głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Pewność siebie mnie zgubiła zniszczyła i wyrzuciła gdzieś do Chin. Nie pieprz że nie można mieć wszystkiego. Ja miałam tylko za późno doceniłam i czar prysł. Od

estate

estate.moblo.pl
Pewność siebie mnie zgubiła zniszczyła i wyrzuciła gdzieś do Chin.
Pewność siebie mnie zgubiła... teksty

estate dodano: 18 maja 2014

Pewność siebie mnie zgubiła, zniszczyła i wyrzuciła gdzieś do Chin.

Nie pieprz  że nie można mieć... teksty

estate dodano: 18 maja 2014

Nie pieprz, że nie można mieć wszystkiego. Ja miałam, tylko za późno doceniłam i czar prysł. Od paru lat nie mogę zebrać tego w całość i być ponownie szczęśliwą. Kiedyś to było tak niewiele. Pragnęło się tylko mieć więcej, więcej i więcej, aż do porzygania. To teraz mam, właściwie nic.

Wyrosłam z proszenia Cię o powrót.... teksty

estate dodano: 18 maja 2014

Wyrosłam z proszenia Cię o powrót. Pragnę, byś zniknął na zawsze.

Obwiniałam cały świat za to  co... teksty

estate dodano: 18 maja 2014

Obwiniałam cały świat za to, co obecnie się dzieje. Porównywałam się do swoich idealnych koleżanek. Próbowałam być taka sama jak one. Zadaję wiecznie sobie te same pytania, a odpowiedzi nie potrafię otrzymać. Nie chcę od nowa przeżywać tego, co już dawno minęło. Nie wiem, jak przestać. Potrzebuję kogoś, zmiany, pomocy. Kurwa.

Uśmiecham się i daję sobie radę... teksty

estate dodano: 18 maja 2014

Uśmiecham się i daję sobie radę, przynajmniej próbuję. Kolejny raz spieprzyłam, ale co z tego? Spełniłam jedno ze swoich marzeń, a że finał wyszedł troszkę inny niż w wyobrażeniach to nieważne. Idę dalej, tym razem wciąż sama.

Dzięki Tobie zrozumiałam  jak... teksty

estate dodano: 13 maja 2014

Dzięki Tobie zrozumiałam, jak ważne jest podejście, by czuć się szczęśliwym. Tylko dlaczego teraz nie mogę zaliczyć Twojej obecności w moim życiu do "było, minęło, nie wróci nigdy"?

Ile łez muszę wylać  by wreszcie... teksty

estate dodano: 13 maja 2014

Ile łez muszę wylać, by wreszcie pozbyć się tego bólu?

Mimo wszystko nie mogłam przejść... teksty

estate dodano: 9 maja 2014

Mimo wszystko nie mogłam przejść obojętnie. Spojrzałam mu się głęboko w oczy, ale nie wykrztusiłam głupiego "cześć". Tylko się uśmiechnęłam i uciekłam jak najdalej, by nie widział, że wciąż to przeżywam i że nie daję rady.

Pierdolony żal zżera mnie od... teksty

estate dodano: 8 maja 2014

Pierdolony żal zżera mnie od środka, a prawda jest gorzka, a nie jak miód słodka.
Autor cytatu: levelhard

2. Ty zakochałeś się od początku... teksty

estate dodano: 7 maja 2014

2. Ty zakochałeś się od początku w niej. Mieliśmy robić wszystko to, co robiliście razem. Do teraz zastanawiam się, czy ja naprawdę jestem tak zjebanym człowiekiem? Czy wszystko zawsze muszę zjebać? Czy w ogóle można mnie lubić, kochać? Czy nie mogę nikomu zagwarantować tyle radości, ile bym chciała? Najwyraźniej nie zasługuję na nic, za bardzo niszczyłam innych ludzi, że teraz inni mi się opłacają. Od skurwieli nie będę Cię wyzywała, bo kurwa nie potrafię, ale zrób coś z tą pieprzoną przeszłością, uporządkuj ją. Zadzwoń, a nawet jedź do niej. Powiedz wszystko, co Ci leży na sercu. Może już niczego nie uratujesz, ale przynajmniej będziesz miał pewność, że próbowałeś i że czas rozpocząć kolejny rozdział, tylko bez niej, by następna dziewczyna, która się w Tobie zakocha, nie została tak potraktowana jak ja.

1. Możesz mnie po tych słowach... teksty

estate dodano: 7 maja 2014

1. Możesz mnie po tych słowach uznać za kogo chcesz, ale coś mi w głowie mówi, że jeśli Ci tego nie powiem to nie będę spokojnie mogła zacząć od początku. Może też zaboli, ale z prawdą jest tak zawsze. Jesteś pieprzonym egoistą. Przez ostatnie miesiące próbowałeś zamienić mnie na swoją byłą, bo tak strasznie Ci jej brakowało. Czułam, że to nie jest dobre, ale milczałam. Cały czas wmawiałam sobie w głowie, że tylko przypadkiem o niej wspominasz. Wierzyłam, że będziesz w stanie pokochać taką osobę jak ja, ale było na odwrót.

Brakuje mi go  ale co ja na to... teksty

estate dodano: 7 maja 2014

Brakuje mi go, ale co ja na to poradzę, że jest tchórzem, który nie potrafi wyleczyć się z przeszłości? Przecież nie zamienię się w nią. Nie zamierzam udawać kogoś innego, by mnie pokochał. Skrzywdził mnie, ale nie wyzwę go od chuja, gnoja, czy skurwiela, bo to zbyt mocne słowa. Pogubił się, nie dał rady, ale mu wybaczam. Wiem, jakie to ciężkie, nawet po roku odstawić wspomnienia na dolną półkę. Życzę mu, by już się otrząsnął i znalazł szczęście, którego nie potrafił znaleźć we mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV