głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Widziałam to jak wciąż bardzo ją kocha. Niestety to ja tam niepotrzebnie zostałam wciągnięta przez niego dodatkowo to też ja zostałam skrzywdzona. Nie mogę zroz

estate

estate.moblo.pl
Widziałam to jak wciąż bardzo ją kocha. Niestety to ja tam niepotrzebnie zostałam wciągnięta przez niego dodatkowo to też ja zostałam skrzywdzona. Nie mogę zrozumieć
Widziałam to  jak wciąż bardzo ją... teksty

estate dodano: 29 czerwca 2013

Widziałam to, jak wciąż bardzo ją kocha. Niestety to ja tam niepotrzebnie zostałam wciągnięta przez niego, dodatkowo to też ja zostałam skrzywdzona. Nie mogę zrozumieć, dlaczego tak się stało. Jestem po prostu na chwilę, by mną się zabawić i zostawić, bo przecież jestem szmatą, prawda?

Potrzebowałam tego  by się odciąć... teksty

estate dodano: 26 czerwca 2013

Potrzebowałam tego, by się odciąć od codziennych spraw i uciec daleko z normalnymi ludźmi. Zero czasu na myślenie o ostatnich wydarzeniach, łzach i żalu. Wyjazd był lekarstwem na wszystko. Jebać bolące stopy i gardło. Tęskniłam za tym uczuciem, za tą obojętnością nawet wtedy, gdy pisząc chce rozjebać mój świat po raz kolejny.

Oszukał  wykorzystał  spierdolił... teksty

estate dodano: 23 czerwca 2013

Oszukał, wykorzystał, spierdolił, zniszczył i szczęśliwy.

Każdy z moich znajomych mnie... teksty

estate dodano: 23 czerwca 2013

Każdy z moich znajomych mnie ostrzegał, zniechęcał, wybierał mi kogoś innego, ale nie, ja wszystko muszę sama przeżyć i pocierpieć.

Nie chcę siebie nigdy takiej jak dziś. teksty

estate dodano: 22 czerwca 2013

Nie chcę siebie nigdy takiej jak dziś.

Tęsknię  choć nie przyznam się do... teksty

estate dodano: 22 czerwca 2013

Tęsknię, choć nie przyznam się do tego. Wciąż mam nadzieję, że przed snem jestem Twoją ostatnią myślą. Coś we mnie jeszcze pragnie Ciebie zobaczyć i czuć świadomość, że cały swój świat mam przed sobą. Nie mogę do teraz pojąć tego, że nie ma nic, jak wszystko w ciągu paru dni może się zmienić. Przestać kochać z dnia na dzień nie można, lecz znienawidzić owszem.

Było okej  gdy traktowali mnie jaką... teksty

estate dodano: 22 czerwca 2013

Było okej, gdy traktowali mnie jaką swoją własność, wykorzystywali mnie i zabijali nadmiar czasu. Gdy było źle i potrzebowali pomocy, dobrego słowa czy rady, zawsze byłam. Gdy było dobrze to wracali do starego życia, w którym wszystko było idealnie i gdzie nie było mnie. Chciałam tylko pomóc, a to ją jestem w tej chwili tą złą, która wszystko niszczy.

twoje imię to synonim słowa kurwa . teksty

estate dodano: 21 czerwca 2013

twoje imię to synonim słowa kurwa .
Autor cytatu: ansomia

Pragnę nauczyć się normalnie żyć... teksty

estate dodano: 21 czerwca 2013

Pragnę nauczyć się normalnie żyć, jak było parę lat wcześniej. Gdy ludzie nie uważali mnie za największego hejtera w mieście, gdy nie dawałam po sobie poznać, że jest coś nie tak, gdy byłam najszczęśliwszą osobą na świecie, posiadając swoich przyjaciół. Nie oczekuję już wiele. Mając wszystko przez moment to zbyt ryzykowne dla mnie. W ciągu paru sekund straciłam wszystko, cały mój świat. Nie chcę już tak.

Stanę się suką bez serca  bez... teksty

estate dodano: 21 czerwca 2013

Stanę się suką bez serca, bez sumienia. Moim życiem będzie kierowała wieczna wyjebka. Mam dość uporządkowanego życia z wieczną nadzieją na lepsze jutro. Będzie co ma być.

Pamiętaj  że ludzie  którzy... teksty

estate dodano: 21 czerwca 2013

Pamiętaj, że ludzie, którzy wydają się być bez serca, kiedyś kochali zbyt mocno. / net.

Nigdy nikomu nie zaufam i nikogo nie... teksty

estate dodano: 21 czerwca 2013

Nigdy nikomu nie zaufam i nikogo nie pokocham, obiecuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV