głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Dzisiejszy poniedziałek? Powinnam właśnie wracać do domu rozjebana psychicznie i dzielić się smutkami ze swoją ulubioną podusią. Jednakże dziś? Miły początek ty

estate

estate.moblo.pl
Dzisiejszy poniedziałek? Powinnam właśnie wracać do domu rozjebana psychicznie i dzielić się smutkami ze swoją ulubioną podusią. Jednakże dziś? Miły początek tygodnia w
Dzisiejszy poniedziałek? Powinnam... teksty

estate dodano: 26 marca 2012

Dzisiejszy poniedziałek? Powinnam właśnie wracać do domu rozjebana psychicznie i dzielić się smutkami ze swoją ulubioną podusią. Jednakże dziś? Miły początek tygodnia, w miłym towarzystwie. I wiesz kotek, znowu ja jestem górą.

Tak  masz rację  jestem dużym... teksty

estate dodano: 25 marca 2012

Tak, masz rację, jestem dużym dzieckiem. Ja nie widzę nic złego w tym, że lubię się śmiać, lubię oglądać bajki, zawsze czymś się bawię w rękach, że wszędzie mam łaskotki, że lubię kolorowe rzeczy. Ja nie widzę w tym nic złego i dziękuje, że tobie to też nie przeszkadza. Ale teraz szczerze się ciebie pytam: Czy jesteś gotowy wiążąc się z dziewczyną, być przy okazji jej opiekunem? Nie jestem taka jak inne dziewczyny. Nie maluję się jak ta większość,wytapetowanych, kiepsko flirtuję, ale potrafię kochać. Kochać jak dziecko... z całego serca, nie potrzebując powodu. Ale musisz też wiedzieć, że będąc ze mną, musisz być niepewnym tego co mi do głowy wpadnie i wiedzieć, że nie łatwo jest sprawić by cokolwiek z niej wypadło. Więc jak? Wchodzisz w to?
Autor cytatu: forbiddenx3

Ta cała historia zaczyna się od... teksty

estate dodano: 20 marca 2012

Ta cała historia zaczyna się od początku. Wszystko przez Ciebie. Rzygam każdym rozpoczynającym dniem i nie umiem go w prawidłowym sposób zacząć. Przestań pierdolić, że jestem słaba i beznadziejna, dużo nas od siebie nie różni. Przynajmniej nie ranię kogoś, kto kocha mnie w nadmiarze.

Możesz mi losie cofnąć czas o 365... teksty

estate dodano: 19 marca 2012

Możesz mi losie cofnąć czas o 365 dni, możesz wszystko rozpierdolić jeszcze raz, byleby choć na chwilę poczuć się dobrze, aż za.

Wyjdź  proszę Cię. Wyjdź  zamknij... teksty

estate dodano: 19 marca 2012

Wyjdź, proszę Cię. Wyjdź, zamknij po sobie drzwi, tylko nimi nie trzaskaj, nienawidzę tego. Już nigdy nie wracaj. Nie chcę męczyć się z Tobą przez kolejne miesiące życia.

Może ma z nową dziewczyną słit... teksty

estate dodano: 18 marca 2012

Może ma z nową dziewczyną słit focie na fejsie, ale i tak zawsze ja będę jego pierwszą dziewczyną. Zawsze będą go ze mną kojarzyli, zawsze jego znajomi będą nam kibicować. Więc postaraj się bardziej maleńka.

Siedzę przed ekranem i zastanawiam... teksty

estate dodano: 18 marca 2012

Siedzę przed ekranem i zastanawiam się, czy po wczorajszym wieczorze pełnym wrażeń mam płakać czy się śmiać. Jak na razie cieszę bułę sama przy najdurniejszej piosence, jaką kiedykolwiek słyszałam.

Ciągle szperam w wspomnieniach.... teksty

estate dodano: 18 marca 2012

Ciągle szperam w wspomnieniach. "Pamiętam jak w zeszłym roku o tej porze robiliśmy to i to". Już kończę z tym. Dziś to już nie ma znaczenia.

Sobotni wieczór? Podręcznik od... teksty

estate dodano: 18 marca 2012

Sobotni wieczór? Podręcznik od matmy, placek czekoladowy, nieposłodzona herbata, pudełko od lodów, kolejne napierdalanie się z bojów i dziuń, on i ja. Lepiej być nie może?

Wcześniej to ja straciłam Ciebie... teksty

estate dodano: 17 marca 2012

Wcześniej to ja straciłam Ciebie, teraz to Ty straciłeś mnie.

  Sory  ale mój luby ma mnie w... teksty

estate dodano: 16 marca 2012

- Sory, ale mój luby ma mnie w czterech literach. - Widać, że słaba z matmy jesteś. Serce ma pięć liter.

Zgubiłeś się? Zależy Ci? Jednak... teksty

estate dodano: 15 marca 2012

Zgubiłeś się? Zależy Ci? Jednak tęsknisz? Wiosna daje w kość Twojej psychice? Ja już mam to za sobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV