głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Uciekam by w to nie wchodzić. Uciekam by znowu nie popełnić błędu. Uciekam bo się boję. Cześć rozum tu serduszko. Dziękuję Ci że pomogleś mi. Już nie zasmiecam

estate

estate.moblo.pl
Uciekam by w to nie wchodzić. Uciekam by znowu nie popełnić błędu. Uciekam bo się boję.
Uciekam  by w to nie wchodzić.... teksty

estate dodano: 16 sierpnia 2013

Uciekam, by w to nie wchodzić. Uciekam, by znowu nie popełnić błędu. Uciekam, bo się boję.

Cześć rozum  tu serduszko.... teksty

estate dodano: 16 sierpnia 2013

Cześć rozum, tu serduszko. Dziękuję Ci, że pomogleś mi. Już nie zasmiecam nim myśli. Jest spokój. Zrozumiałam jakim idiotą był, jest i będzie. Dziękuję Ci naprawdę. To najlepsze co mogłeś zrobić. Wtłuc mi, że nie warto. Z poważaniem serduszko // zdefiniujmymilosc

Ja też chcę mieć do kogo wracać.... teksty

estate dodano: 16 sierpnia 2013

Ja też chcę mieć do kogo wracać. Też chcę czuć, że jestem komuś potrzebna i niezbędna. Też chcę być szczęśliwa, nie tylko Ty, wiesz? Chciałabym kogoś poznać, tak od początku. Zacząwszy od nowego imienia aż do zalet, wad, nałogów. Chciałabym potrafić zakochać się bez opamiętania, poczuć motylki w brzuchu i zapomnieć o tym, że świat jest okropny, ale nie mogę. Coś mnie blokuje, coś niszczy mnie. Nie zasługuję na nikogo, rozwalam każdy związek, a ja już nie mam sił znosić tego uczucia bezradności i wyrzutów sumienia. Jestem beznadziejna i to nic nie zmieni, nigdy nic.

Nie płaczę już z tęsknoty za... teksty

estate dodano: 13 sierpnia 2013

Nie płaczę już z tęsknoty za tamtymi chwilami. Nie wierzę już w tamte obietnice, w które wierzyłam do wczoraj. Ty weź swoją miłość, a Ty przyjaźń i wsadźcie sobie je w dupę, a jak będzie u was źle, nie piszcie, bo nie ma już mnie.

Nigdy nie wrócę do tego  co było... teksty

estate dodano: 13 sierpnia 2013

Nigdy nie wrócę do tego, co było kiedyś. Niepotrzebnie wierzyłam, że mój stary świat, za którym tak tęskniłam WRÓCI, ale to się już nie stanie. Teraz jest teraz. Jest inny rok, inni ludzie, inne rozumowanie. Nie wiadomo, jakbym wyła z tęsknoty, czas nie cofnie się i nie odda mi tamtych chwil. Dziś już to zrozumiałam, dziś mogę być już sobą, dziś nie muszę udawać. Dziś jest teraz, wczoraj już nie ma.

Czasami mam ochotę zapukać w moją... teksty

estate dodano: 13 sierpnia 2013

Czasami mam ochotę zapukać w moją klatkę piersiową i zapytać "halo, jest tam kto?", bo dawno nie czułam się tak wyprana z uczuć./esperer

Ostatnio nic się nie dzieje. Moja... teksty

estate dodano: 13 sierpnia 2013

Ostatnio nic się nie dzieje. Moja rola skończyła się po ostatniej scenie, nie mam już w niej nic do powiedzenia. Milczę i nie tęsknię za nikim i niczym, to chyba dobrze, tak?

Cześć  to znowu ja. Minął... teksty

estate dodano: 13 sierpnia 2013

Cześć, to znowu ja. Minął miesiąc już od naszej ostatniej rozmowy i na pewno zastanawiasz się co u mnie. Właściwie? Nic się nie zmieniło. Nie marnuję czasu wspominając dobre chwile, nie użalam się nad sobą, nie tęsknię za Tobą. Nie martw się, już nie zalewam się w trupa co weekend na byle jakiej imprezie z byle kim, piję tylko w dobrym towarzystwie i przy dobrej okazji. Jeszcze zapomniałabym Ci mówić, że miałeś w jednym rację. "Ty go kochasz, albo jeszcze nie jesteś tego świadoma." Może go nie kocham, ale wiem, że mi na nim zależy, tak bardzo jak na Tobie. Mam nawet z wami ten sam problem, dokładnie ten, że nigdy żaden z was nie będzie ze mną. Usatysfakcjonowany? Cieszę się. - Jest to wiadomość, którą bym Tobie wysłała. Mam wrażenie, że kiedyś trochę pogrzebałeś w mojej historii i znalazłeś moje konto na tym portalu. Mam też nadzieję, że przeczytałeś każdy wpis o sobie, o tym jak mnie zraniłeś i zostawiłeś.

Znowu mam go przed oczami i wiesz  ta... teksty

estate dodano: 8 sierpnia 2013

Znowu mam go przed oczami i wiesz, ta wkurwiająca myśl, że nigdy nie będzie mój, że tylko mogę sobie o nim pomarzyć.

Nikomu nie życzę źle  tylko... teksty

estate dodano: 3 sierpnia 2013

Nikomu nie życzę źle, tylko pragnę byś przeżył identyczny ból, który mi zafundowałeś mi na najbliższe miesiące.

Usłyszałam wszystkie obietnice... teksty

estate dodano: 2 sierpnia 2013

Usłyszałam wszystkie obietnice świata. Teraz wiem, że słowa niewiele znaczą. / net.

Wierzę w przeznaczenie  straszne... teksty

estate dodano: 28 lipca 2013

Wierzę w przeznaczenie, straszne nie? Wierzę, że jest ktoś na świecie dla mnie. Wierzę, że ktoś na mnie czeka. Wierzę, że istnieje prawdziwa miłość tylko trzeba ją odkryć i zatrzymać przy sobie. Wierzę, że nikt nie jest w stanie zniszczyć prawdziwego uczucia. Wierzę też, że kiedyś go doznam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV