głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Chociaż nie tylko w moich oczach jesteś zerem. Żeby się przekonać czy było warto musisz sam to przeżyć. Gadka osób trzecich nie ma znaczenia. Faktycznie mogłeś

estate

estate.moblo.pl
Chociaż nie tylko w moich oczach jesteś zerem.
Chociaż nie tylko w moich oczach... teksty

estate dodano: 5 lipca 2012

Chociaż nie tylko w moich oczach jesteś zerem.

Żeby się przekonać  czy było... teksty

estate dodano: 5 lipca 2012

Żeby się przekonać, czy było warto musisz sam to przeżyć. Gadka osób trzecich nie ma znaczenia.

Faktycznie  mogłeś tak zrobić.... teksty

estate dodano: 4 lipca 2012

Faktycznie, mogłeś tak zrobić. Mogłeś doprowadzić do tego, że to ja bym Ciebie rzuciła i to mnie uważaliby za największe "zło" naszego związku, masz rację. Możliwe, że nawet czułabym się lepiej. Wolę być tym złem niż pokrzywdzoną istotką. Więc proszę Cię, przestań już pierdolić takie głupoty, bo mam ochotę Ci tak wypierdolić jak nigdy nikomu.

  Kurwa  ja nie wiem co się ze mną... teksty

estate dodano: 2 lipca 2012

- Kurwa, ja nie wiem co się ze mną dzieje. Wiesz, jakie to mi obojętne? - Może się spotkacie i wyjaśnicie sobie wszystko? Mam wrażenie, że on po prostu go sprowokowałaś. - Pierdolę to, mimo wszystko powiedział mi to i czasu nigdy nie cofnie. Nie wybaczę mu tego, nigdy. Tego może być pewien.

Nie zamierzam tego naprawić  nawet... teksty

estate dodano: 1 lipca 2012

Nie zamierzam tego naprawić, nawet odezwać się słowem. Mam w dupie to, że ta sprawa jest nadal niewyjaśniona. Prawda jest taka, że bardziej kochasz swojego kumpla z naprzeciwka niż.. kurwa, nawet zabrakło mi porównań, bo przecież nikogo nigdy nie kochałeś, przepraszam.

Zjebałeś tyle  ale za każdym razem... teksty

estate dodano: 1 lipca 2012

Zjebałeś tyle, ale za każdym razem kochałam Cię jeszcze mocniej niż powinnam.

Tak  masz rację. Tłumienie w sobie... teksty

estate dodano: 1 lipca 2012

Tak, masz rację. Tłumienie w sobie uczuć do osoby, która jest Twoim całym światem. Najlepsza stategia, uwielbiam ją.

Wolałabym bite 2 miesiące siedzieć... teksty

estate dodano: 1 lipca 2012

Wolałabym bite 2 miesiące siedzieć na kacu niż czuć cokolwiek.

Na kacu nie mam uczuć  nie czuję... teksty

estate dodano: 1 lipca 2012

Na kacu nie mam uczuć, nie czuję nic. Wszystko mi obojętne, co się dzieje. Przed zasnięciem wpatrywałam się w ścianę, a w głowie miałam tylko jedno zdanie. Nadal je mam, tylko teraz zaczyna boleć i na dodatek coraz mocniej.

Trzydziestolatkowie kupujący nam... teksty

estate dodano: 1 lipca 2012

Trzydziestolatkowie kupujący nam piwa i fajki, mieszanie alkoholi, niezliczona ilość spalonych ćmików w ciągu godziny i gaszenie ich za pomocą moich rąk. Tarzanie się w trawie, chodzenie po krzakach w skutek całe poharatane i posiniaczone nogi, sikanie gdzie popadnie. Tańce w altanie o 3 nad ranem, jeżdżenie rowerami po działkach, wykąpanie się w basenie u sąsiadów, bieganie do bramy i spowrotem. Udawanie trzeźwych i spokojnych dzieci, które świetnie się bawią popijając soczek jabłkowy. Tematy rozmów, które powinny być już wcześniej wyjaśnione i takie, których nie powinno w ogóle się zaczynać. - Witajcie wakacje :)

Siedzę wkurwiona  nie mogę zebrać... teksty

estate dodano: 28 czerwca 2012

Siedzę wkurwiona, nie mogę zebrać myśli. Wydający się dźwięk telefonu z torebki i sms o treści: "Jesteś najpiękniejszą kobietą jaką spotkałem w swoim życiu" może doprowadzić do takiej euforii, że nie mogę do teraz jej uspokoić.

2. Dzięki temu zbliżyłam się do... teksty

estate dodano: 27 czerwca 2012

2. Dzięki temu zbliżyłam się do osób, za którymi wcześniej nie przepadałam. Ciągłe narzekania, że nie potrafię się z nikim porozumieć. Dziś? Nie wyobrażam sobie klasy bez tych ludzi. Nie mogę pojąć tego, że nasze chujowe rozumowanie doprowadziło do tego, że dopiero teraz dogadujemy się tak, jak powinniśmy od samego początku. Chciałam końca? To mam. Owszem, będzie mi Ciebie w chuj bardzo brakować, ale innych też, ich jeszcze bardziej. Wiem też, że masz mnie za ostatnią idiotkę i cholernie się cieszysz z tego, że nie będziesz musiał oglądać mojej mordy codziennie. Nie martw się, ja też, ale ja na swój jakotaki sposób. Mam też nadzieję, że mimo konfliktu, który nastał między nami, masz chociaż jedno dobre wspomnienie ze mną, które czasami przechodzi Ci przez myśl. Życzę Ci miłego życia, jak i reszcie mojej klasie. Odmieniliście moje życie, więc teraz czas odejść, by innym je ulepszyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV