głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Wciąż jest tyle rzeczy które mogłabym poprawić które mogłabym zrobić lepiej. Naucz mnie tego skurwysyństwa. Tej pieprzonej obojętności na wszystko. Na ludzi na

eldoo

eldoo.moblo.pl
Wciąż jest tyle rzeczy które mogłabym poprawić które mogłabym zrobić lepiej.
Wciąż jest tyle rzeczy  które... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Wciąż jest tyle rzeczy, które mogłabym poprawić, które mogłabym zrobić lepiej.

Naucz mnie tego skurwysyństwa. Tej... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Naucz mnie tego skurwysyństwa. Tej pieprzonej obojętności na wszystko. Na ludzi, na ich uczucia, na to, co czują, choć nie powinni. Naucz mnie pozorów, jak je stwarzać, utrzymać, nie pogubić się w trakcie ich trwania. Pokaż mi, jak kochać fałszywie, tak starannie to udawać. Jak grać na czyichś nadziejach, marzeniach, jak skutecznie je wykreować, by tak perfekcyjnie je zniszczyć, bez poczucia winy. Zrób ze mnie zimną sukę, taką, która straci wrażliwość, zapomni, czym ona jest, co to znaczy. Zabij moje uczucia, pozbaw mnie ich, bym nie uległa, by nie obudziło się we mnie poczucie winy, i abym nie pękła, nie wycofała się. Chcę niszczyć ludzi, tak, jak Ty. Chcę być zła, nadludzko szydercza, inna. Naucz mnie, naucz mnie wszystkiego, całego pozerstwa, przecież Ty to tak idealnie potrafisz.

A gdyby tak przestać umierać co... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

A gdyby tak przestać umierać co wieczór, a umrzeć naprawdę?

Przytłaczająca pogoda i ten... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Przytłaczająca pogoda i ten cholerny deszcz, który spowodował spadek temperatury o kilka stopni w dół. Z szafy musiałam wyjąć cieplejsze buty, na siebie narzucić grubszy sweter i wyjąć jakąś czapkę. Nie chce mi się tutaj siedzieć, jest zbyt nudno. Wyjść, zostać? Pada? Nie, chyba przestało. Uderzenie zimna, paraliżujący chłód. Czuję, jak różowią mi się policzki, przybierają ten kolor, który tak uwielbiałeś. Delikatny zarys rumieńców, spowodowany zachwytem otaczających kolorów nadchodzącej jesieni. Dmucham w dłonie, by je rozgrzać, tak, jak Ty to robiłeś. Staram się nie pęknąć, nie wracać do tamtych chwil, tych wszystkich wspomnień. Wcale sobie nie wyobrażam, że jesteś teraz obok i zaraz rozgrzejesz mi dłonie. Że przytulisz mnie znienacka, gdy zapatrzę się w jakiś punkt na niebie. Że zamkniesz Nasze dłonie w jednym uścisku i nie puścisz. Że sprawisz, że moje usta cały czas będą układały się w uśmiech, a w oczach będzie widać radość duszy. Przez nadzieję gubię drogę, spotykam łzy.

A październik? Miał być tym moim.... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

A październik? Miał być tym moim. Dnie spędzone jak każde inne. Ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze, że jest jesień, uwielbiam ją. Te wieczorne spacery i powroty w deszczu. Słuchawki w uszach i stawiam kroki przed siebie nie wypierając się łez, a chcąc wygnać wspomnienia. Tylko ja, deszcz blask ulic i światło gwiazd. Gdzieś przed siebie gnam, na oślep. Po co tkwić w miejscu ciałem, jeśli tkwię duszą, stanowczo za długo. Jestem sama, sama w tym parku, sama w życiu, sama ze sobą, sama ze światem, bezsilna. Brakuje mi Ciebie, choćby w najmniejszym stopniu świadomości posiadania Ciebie, jak kiedyś. Jak dawniej, niewielki czas temu. Choć dziś, wieczność.Tej troski, którą mi zapewniałeś, choć wiedziałeś, że i tak postąpię inaczej. Czułości i miłych słów, które malowały uśmiech na twarzy i ogrzewały serce. Dziś ogrzewam jedynie dłonie chowając je w kieszeń,stawiając kolejny krok przed siebie w walce o kolejny haust powietrza na przemian z deszczem łez.

Emocjonalni ludzie cierpią przez... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Emocjonalni ludzie cierpią przez byle co i byle kogo.

Nie ufam ludziom. Według mnie to... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Nie ufam ludziom. Według mnie to tylko podłe skurwysyny czekające na każdą twoją porażkę. Nie obchodzą ich twoje uczucia. Czekają tylko na potknięcia i robią tak żeby społeczeństwo cię znienawidziło.

Buntuję się. Decyduję. Zmieniam.... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Buntuję się. Decyduję. Zmieniam. Odnajduję siebie. Idę. Działam. Budzę się. Doświadczam. Podnoszę się. Marzę. Zwyciężam. Odkrywam. Wymagam. Myślę.Upadam. Wszystko jak zawsze..

Głupim nazywa się człowiek który... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Głupim nazywa się człowiek,który mając kochającą go osobę,odrzuca ją.Robi to dlatego,bo myśli,że potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu okaże się jego największym wrogiem.

Przeważnie uparcie do czegoś... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Przeważnie uparcie do czegoś dążę, choćby ceną nieprzespanych nocy.

Pozwolić by wspomnienia odeszły raz... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Pozwolić by wspomnienia odeszły raz na zawsze.

Zamykam oczy  wybija godzina niefartu... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Zamykam oczy, wybija godzina niefartu, tak jakbym puszczał w ruch sekwencję wypadków, nikt ciebie nie zwróci, nikt tego nie zmieni. /Pih

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV