej na czymś zależeć tym szybciej to tracę. Chciałabym więc być bardziej obojętna, ale nie potrafię, bo jak tu być obojętnym, kiedy się kocha? Jak nie martwić się, nie przejmować, no jak? To właśnie miłość powoduje, że moje myśli skupiają się tylko wokół tego, że z każdym dniem zależy mi coraz bardziej. Och, chyba nie nadaję się do miłości, no nie nadaję się. Jestem zbyt marna, zbyt beznadziejna. / napisana

Teraz dostrzegam te wszystkie złe... teksty

estate dodano: 23 luty 2014

Teraz dostrzegam te wszystkie złe wybory i błędy, ale nie jestem w stanie ich naprawić, a co dopiero cofnąć.

Dobrze Ci samej  ale to nie jest... teksty

estate dodano: 23 luty 2014

Dobrze Ci samej, ale to nie jest uczucie, które Cię satysfakcjonuje? Pomogłabym Ci, ale sama nie wiem, jak sobie z tym poradzić.

Dość długo tworzyłam tą... teksty

estate dodano: 18 luty 2014

Dość długo tworzyłam tą powłokę, przez którą potrafią przejść do samego serca tylko najlepsi.

Codziennie o tej samej porze staram... teksty

estate dodano: 12 luty 2014

Codziennie o tej samej porze staram się nie rozklejać i nie zmarnować kolejnego dnia na wspomnienia.

Po raz kolejny mam do czynienia z tą... teksty

estate dodano: 12 luty 2014

Po raz kolejny mam do czynienia z tą samą porą roku i drogą do domu, a także ze łzami spływającymi po policzkach.

Radości przez ostatnie trzy tygodnie... teksty

estate dodano: 9 luty 2014

Radości przez ostatnie trzy tygodnie mi nie brakowało. Ten nadmiar daje obecnie się we znaki. Oczekiwałam tej bomby, ale nie spodziewałam się, że ten czas tak szybko przeleci.

Ty słyszysz ciszę  a ja dźwięk... teksty

estate dodano: 8 luty 2014

Ty słyszysz ciszę, a ja dźwięk roztrzaskującego się serca na miliony kawałeczków, które muszę posprzątać przed każdym wschodem Słońca.

Fantastycznie dowiadywać się  jak... teksty

estate dodano: 7 luty 2014

Fantastycznie dowiadywać się, jak było "naprawdę" od osób trzecich, a nie ode mnie, prawda? Najlepiej jest ocenić z góry, nie znając mojej wersji, bo ja już tyle razy zjebałam, że kolejny też muszę.

Stoi przed Tobą sto osiemdziesiąt... teksty

estate dodano: 5 luty 2014

Stoi przed Tobą sto osiemdziesiąt centymetrów żywej masy, ze słodką buźką i czarnymi loczkami na głowie. Myślisz sobie, że ideał. Wracasz do rzeczywistości i pytasz się losu, dlaczego po raz kolejny tak z Ciebie zakpił.

Witaj najlepszy momencie mojego... teksty

estate dodano: 5 luty 2014

Witaj najlepszy momencie mojego życia. Cóż dla mnie jeszcze przygotujesz ciekawego na najbliższe miesiące? Parę osiemnastek? Imprez na mieście? Domówek? Nie pogniewam się, bo ostatnio to trzyma mnie na nogach. Jeśli masz w planach dać mi na dodatek kogoś, z kim mogłabym spędzać te wszystkie ważne dla mnie chwile, nie pogniewałabym się. Wiem, że każdemu powtarzam, że nie potrzebuję nikogo, ale właśnie jest ten moment, że chcę inaczej. Gdy wracam do domu i trzeźwieję to już nie mogę znieść, że przez całą imprezę nie mogłam nawet zadzwonić, by mu powiedzieć, że go kocham. Ale nie martw się, jeszcze troszkę wytrzymam, byleby to czekanie było tego warte.

Tak trudno przestać bawić się... teksty

estate dodano: 5 luty 2014

Tak trudno przestać bawić się dziewczynami, jednocześnie zapominając o swojej byłej, którą wciąż się kocha? Odpuść, przestań być babiarzem. Rzuć wszystko i wracaj do niej, zanim zrobisz coś, czego będziesz żałował do końca życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV