głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nie mam żalu nie jestem zła nawet nie potrafię na niego powiedzieć złego słowa. Ja tylko kurwa za nim tęsknię. Chyba tak wygląda rzeczywistość gdy znasz prawdę.

estate

estate.moblo.pl
Nie mam żalu nie jestem zła nawet nie potrafię na niego powiedzieć złego słowa. Ja tylko kurwa za nim tęsknię.
Nie mam żalu  nie jestem zła  nawet... teksty

estate dodano: 29 kwietnia 2014

Nie mam żalu, nie jestem zła, nawet nie potrafię na niego powiedzieć złego słowa. Ja tylko kurwa za nim tęsknię.

Chyba tak wygląda rzeczywistość... teksty

estate dodano: 28 kwietnia 2014

Chyba tak wygląda rzeczywistość, gdy znasz prawdę. Czujesz się źle, jednak masz świadomość, że to nie Ty byłaś problemem, tylko on.

Któregoś dnia usłyszę z jego ust... teksty

estate dodano: 28 kwietnia 2014

Któregoś dnia usłyszę z jego ust, że to we mnie był cały czas zakochany. Ona tylko była głupim sentymentem, który nie mógł zniknąć z życia i zniszczył wszelkie relacje między nami. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nastąpi ten moment, gdy będzie za późno cokolwiek naprawiać i do czegokolwiek wracać.

Pierwszy raz od dwóch lat... teksty

estate dodano: 26 kwietnia 2014

Pierwszy raz od dwóch lat przyznałam się przed samą sobą, że nikogo nie chcę. Nie potrzebuję kolejnych kłótni, zapłakanych nocy i nowych początków. Po raz kolejny mam usłyszeć, że nie jestem odpowiednia, że cały czas jest ktoś inny, a ja tylko wypełniam pustkę? Nie chcę już czuć się źle jak wtedy.

 Wygrała ten wieczór... teksty

estate dodano: 26 kwietnia 2014

"Wygrała ten wieczór" - najpiękniejsze słowa z wczoraj. Mimo fatalnego początku, finał zmienił wszystko. Pierwszy raz na imprezie zapomniałam o kłótni z najbliższymi i płaczu. To tylko jedna chwila, ale uratowała imprezę i zaliczam ją do najlepszych w tym roku. Dzięki Ci Boże, że czuwałeś nade mną i nie pozwoliłeś na kolejny dramat ze mną w roli głównej.

Nie wiem już  który raz zadaję to... teksty

estate dodano: 23 kwietnia 2014

Nie wiem już, który raz zadaję to pytanie, ale DLACZEGO? Dlaczego ciągle muszę cierpieć? Dlaczego muszę przeżywać tą samą historię? Dlaczego mnie wszyscy dookoła męczą swoimi problemami, gdy nie mogę ze swoimi dać sobie rady? Dlaczego moje szczęście nie może trwać dłużej niż tydzień? Dlaczego posiadam w sobie moc niszczenia wszystkiego? Dlaczego mam ochotę wybuchnąć płaczem i uciec? Dlaczego nie zasługuję na nic pozytywnego? Dlaczego nie może być już dobrze? Dlaczego kurwa ja? Staram się najlepiej jak potrafię być dobrym człowiekiem. To wciąż mało? Już upadam i nie mam sił podnieść się z tego pieprzonego dna.

Pogoda za oknem jest adekwatna do... teksty

estate dodano: 23 kwietnia 2014

Pogoda za oknem jest adekwatna do mojego stanu psychicznego. Ciemne chmury, z których chcę ukazać się słońce i grzmoty, które przywołują mnie do porządku.

 ...  im więcej dajemy komuś z... teksty

estate dodano: 23 kwietnia 2014

(...) im więcej dajemy komuś z siebie, tym bardziej się do niego przywiązujemy. / net.

Za każdym razem obiecywałam sobie... teksty

estate dodano: 23 kwietnia 2014

Za każdym razem obiecywałam sobie, że ostatni raz płaczę z Twojego powodu. Tylko za każdym razem, gdy wracasz to jakbym zaczynała tą historię od początku. Nie mogę już.

Mam tak wiele wad  że nie da się... teksty

estate dodano: 23 kwietnia 2014

Mam tak wiele wad, że nie da się mnie pokochać?

W czym popełniam błąd? Co jest ze... teksty

estate dodano: 19 kwietnia 2014

W czym popełniam błąd? Co jest ze mną nie tak? Jestem aż tak zła, że nie mogę być szczęśliwa? Ten promienny uśmiech nie może widnieć u mnie na twarzy przez cały czas? Już nie mam sił po raz kolejny zaczynać wszystkiego od nowa.

Nie przypuszczałam  że tak szybko... teksty

estate dodano: 13 kwietnia 2014

Nie przypuszczałam, że tak szybko ujrzę smutek w jego oczach, który jest spowodowany moją osobą. Nie zdawał sobie sprawy, że odpuszczę tak szybko, jak on.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV