głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate 2. Nie wiem czy to było wypowiedziane w złości czy na poważnie szczerze? Jebie mnie to. Tak naprawdę. Mało mnie to obchodzi. Gdy wytrzeźwiałam nie uroiłam ani j

estate

estate.moblo.pl
2. Nie wiem czy to było wypowiedziane w złości czy na poważnie szczerze? Jebie mnie to. Tak naprawdę. Mało mnie to obchodzi. Gdy wytrzeźwiałam nie uroiłam ani jedn
2. Nie wiem czy to było... teksty

estate dodano: 6 lipca 2012

2. Nie wiem, czy to było wypowiedziane w złości czy na poważnie, szczerze? Jebie mnie to. Tak, naprawdę. Mało mnie to obchodzi. Gdy wytrzeźwiałam, nie uroiłam ani jednej łzy. Nawet na wiadomość, że masz kolejną, którą chcesz mnie zniszczyć jakoś nie zrobiło to na mnie największego wrażenia. Chciałabym usłyszeć prawdę. W końcu wyjdzie, ale już będzie za późno. Nie będzie żadnych nas, ani tych wszystkich duperelek. Pół roku czekania na jakiś znak to mało czasu? Na poprawę sytuacji? Najwyraźniej, ale czas zacząć żyć, chociażby od podstaw i definitywnie bez Ciebie. Te wakacje są mi bardzo potrzebne. Nie tęsknię, ani trochę. Bałam się tego, jednak niepotrzebnie. Chciałam Ci tyle spraw wyjaśnić, ale to już nie ma znaczenia. Haknięte gadu - żeby tylko sprawdzić, czy mnie zdradziłeś i boisz się do tego przyznać. Fochy - żebyś kurwa wreszcie zwrócił uwagę na moją osobę i żebyś dojrzał, że coś się psuło między nami. Poza tym, nie ja je zaczęłam. Wszystko było na żarty, do czasu.

1. Walić to że jest chwilę po 5.... teksty

estate dodano: 6 lipca 2012

1. Walić to, że jest chwilę po 5. Pomyśleć, że parę tygodni temu o tej porze wstawałam, żeby ogarnąć jakiekolwiek lekcje albo kładłam się spać, bo nie mogłam zasnąć. Nie wiem, który post to już będzie na Twój temat, ale w nocy jakoś łatwiej mi się o tym pisze i na dodatek lepiej się czuję po tych moich wypisywanych bzdurach. Dziwne, nie? Siedzę u kuzynki w kuchni, napierdalam drugą noc w simsy, między czasie oglądam drugi i ostatni odcinek skinsów z czwartej serii i wsłuchuję się w Bonsona, choć ostatnio jakoś nie mogłam go strawić. Nadal jakoś do mnie to nie dochodzi. Byliśmy szczęśliwi, chociaż tak mi się wydawało. Jednakże tylko ja. Zmieniłam się, owszem. Jestem jeszcze bardziej skrytą osobą niż byłam, mniej się uśmiecham i jestem bardziej wredna. Podsumowuję to wszystko, ale nadal nie składa mi się tak jak powinno. "Nigdy Cię nie kochałem" - tak wiem, powtarzam już to zdanie po raz setny, ale nie może mi to wyjść z głowy. Dlaczego? Pytam się kurwa, dlaczego?

Nowa szkoła nowa klasa nowi ludzie... teksty

estate dodano: 5 lipca 2012

Nowa szkoła, nowa klasa, nowi ludzie , wszystko nowe. Brak miejsca na Ciebie w tej całej układance. Kurwa, nie wierzę.

Chociaż nie tylko w moich oczach... teksty

estate dodano: 5 lipca 2012

Chociaż nie tylko w moich oczach jesteś zerem.

Żeby się przekonać czy było... teksty

estate dodano: 5 lipca 2012

Żeby się przekonać, czy było warto musisz sam to przeżyć. Gadka osób trzecich nie ma znaczenia.

Faktycznie mogłeś tak zrobić.... teksty

estate dodano: 4 lipca 2012

Faktycznie, mogłeś tak zrobić. Mogłeś doprowadzić do tego, że to ja bym Ciebie rzuciła i to mnie uważaliby za największe "zło" naszego związku, masz rację. Możliwe, że nawet czułabym się lepiej. Wolę być tym złem niż pokrzywdzoną istotką. Więc proszę Cię, przestań już pierdolić takie głupoty, bo mam ochotę Ci tak wypierdolić jak nigdy nikomu.

 Kurwa ja nie wiem co się ze mną... teksty

estate dodano: 2 lipca 2012

- Kurwa, ja nie wiem co się ze mną dzieje. Wiesz, jakie to mi obojętne? - Może się spotkacie i wyjaśnicie sobie wszystko? Mam wrażenie, że on po prostu go sprowokowałaś. - Pierdolę to, mimo wszystko powiedział mi to i czasu nigdy nie cofnie. Nie wybaczę mu tego, nigdy. Tego może być pewien.

Nie zamierzam tego naprawić nawet... teksty

estate dodano: 1 lipca 2012

Nie zamierzam tego naprawić, nawet odezwać się słowem. Mam w dupie to, że ta sprawa jest nadal niewyjaśniona. Prawda jest taka, że bardziej kochasz swojego kumpla z naprzeciwka niż.. kurwa, nawet zabrakło mi porównań, bo przecież nikogo nigdy nie kochałeś, przepraszam.

Zjebałeś tyle ale za każdym razem... teksty

estate dodano: 1 lipca 2012

Zjebałeś tyle, ale za każdym razem kochałam Cię jeszcze mocniej niż powinnam.

Tak masz rację. Tłumienie w sobie... teksty

estate dodano: 1 lipca 2012

Tak, masz rację. Tłumienie w sobie uczuć do osoby, która jest Twoim całym światem. Najlepsza stategia, uwielbiam ją.

Wolałabym bite 2 miesiące siedzieć... teksty

estate dodano: 1 lipca 2012

Wolałabym bite 2 miesiące siedzieć na kacu niż czuć cokolwiek.

Na kacu nie mam uczuć nie czuję... teksty

estate dodano: 1 lipca 2012

Na kacu nie mam uczuć, nie czuję nic. Wszystko mi obojętne, co się dzieje. Przed zasnięciem wpatrywałam się w ścianę, a w głowie miałam tylko jedno zdanie. Nadal je mam, tylko teraz zaczyna boleć i na dodatek coraz mocniej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV