głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nawet jesli sie bardzo chce nie można wrócić do przeszłości. Choćby nie wiem jak by była cudowna przeszłość to już przeszłość. Anime GTO. Wybacz mi za to że jes

estate

estate.moblo.pl
Nawet jesli sie bardzo chce nie można wrócić do przeszłości. Choćby nie wiem jak by była cudowna przeszłość to już przeszłość. Anime GTO.
Nawet jesli sie bardzo chce  nie... teksty

estate dodano: 7 kwietnia 2012

Nawet jesli sie bardzo chce, nie można wrócić do przeszłości. Choćby nie wiem, jak by była cudowna, przeszłość to już przeszłość. / Anime, GTO.

Wybacz mi za to  że jestem cholernie... teksty

estate dodano: 6 kwietnia 2012

Wybacz mi za to, że jestem cholernie sentymentalna, wredna i pamiętliwa. Mam tak od dziecka.

Obecny mój stan świadczy o tym  że... teksty

estate dodano: 3 kwietnia 2012

Obecny mój stan świadczy o tym, że sama nie wiem, kim naprawdę jestem. Nie mam pojęcia, jakie emocje powinny ze mnie się wyłaniać, a co powinnam jednak zostawić w sobie. Tyle niepotrzebnych sytuacji przytłacza wielkie lamenty, zamieniając mnie w potwora. Już przypomniałam sobie uczucie, które było przed złamanym sercem. Ten niedosyt drugiej osoby jest równie wyczerpujący jak był wcześniej, jednak bardziej skuteczniejszy. W którymś momencie przeszłość zasypia obok Ciebie codziennie, budząc się silniejszym na przeżycie kolejnych miesięcy. Znika na moment, ale wraca z podwójną siłą. Choć nie mam już żadnego obiektu, na którym mogłabym się skupić jest już wreszcie dobrze. Nieważne, że nie potrafię wciąż zaprzeczyć, że nie kocham, ale wiem, że nadejdzie ten dzień.

nie chcę mi się jeść  spać  pić... teksty

estate dodano: 27 marca 2012

nie chcę mi się jeść, spać, pić, żyć. nie chcę mi się istnieć, bo to kurwa nie możliwe skoro nie mam już na własność twoich uśmiechów, twojego serca. nie mówisz już , że kochasz, że tęsknisz, nie piszesz nawet dobranoc, żeby odstraszyć potwory.
Autor cytatu: skejter

tęsknię kurwa mać jak skurwysyn... teksty

estate dodano: 27 marca 2012

tęsknię kurwa mać jak skurwysyn, przeliterować każde słowo? T Ę S K N I E , S K M I Ń.
Autor cytatu: skejter

Dzisiejszy poniedziałek? Powinnam... teksty

estate dodano: 26 marca 2012

Dzisiejszy poniedziałek? Powinnam właśnie wracać do domu rozjebana psychicznie i dzielić się smutkami ze swoją ulubioną podusią. Jednakże dziś? Miły początek tygodnia, w miłym towarzystwie. I wiesz kotek, znowu ja jestem górą.

Tak  masz rację  jestem dużym... teksty

estate dodano: 25 marca 2012

Tak, masz rację, jestem dużym dzieckiem. Ja nie widzę nic złego w tym, że lubię się śmiać, lubię oglądać bajki, zawsze czymś się bawię w rękach, że wszędzie mam łaskotki, że lubię kolorowe rzeczy. Ja nie widzę w tym nic złego i dziękuje, że tobie to też nie przeszkadza. Ale teraz szczerze się ciebie pytam: Czy jesteś gotowy wiążąc się z dziewczyną, być przy okazji jej opiekunem? Nie jestem taka jak inne dziewczyny. Nie maluję się jak ta większość,wytapetowanych, kiepsko flirtuję, ale potrafię kochać. Kochać jak dziecko... z całego serca, nie potrzebując powodu. Ale musisz też wiedzieć, że będąc ze mną, musisz być niepewnym tego co mi do głowy wpadnie i wiedzieć, że nie łatwo jest sprawić by cokolwiek z niej wypadło. Więc jak? Wchodzisz w to?
Autor cytatu: forbiddenx3

Ta cała historia zaczyna się od... teksty

estate dodano: 20 marca 2012

Ta cała historia zaczyna się od początku. Wszystko przez Ciebie. Rzygam każdym rozpoczynającym dniem i nie umiem go w prawidłowym sposób zacząć. Przestań pierdolić, że jestem słaba i beznadziejna, dużo nas od siebie nie różni. Przynajmniej nie ranię kogoś, kto kocha mnie w nadmiarze.

Możesz mi losie cofnąć czas o 365... teksty

estate dodano: 19 marca 2012

Możesz mi losie cofnąć czas o 365 dni, możesz wszystko rozpierdolić jeszcze raz, byleby choć na chwilę poczuć się dobrze, aż za.

Wyjdź  proszę Cię. Wyjdź  zamknij... teksty

estate dodano: 19 marca 2012

Wyjdź, proszę Cię. Wyjdź, zamknij po sobie drzwi, tylko nimi nie trzaskaj, nienawidzę tego. Już nigdy nie wracaj. Nie chcę męczyć się z Tobą przez kolejne miesiące życia.

Może ma z nową dziewczyną słit... teksty

estate dodano: 18 marca 2012

Może ma z nową dziewczyną słit focie na fejsie, ale i tak zawsze ja będę jego pierwszą dziewczyną. Zawsze będą go ze mną kojarzyli, zawsze jego znajomi będą nam kibicować. Więc postaraj się bardziej maleńka.

Siedzę przed ekranem i zastanawiam... teksty

estate dodano: 18 marca 2012

Siedzę przed ekranem i zastanawiam się, czy po wczorajszym wieczorze pełnym wrażeń mam płakać czy się śmiać. Jak na razie cieszę bułę sama przy najdurniejszej piosence, jaką kiedykolwiek słyszałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV