głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nawet inicjały naszych imion doprowadzają mnie do szału. Nie mogę pogodzić się tym że to co było samo za siebie mówi że minęło a ja wciąż tym żyję. Przed sobą m

estate

estate.moblo.pl
Nawet inicjały naszych imion doprowadzają mnie do szału.
Nawet inicjały naszych imion... teksty

estate dodano: 20 kwietnia 2013

Nawet inicjały naszych imion doprowadzają mnie do szału.

Nie mogę pogodzić się tym  że to... teksty

estate dodano: 16 kwietnia 2013

Nie mogę pogodzić się tym, że to co było, samo za siebie mówi, że minęło, a ja wciąż tym żyję.

Przed sobą mam książkę  z której... teksty

estate dodano: 16 kwietnia 2013

Przed sobą mam książkę, z której muszę się nauczyć siedem tematów na sprawdzian, piję już szóstą herbatę miętową, wspominam i płaczę, znowu. Włączyłam nasze wspólne zdjęcie, na którym ewidentnie widać kontrasty między nami. Ty dziewczyna o francuskich loczkach, z malutkimi, chińskimi zielonymi oczkami, piegami na małej buźce i ten nosek, który idealnie pasuje, zaś ja o prostych, blond włosach, z dość dużymi, niebieskimi oczami, ze znienawidzonym nosem i dużymi ustami. Tak pierwszy raz, od tych ośmiu miesięcy zabrakło mi gimnazjum, bo byłaś tam Ty. Osoba, z którą przeżyłam 3/4 życia, która po prostu z dnia na dzień zniknęła.

Jestem sama  od ponad roku.... teksty

estate dodano: 13 kwietnia 2013

Jestem sama, od ponad roku. Przyzwyczaiłam się do samotnych popołudni i wieczorów. Coś pękło, coś wróciło i wszystko zaczęło się po prostu pieprzyć.

Wiesz  jak bardzo boli słowo  nigdy... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Wiesz, jak bardzo boli słowo "nigdy"? Nie chcesz wiedzieć.

Znalazłam starą  okurzoną... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Znalazłam starą, okurzoną skrzynkę ze wspomnieniami. Otwierając ją, poczułam miliony emocji, które w niej ukryłam. Nie uśmiechnęłam się, tylko płakałam, bo wiem, że już nigdy ich nie odzyskam.

Płaczę  znowu. Przeszłość... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Płaczę, znowu. Przeszłość wróciła, wykańcza mnie. Widzę Cię, mam nadzieję, że może na mnie spojrzysz, może się uśmiechniesz, może usiądziesz koło mnie. Słyszę Cię, mam nadzieję, że może przywitasz się ze mną, może znowu powiesz mi, że tęskniłeś. Widzę Twoje zdjęcie, na które nie mogę się już wpatrywać, bo boli. Słyszę naszą nutę, której nie mogę już słuchać, bo płaczę. Wszystko, co z Tobą związane boli i płaczę, jak mała dziewczynka. Chcę, żebyś mnie chciał, kochał i po prostu wrócił.

Rzygam już tymi parami  rzygam tą... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Rzygam już tymi parami, rzygam tą miłością dookoła, rzygam nawet szczęściem. Tak kurwa, jestem tą niekochaną, pierdoloną nastolatką.

Od Ciebie? Nic nie chcę. Nie chcę... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Od Ciebie? Nic nie chcę. Nie chcę żadnych przeprosin, Twoich żalów czy skruchy. Chcę tylko spokoju, którego nikt nie potrafi mi ostatnio zapewnić.

Może najwyższy czas coś zmienić w... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Może najwyższy czas coś zmienić w sobie. Rurki i koszulę wypadałoby zamienić na ładną sukienkę, wygodne trampki na korki czy platformy. Długie, blond włosy najwyższy czas ściąć i przefarbować na inny kolor. Pieniądze czas zainwestować w dobry tusz, błyszczyk i lakier do paznokci. Czas po prostu spoważnieć, czas w jakiś sposób dorosnąć.

Wiecznie za kimś tęsknię  kogoś... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2013

Wiecznie za kimś tęsknię, kogoś pragnę i płaczę za kimś. Nie może to wszystko po prostu minąć?

Chcesz wiedzieć  co o Tobie myślę?... teksty

estate dodano: 6 kwietnia 2013

Chcesz wiedzieć, co o Tobie myślę? Chcesz wiedzieć, czy jestem szczęśliwa? Chcesz wiedzieć, czy tęsknię? To kurwa się rozczarujesz. Jesteś mi obojętny, szczęśliwa to ją jestem, a tęsknić już dawno przestałam, więc do widzenia Tobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV