głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo A październik? Miał być tym moim. Dnie spędzone jak każde inne. Ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze że jest jesień uwielbiam ją. Te wieczorne spacery i

eldoo

eldoo.moblo.pl
A październik? Miał być tym moim. Dnie spędzone jak każde inne. Ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze że jest jesień uwielbiam ją. Te wieczorne spacery i powroty
A październik? Miał być tym moim.... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

A październik? Miał być tym moim. Dnie spędzone jak każde inne. Ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze, że jest jesień, uwielbiam ją. Te wieczorne spacery i powroty w deszczu. Słuchawki w uszach i stawiam kroki przed siebie nie wypierając się łez, a chcąc wygnać wspomnienia. Tylko ja, deszcz blask ulic i światło gwiazd. Gdzieś przed siebie gnam, na oślep. Po co tkwić w miejscu ciałem, jeśli tkwię duszą, stanowczo za długo. Jestem sama, sama w tym parku, sama w życiu, sama ze sobą, sama ze światem, bezsilna. Brakuje mi Ciebie, choćby w najmniejszym stopniu świadomości posiadania Ciebie, jak kiedyś. Jak dawniej, niewielki czas temu. Choć dziś, wieczność.Tej troski, którą mi zapewniałeś, choć wiedziałeś, że i tak postąpię inaczej. Czułości i miłych słów, które malowały uśmiech na twarzy i ogrzewały serce. Dziś ogrzewam jedynie dłonie chowając je w kieszeń,stawiając kolejny krok przed siebie w walce o kolejny haust powietrza na przemian z deszczem łez.

Emocjonalni ludzie cierpią przez... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Emocjonalni ludzie cierpią przez byle co i byle kogo.

Nie ufam ludziom. Według mnie to... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Nie ufam ludziom. Według mnie to tylko podłe skurwysyny czekające na każdą twoją porażkę. Nie obchodzą ich twoje uczucia. Czekają tylko na potknięcia i robią tak żeby społeczeństwo cię znienawidziło.

Buntuję się. Decyduję. Zmieniam.... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Buntuję się. Decyduję. Zmieniam. Odnajduję siebie. Idę. Działam. Budzę się. Doświadczam. Podnoszę się. Marzę. Zwyciężam. Odkrywam. Wymagam. Myślę.Upadam. Wszystko jak zawsze..

Głupim nazywa się człowiek który... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Głupim nazywa się człowiek,który mając kochającą go osobę,odrzuca ją.Robi to dlatego,bo myśli,że potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu okaże się jego największym wrogiem.

Przeważnie uparcie do czegoś... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Przeważnie uparcie do czegoś dążę, choćby ceną nieprzespanych nocy.

Pozwolić by wspomnienia odeszły raz... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Pozwolić by wspomnienia odeszły raz na zawsze.

Zamykam oczy  wybija godzina niefartu... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Zamykam oczy, wybija godzina niefartu, tak jakbym puszczał w ruch sekwencję wypadków, nikt ciebie nie zwróci, nikt tego nie zmieni. /Pih

zbyt wiele się zdarzyło odkąd... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

zbyt wiele się zdarzyło odkąd ostatnio gadaliśmy. /Pezet
Autor cytatu: dzekson

Przepraszam za to  że mnie... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Przepraszam za to, że mnie poznałeś. Przepraszam za ten rok z kawałkiem rozmów, sms'ów, wiadomości na gadu. Przepraszam, że zmarnowałeś na mnie tyle czasu i pieniędzy. Przepraszam, że się w Tobie zakochałam. Przepraszam, że rozkochałam Cię we mnie. Przepraszam, że zawsze czekałam na Ciebie, że się nie gniewałam, gdy nie było Cię o czasie. Przepraszam, że piłam, gdy Ty kazałeś mi to rzucić. Przepraszam, że zjawiłam się w Twoim życiu, że dałam Ci trochę szczęścia i dużo miłości.. Przepraszam.

Wieczory bez Ciebie to nie wieczory.... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Wieczory bez Ciebie to nie wieczory. To tylko stracone godziny przesiedziane samotnie bez możliwości napisania do Ciebie.

Na początku może być pięknie... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Na początku może być pięknie stopniowo się rozkruszając, po czym nie będzie między Wami nic. Pozostanie u Ciebie cierpienie, łzy, żal smutek i wiele innych negatywnych uczuć. Między innymi także za duże swetry i gorące kakao wypijane co wieczór na parapecie i wpatrywanie się w gwiazdy, oraz ciemne niebo z paraliżującej tęsknoty. /dżekson
Autor cytatu: dzekson

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV