głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Nie ufam ludziom. Według mnie to tylko podłe skurwysyny czekające na każdą twoją porażkę. Nie obchodzą ich twoje uczucia. Czekają tylko na potknięcia i robią ta

eldoo

eldoo.moblo.pl
Nie ufam ludziom. Według mnie to tylko podłe skurwysyny czekające na każdą twoją porażkę. Nie obchodzą ich twoje uczucia. Czekają tylko na potknięcia i robią tak żeby sp
Nie ufam ludziom. Według mnie to... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Nie ufam ludziom. Według mnie to tylko podłe skurwysyny czekające na każdą twoją porażkę. Nie obchodzą ich twoje uczucia. Czekają tylko na potknięcia i robią tak żeby społeczeństwo cię znienawidziło.

Buntuję się. Decyduję. Zmieniam.... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Buntuję się. Decyduję. Zmieniam. Odnajduję siebie. Idę. Działam. Budzę się. Doświadczam. Podnoszę się. Marzę. Zwyciężam. Odkrywam. Wymagam. Myślę.Upadam. Wszystko jak zawsze..

Głupim nazywa się człowiek który... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Głupim nazywa się człowiek,który mając kochającą go osobę,odrzuca ją.Robi to dlatego,bo myśli,że potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu okaże się jego największym wrogiem.

Przeważnie uparcie do czegoś... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Przeważnie uparcie do czegoś dążę, choćby ceną nieprzespanych nocy.

Pozwolić by wspomnienia odeszły raz... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Pozwolić by wspomnienia odeszły raz na zawsze.

Zamykam oczy  wybija godzina niefartu... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Zamykam oczy, wybija godzina niefartu, tak jakbym puszczał w ruch sekwencję wypadków, nikt ciebie nie zwróci, nikt tego nie zmieni. /Pih

zbyt wiele się zdarzyło odkąd... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

zbyt wiele się zdarzyło odkąd ostatnio gadaliśmy. /Pezet
Autor cytatu: dzekson

Przepraszam za to  że mnie... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Przepraszam za to, że mnie poznałeś. Przepraszam za ten rok z kawałkiem rozmów, sms'ów, wiadomości na gadu. Przepraszam, że zmarnowałeś na mnie tyle czasu i pieniędzy. Przepraszam, że się w Tobie zakochałam. Przepraszam, że rozkochałam Cię we mnie. Przepraszam, że zawsze czekałam na Ciebie, że się nie gniewałam, gdy nie było Cię o czasie. Przepraszam, że piłam, gdy Ty kazałeś mi to rzucić. Przepraszam, że zjawiłam się w Twoim życiu, że dałam Ci trochę szczęścia i dużo miłości.. Przepraszam.

Wieczory bez Ciebie to nie wieczory.... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Wieczory bez Ciebie to nie wieczory. To tylko stracone godziny przesiedziane samotnie bez możliwości napisania do Ciebie.

Na początku może być pięknie... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Na początku może być pięknie stopniowo się rozkruszając, po czym nie będzie między Wami nic. Pozostanie u Ciebie cierpienie, łzy, żal smutek i wiele innych negatywnych uczuć. Między innymi także za duże swetry i gorące kakao wypijane co wieczór na parapecie i wpatrywanie się w gwiazdy, oraz ciemne niebo z paraliżującej tęsknoty. /dżekson
Autor cytatu: dzekson

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.
Autor cytatu: wayward

. Przepraszam  że każdego dnia... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

. Przepraszam, że każdego dnia wstając - myślałam o Tobie. Przepraszam za każdą łzę szczęścia, spowodowaną Tobą. Przepraszam za myśl, która mogła mi przebiec przez głowę na Twój temat. Przepraszam, za każde "kocham" wypowiedziane w duchu. Przepraszam za świat, który był w mojej wyobraźni. Przepraszam za siebie, że mogłam się kiedyś do Ciebie odezwać. Przepraszam za każdy wieczór, który spędzałam na rozmowie z Tobą. Przepraszam za to, że kiedykolwiek wypowiedziałam do Ciebie złe słowa. Przepraszam za to, że uwierzyłam w komplementy jakie mi prawiłeś. Przepraszam za każdą lekcję, na której myślałam " jakby to było? ". Przepraszam, że nie pochłonęła mnie codzienność gdyż myślałam o Tobie. Przepraszam za przyjaciół, którym uwierzyłam, że świat nierealny mógłby w każdej chwili stać się rzeczywistością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV