głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Ty słyszysz ciszę a ja dźwięk roztrzaskującego się serca na miliony kawałeczków które muszę posprzątać przed każdym wschodem Słońca. Fantastycznie dowiadywać si

estate

estate.moblo.pl
Ty słyszysz ciszę a ja dźwięk roztrzaskującego się serca na miliony kawałeczków które muszę posprzątać przed każdym wschodem Słońca.
Ty słyszysz ciszę  a ja dźwięk... teksty

estate dodano: 8 luty 2014

Ty słyszysz ciszę, a ja dźwięk roztrzaskującego się serca na miliony kawałeczków, które muszę posprzątać przed każdym wschodem Słońca.

Fantastycznie dowiadywać się  jak... teksty

estate dodano: 7 luty 2014

Fantastycznie dowiadywać się, jak było "naprawdę" od osób trzecich, a nie ode mnie, prawda? Najlepiej jest ocenić z góry, nie znając mojej wersji, bo ja już tyle razy zjebałam, że kolejny też muszę.

Stoi przed Tobą sto osiemdziesiąt... teksty

estate dodano: 5 luty 2014

Stoi przed Tobą sto osiemdziesiąt centymetrów żywej masy, ze słodką buźką i czarnymi loczkami na głowie. Myślisz sobie, że ideał. Wracasz do rzeczywistości i pytasz się losu, dlaczego po raz kolejny tak z Ciebie zakpił.

Witaj najlepszy momencie mojego... teksty

estate dodano: 5 luty 2014

Witaj najlepszy momencie mojego życia. Cóż dla mnie jeszcze przygotujesz ciekawego na najbliższe miesiące? Parę osiemnastek? Imprez na mieście? Domówek? Nie pogniewam się, bo ostatnio to trzyma mnie na nogach. Jeśli masz w planach dać mi na dodatek kogoś, z kim mogłabym spędzać te wszystkie ważne dla mnie chwile, nie pogniewałabym się. Wiem, że każdemu powtarzam, że nie potrzebuję nikogo, ale właśnie jest ten moment, że chcę inaczej. Gdy wracam do domu i trzeźwieję to już nie mogę znieść, że przez całą imprezę nie mogłam nawet zadzwonić, by mu powiedzieć, że go kocham. Ale nie martw się, jeszcze troszkę wytrzymam, byleby to czekanie było tego warte.

Tak trudno przestać bawić się... teksty

estate dodano: 5 luty 2014

Tak trudno przestać bawić się dziewczynami, jednocześnie zapominając o swojej byłej, którą wciąż się kocha? Odpuść, przestań być babiarzem. Rzuć wszystko i wracaj do niej, zanim zrobisz coś, czego będziesz żałował do końca życia.

Przystojny? Bogaty? Jednak głupi?... teksty

estate dodano: 3 luty 2014

Przystojny? Bogaty? Jednak głupi? Uroda przemija, hajs roztrwoni, a głupota zostaje do końca życia, nigdy nie znika.

Gdy znajdziesz swój obiekt... teksty

estate dodano: 30 stycznia 2014

Gdy znajdziesz swój obiekt westchnień, bez którego nie wyobrażasz sobie dnia to nagle pojawiają się Ci, których tak bardzo chciałaś, a nie mogłaś mieć i już ich nie chcesz.

Dziękuję  że mnie sobie... teksty

estate dodano: 28 stycznia 2014

Dziękuję, że mnie sobie odpuściłeś. Przynajmniej wiem, że masz do mnie jakiś szacunek i nie pragniesz mnie na jeden raz.

Odrzuć przeszłość... teksty

estate dodano: 28 stycznia 2014

Odrzuć przeszłość, teraźniejszość jest zbyt piękna by ją marnować.

Pojawisz się wreszcie w moim życiu?... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2014

Pojawisz się wreszcie w moim życiu? Przewrócisz je o sto osiemdziesiąt stopni? Powiesz mi wreszcie, że Ci na mnie zależy, że chcesz być ze mną? Powiesz, że jestem wyjątkowa i niepowtarzalna? Czekam na Ciebie niecierpliwie i obiecuję Tobie, że nie zawiodę, tylko przybądź.

Gdy samotność zaczyna boleć  a... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2014

Gdy samotność zaczyna boleć, a alkohol jest jej najlepszą przyjaciółką to wiedz, że z Tobą jest już źle, niech Cię ktoś ratuje, zanim się stoczysz.

Tak trudno zamykać się ponownie w... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2014

Tak trudno zamykać się ponownie w pokoju, w którym tak często przebywałeś, w którym czuć zapach Twoich perfum, w którym nigdy nie brakowało Twoich zdjęć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV