głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Minęło tyle czasu ale Ty nie zmieniłeś się wcale. Nie wiem dlaczego ale miłość do Ciebie była taka lekka i prosta. : ! i cokolwiek by się stało nigdy o mnie nie

estate

estate.moblo.pl
Minęło tyle czasu ale Ty nie zmieniłeś się wcale. Nie wiem dlaczego ale miłość do Ciebie była taka lekka i prosta.
Minęło tyle czasu  ale Ty nie... teksty

estate dodano: 10 marca 2012

Minęło tyle czasu, ale Ty nie zmieniłeś się wcale. Nie wiem dlaczego, ale miłość do Ciebie była taka lekka i prosta.

:  ! teksty estate dodał komentarz: : *! do wpisu 8 marca 2012
i cokolwiek by się stało  nigdy o... teksty

estate dodano: 8 marca 2012

i cokolwiek by się stało, nigdy o mnie nie zapominaj, nie nienawidź, nie przeklinaj. mam wrażenie, że kiedyś i tak na nowo zapragnę zaistnieć w Twoim życiu.
Autor cytatu: thisfeelinginside

obojętność  złość  kłótnie... teksty

estate dodano: 8 marca 2012

obojętność, złość, kłótnie, krzywdy, płacz, ból to wszystko nie jest ważne. puszczę to w niepamięć jeśli tylko powiesz, że kochasz i że Ci zależy.
Autor cytatu: skejter

Gdzieś tam jestem  schowana w... teksty

estate dodano: 8 marca 2012

Gdzieś tam jestem, schowana w skorupce. Czuję, że coś się wydostaje, ale nie do końca chce wyjść. Jakaś część mówi "zostań, jeszcze nie ten moment", więc zostaję jak mi karze. Jednak czasami wychodzę i czuję, jak ten cały ból po mnie spływa. Mój organizm wytwarza coraz więcej hormonów szczęścia, do czasu gdy ból nie wróci na swoje miejsce, a zawsze wraca.

Tęsknię za samą sobą  aż... teksty

estate dodano: 8 marca 2012

Tęsknię za samą sobą, aż niewiarygodne.

Kolejny płacz powstrzymywany przez... teksty

estate dodano: 8 marca 2012

Kolejny płacz powstrzymywany przez siedem godzin lekcyjnych. Kolejne jebnięcie się na łóżko i niewstawanie przez cały dzień. Kolejne długie lamenty. Kolejne godziny stracone na użalaniu się nad sobą. Kolejna ucieczka od szkoły, rozmowy w domu. Kolejne myśli, które nie powinny w ogóle przejść przez głowę. Tak już ma być do końca mojego życia?

Nawet nie wiesz jak źle się czuję.... teksty

estate dodano: 8 marca 2012

Nawet nie wiesz jak źle się czuję. Nie masz pojęcia jak to jest być zdradzoną przez chłopaka, którego kochasz. Jak to jest być oszukiwaną na każdym kroku i ranioną przez najbliższe osoby. Nie wiesz jak to jest gdy ufasz osobom, które jak się później okazuje, na to nie zasługują. Nawet nie sądzisz jak bardzo ciężko jest mi stawiać normalne kroki w ziemskim życiu. Mam na to coraz mniej siły. Zbyt wiele zła wplątało się w moje życie. / napisana

Przeżyjesz ze mną jeszcze raz ten... teksty

estate dodano: 4 marca 2012

Przeżyjesz ze mną jeszcze raz ten szary listopad, a później możesz odejść, tylko bez żadnych dramatów, poproszę.

Przez ostatnie trzy miesiące kim ja... teksty

estate dodano: 4 marca 2012

Przez ostatnie trzy miesiące kim ja dla Ciebie byłam? Dziewczyna, która nie potrafiła ogarnąć się po chłopaku. Co to tam dla Ciebie, nie? Przecież dla Ciebie to takie cholernie łatwe, żeby zapomnieć, żeby zlać, żeby poczuć się lepiej. Wybacz, nie jestem Tobą, każdy przeżywa to inaczej. Gdy sytuacja odwróciła się, teraz to Ty nie potrafisz ogarnąć dupy. Widzisz, jak to boli? Jak jeden gest może doprowadzić Cię do szału, a jedno zdanie do płaczu. Teraz powiedz mi, czy rozumiesz jak to mieć złamane serce, zjebaną psychikę i nic nieznaczące wspomnienia? Wiesz? To witam w moim świecie mała. Nie krytykuj mnie już nigdy, gdy tak naprawdę nie wiesz, jakie to uczucie. Już nigdy nie mów tego, że tak łatwo jest się ogarnąć po stracie kogoś, kogo wciąż kochasz.

3. Kilkadziesiąt nic nie znaczących... teksty

estate dodano: 3 marca 2012

3. Kilkadziesiąt nic nie znaczących rozmów na gadu, czy tam smsów. Zdjęcia, na których jesteśmy oboje wtuleni w siebie i cholernie szczęśliwi. Parę urazów do zespołów i ludzi. Wspomnienia, które wracają każdego wieczoru. Obraz przed każdym snem, którego już nigdy się nie pozbędę. Zastępowanie go kolejnym chłopakiem. I ta pierdolona nadzieja, która nie daje mi funkcjonować w świecie normalnych. Zabierając siebie, zabrał cząstkę mnie. Nie mogę jej odnaleźć, przez co tracę swoich najbliższych. Przepraszam, ale ja już nie mam sił. Nie mam sił walczyć o coś, co tak za chwilę zniknie. Racjonalnym pomysłem byłby wyjazd, na zawsze.

2. Zdaję sobie sprawę  że... teksty

estate dodano: 3 marca 2012

2. Zdaję sobie sprawę, że momentami przesadzałam i nie ufałam mu w 100%. Żałuję tego. Dla mnie nadal jest to niewiarygodne, że byliśmy razem, że spróbowaliśmy i że spierdoliliśmy. Nie dowierzam, że po tylu miesiącach moich męk, los tak się do mnie uśmiechnął. Na krótko, ale jednak. Gdybym mogła cofnąć czas, zmieniałabym ostatni miesiąc naszego związku. Nie marudziłabym tyle, nie narzekałabym, nie wątpiłabym w ani jedno jego słowo, choć z tym, że mnie nie kocha - miałam rację. Chciałabym się dowiedzieć, czy czasami o mnie myśli. "O czym ja kurwa myślę? Obudź się wreszcie! Nie kochał Cię nigdy, to po chuj miałby myśleć co u Ciebie słychać?" Na tym zawsze kończy się moja myśl. Najlepszym sposobem byłoby dostanie się do jego głowy i przekonanie się o tym na własnej skórze, chociaż wiem, że bolałoby. Na dzień dzisiejszy co mi po nim pozostało? Nocne i poranne potoki łez. Marudzenie, że nie ruszam się do szkoły, gdy w niej jest obecny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV