głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Znowu nie mogę spać i spokojnie funkcjonować. Jakby po raz kolejny wracało coś przed czym udało mi się wcześniej uciec. Nie ogarniam swoich uczuć Jestem piroman

estate

estate.moblo.pl
Znowu nie mogę spać i spokojnie funkcjonować. Jakby po raz kolejny wracało coś przed czym udało mi się wcześniej uciec.
Znowu nie mogę spać i spokojnie... teksty

estate dodano: 24 kwietnia 2012

Znowu nie mogę spać i spokojnie funkcjonować. Jakby po raz kolejny wracało coś, przed czym udało mi się wcześniej uciec.

Nie ogarniam swoich uczuć  Jestem... teksty

estate dodano: 19 kwietnia 2012

Nie ogarniam swoich uczuć, Jestem piromanem miłości, Szaleńczym potokiem słów rozpaczy,
Autor cytatu: maxsentymentalny

Nie  nic nie jest dobrze. Nie chcę... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2012

Nie, nic nie jest dobrze. Nie chcę mi się zupełnie nic. Wstaje na ostatnią minutę i zapierdalam do szkoły. Modlę się, by każda minuta płynęła szybciej, byleby wszystko odklepać i wyjść, bez żadnych pretensji. Ostatnie dwa dni szkolne są zawsze najgorsze. Powinno być lepiej, tak? Wszystkie myśli powinny się gromadzić w kolejnej skrzyneczce "było, minęło", a nie porozrzucane po mojej głowie. Nie poznaję siebie, tym bardziej Ciebie.

I nawet gdybym poszła do samego Boga... teksty

estate dodano: 8 kwietnia 2012

I nawet gdybym poszła do samego Boga i poprosiła o Ciebie to i tak nie miałabym szans na spełnienie tej prośby. / napisana

Nawet jesli sie bardzo chce  nie... teksty

estate dodano: 7 kwietnia 2012

Nawet jesli sie bardzo chce, nie można wrócić do przeszłości. Choćby nie wiem, jak by była cudowna, przeszłość to już przeszłość. / Anime, GTO.

Wybacz mi za to  że jestem cholernie... teksty

estate dodano: 6 kwietnia 2012

Wybacz mi za to, że jestem cholernie sentymentalna, wredna i pamiętliwa. Mam tak od dziecka.

Obecny mój stan świadczy o tym  że... teksty

estate dodano: 3 kwietnia 2012

Obecny mój stan świadczy o tym, że sama nie wiem, kim naprawdę jestem. Nie mam pojęcia, jakie emocje powinny ze mnie się wyłaniać, a co powinnam jednak zostawić w sobie. Tyle niepotrzebnych sytuacji przytłacza wielkie lamenty, zamieniając mnie w potwora. Już przypomniałam sobie uczucie, które było przed złamanym sercem. Ten niedosyt drugiej osoby jest równie wyczerpujący jak był wcześniej, jednak bardziej skuteczniejszy. W którymś momencie przeszłość zasypia obok Ciebie codziennie, budząc się silniejszym na przeżycie kolejnych miesięcy. Znika na moment, ale wraca z podwójną siłą. Choć nie mam już żadnego obiektu, na którym mogłabym się skupić jest już wreszcie dobrze. Nieważne, że nie potrafię wciąż zaprzeczyć, że nie kocham, ale wiem, że nadejdzie ten dzień.

nie chcę mi się jeść  spać  pić... teksty

estate dodano: 27 marca 2012

nie chcę mi się jeść, spać, pić, żyć. nie chcę mi się istnieć, bo to kurwa nie możliwe skoro nie mam już na własność twoich uśmiechów, twojego serca. nie mówisz już , że kochasz, że tęsknisz, nie piszesz nawet dobranoc, żeby odstraszyć potwory.
Autor cytatu: skejter

tęsknię kurwa mać jak skurwysyn... teksty

estate dodano: 27 marca 2012

tęsknię kurwa mać jak skurwysyn, przeliterować każde słowo? T Ę S K N I E , S K M I Ń.
Autor cytatu: skejter

Dzisiejszy poniedziałek? Powinnam... teksty

estate dodano: 26 marca 2012

Dzisiejszy poniedziałek? Powinnam właśnie wracać do domu rozjebana psychicznie i dzielić się smutkami ze swoją ulubioną podusią. Jednakże dziś? Miły początek tygodnia, w miłym towarzystwie. I wiesz kotek, znowu ja jestem górą.

Tak  masz rację  jestem dużym... teksty

estate dodano: 25 marca 2012

Tak, masz rację, jestem dużym dzieckiem. Ja nie widzę nic złego w tym, że lubię się śmiać, lubię oglądać bajki, zawsze czymś się bawię w rękach, że wszędzie mam łaskotki, że lubię kolorowe rzeczy. Ja nie widzę w tym nic złego i dziękuje, że tobie to też nie przeszkadza. Ale teraz szczerze się ciebie pytam: Czy jesteś gotowy wiążąc się z dziewczyną, być przy okazji jej opiekunem? Nie jestem taka jak inne dziewczyny. Nie maluję się jak ta większość,wytapetowanych, kiepsko flirtuję, ale potrafię kochać. Kochać jak dziecko... z całego serca, nie potrzebując powodu. Ale musisz też wiedzieć, że będąc ze mną, musisz być niepewnym tego co mi do głowy wpadnie i wiedzieć, że nie łatwo jest sprawić by cokolwiek z niej wypadło. Więc jak? Wchodzisz w to?
Autor cytatu: forbiddenx3

Ta cała historia zaczyna się od... teksty

estate dodano: 20 marca 2012

Ta cała historia zaczyna się od początku. Wszystko przez Ciebie. Rzygam każdym rozpoczynającym dniem i nie umiem go w prawidłowym sposób zacząć. Przestań pierdolić, że jestem słaba i beznadziejna, dużo nas od siebie nie różni. Przynajmniej nie ranię kogoś, kto kocha mnie w nadmiarze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV