głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo zbyt wiele się zdarzyło odkąd ostatnio gadaliśmy. Pezet Przepraszam za to że mnie poznałeś. Przepraszam za ten rok z kawałkiem rozmów sms'ów wiadomości na gadu.

eldoo

eldoo.moblo.pl
zbyt wiele się zdarzyło odkąd ostatnio gadaliśmy. Pezet
zbyt wiele się zdarzyło odkąd... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

zbyt wiele się zdarzyło odkąd ostatnio gadaliśmy. /Pezet
Autor cytatu: dzekson

Przepraszam za to  że mnie... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Przepraszam za to, że mnie poznałeś. Przepraszam za ten rok z kawałkiem rozmów, sms'ów, wiadomości na gadu. Przepraszam, że zmarnowałeś na mnie tyle czasu i pieniędzy. Przepraszam, że się w Tobie zakochałam. Przepraszam, że rozkochałam Cię we mnie. Przepraszam, że zawsze czekałam na Ciebie, że się nie gniewałam, gdy nie było Cię o czasie. Przepraszam, że piłam, gdy Ty kazałeś mi to rzucić. Przepraszam, że zjawiłam się w Twoim życiu, że dałam Ci trochę szczęścia i dużo miłości.. Przepraszam.

Wieczory bez Ciebie to nie wieczory.... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Wieczory bez Ciebie to nie wieczory. To tylko stracone godziny przesiedziane samotnie bez możliwości napisania do Ciebie.

Na początku może być pięknie... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Na początku może być pięknie stopniowo się rozkruszając, po czym nie będzie między Wami nic. Pozostanie u Ciebie cierpienie, łzy, żal smutek i wiele innych negatywnych uczuć. Między innymi także za duże swetry i gorące kakao wypijane co wieczór na parapecie i wpatrywanie się w gwiazdy, oraz ciemne niebo z paraliżującej tęsknoty. /dżekson
Autor cytatu: dzekson

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.
Autor cytatu: wayward

. Przepraszam  że każdego dnia... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

. Przepraszam, że każdego dnia wstając - myślałam o Tobie. Przepraszam za każdą łzę szczęścia, spowodowaną Tobą. Przepraszam za myśl, która mogła mi przebiec przez głowę na Twój temat. Przepraszam, za każde "kocham" wypowiedziane w duchu. Przepraszam za świat, który był w mojej wyobraźni. Przepraszam za siebie, że mogłam się kiedyś do Ciebie odezwać. Przepraszam za każdy wieczór, który spędzałam na rozmowie z Tobą. Przepraszam za to, że kiedykolwiek wypowiedziałam do Ciebie złe słowa. Przepraszam za to, że uwierzyłam w komplementy jakie mi prawiłeś. Przepraszam za każdą lekcję, na której myślałam " jakby to było? ". Przepraszam, że nie pochłonęła mnie codzienność gdyż myślałam o Tobie. Przepraszam za przyjaciół, którym uwierzyłam, że świat nierealny mógłby w każdej chwili stać się rzeczywistością.

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz mnie ujrzałeś, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował i abyś wiedział, że kiedy mówię, że chce 2 kostki cukru, tak naprawdę mam na myśli 3 i chce, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem. /jestes.moim.zyciem
Autor cytatu: dzekson

Nigdy nie walcz o przyjaźń. O... teksty

eldoo dodano: 18 października 2012

Nigdy nie walcz o przyjaźń. O prawdziwą nie musisz, o fałszywą nie warto - Nie, nie jestem mściwa. Ja tylko lubię wynagrodzić swój ból a teraz żegnam : *

Po prostu wiem  że nie byłam dla... teksty

eldoo dodano: 17 października 2012

Po prostu wiem, że nie byłam dla Niego zbyt dobra. Nie byłam zbyt piękna, by czuł dumę z posiadania mnie. Nie miałam tych oczu, w które mógłby spoglądać godzinami w milczeniu. Nie miałam tego głosu, który miałby Go usypiać przed snem. Nie miałam tych ust, które powinny Go całować w każdej możliwej chwili. Nie miałam tych dłoni, które powinny splatać się wraz z Jego, idąc razem przed siebie. Nie miałam tych marzeń, które mógłby spełnić. Nie miałam tych myśli, które nie dotyczyły by wyłącznie Jego. Nie miałam doskonałej osobowości, by czuł się przy mnie w pełni sobą. Nie miałam szansy na to, by być dla Niego najważniejszą osobą w życiu. Moje serce nie biło tym rytmem, którym chciał, by biło. Nie zasługiwałam na Niego, zwyczajnie. Nie mógł mnie kochać wbrew sobie, no właśnie. To wszystko jest tak logiczne dziś, choć jakby nadal nie rozumiem sensu. Tu nie ma sensu, on nie istnieje. Znajdźmy sens, musi być. Wypuść z ust kilka słów zaadresowanych do mnie, nauczmy się na nowo żyć. Odżyjmy.
Autor cytatu: dzekson

przytuli ktoś?  c teksty

eldoo dodano: 17 października 2012

przytuli ktoś? ;c

Cholerna sprzeczność myśli. Raz... teksty

eldoo dodano: 17 października 2012

Cholerna sprzeczność myśli. Raz myślisz tak,za chwilę nie wiesz jak jest naprawdę. Mówisz, że to wszystko Twoja wina, a nie dostrzegasz tego,że On też się do tego przyczynił. Całym sobą. Swoimi gestami,słowami, niespełnionymi obietnicami i niewypowiedzianymi słowami, które mogły wszystko zmienić,sprawić, by wszystko potoczyło się inaczej, a Twoje życie wyglądałoby dziś zupełnie inaczej. Może wcale nie byłaś taka zła, może byłaś dla Niego idealna. Uwielbiał Twój uśmiech, kochał Twoje oczy, to jaka byłaś, kochał Cię za wszystko, a przede wszystkim, że ze wszystkich ludzi na świecie wybrałaś właśnie Jego i Jemu dedykowałaś każde bicie Twojego serca. Może po prostu musiał odejść, bo czuł się winny Twoich łez i swoich myśli, które Go niszczyły. Tylko nie przewidział, że odchodząc, sprawi Ci większy ból i przez Niego pęknie Ci serce.Że każdego wieczoru zaczniesz umierać tylko po to, by rankiem uczyć się na nowo żyć,bez Niego,obwiniając się za wszystko.Nazwiesz się winną, przeklinając siebie.
Autor cytatu: dzekson

Co miał w sobie? Właśnie sama... teksty

eldoo dodano: 17 października 2012

Co miał w sobie? Właśnie sama próbuję sobie odpowiedzieć na to pytanie, i wiesz, nie potrafię wybrać tej najwłaściwszej odpowiedzi. A może, może ta pewność siebie wypisana w Jego oczach? Arogancja, która broniła Go przed słabością, bólem, tym wszystkim? A może to ciepło, które ukryte było głęboko pod skórą i mógł go doznać tylko ktoś naprawdę ważny, bliski sercu? Być może ta troska, która naprawdę była szczera i chęć ukrycia swojej bezsilności niemożnością zrobienia czegokolwiek, bym obojętnie gdzie szła, czuła się bezpiecznie? Za ramiona i ten silny uścisk? Wpatruję się w gwiazdy i naprawdę nie wiem co miał w sobie, czego nie mogę znaleźć w nikim innym. W oczach, uśmiechu, zwykłych słowach i gestach, nie potrafię doszukać się cząstki Jego. Nie jestem pewna siebie, chyba gdzieś się zatraciłam. A tak, zabrałeś ze sobą cząstkę mnie, moje serce. Wiem wszystko, i nic. Jedyne co, czego jestem pewna, to tylko czasem jest mi przykro, tylko czasem codziennie, że dziś, znów nie mam Ciebie.
Autor cytatu: dzekson

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV