głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Brak mi Twoich słów.Całych zdań jak i pojedynczych fraz. Brak mi Twojego uśmiechu który poprawiał najgorszy nastrój na ten poprawny.Brak mi Twojego nucenia ulub

eldoo

eldoo.moblo.pl
Brak mi Twoich słów.Całych zdań jak i pojedynczych fraz. Brak mi Twojego uśmiechu który poprawiał najgorszy nastrój na ten poprawny.Brak mi Twojego nucenia ulubionyc
Brak mi Twoich słów.Całych zdań... teksty

eldoo dodano: 17 października 2012

Brak mi Twoich słów.Całych zdań, jak i pojedynczych fraz. Brak mi Twojego uśmiechu, który poprawiał najgorszy nastrój na ten poprawny.Brak mi Twojego nucenia ulubionych nawijek Brak mi Twojej ciszy, którą wieczorem zamieniałeś na rozmowę.Mówiłeś o wszystkim i o niczym. O rzeczach wielkich i małych. O priorytetach i banałach. Uczuciach i emocjach. Pragnieniach i marzeniach. Sobie i o mnie. Mówiłeś o wspólnej przyszłości, którą zabiła Nam ówczesna rzeczywistość. Odchodząc, nie powiedziałeś nic. Pamiętasz, jak miałam Ci coś obiecać, a odmówiłam, nie będąc pewną? Po prostu wiedziałam, że mimo starań, każdego dnia będę robić to, czego się bałeś. Mogłabym wymieniać za czym tęsknię, czego chcę, czego jest najmniej, czego potrzebuję, co muszę mieć, by być szczęśliwą. Chyba brak mi tamtego czasu, tego lepszego od dziś. Nie. Źle. Wróć. Brak mi Ciebie, o, właśnie tak. Widzisz to, wiesz o tym, więc dlaczego nic z tym nie zrobisz, pozwalając mi na łzy? Skoro jeszcze jestem i walczę, mimo wszystko?
Autor cytatu: dzekson

I czasami po prostu myślę  że to... teksty

eldoo dodano: 17 października 2012

I czasami po prostu myślę, że to właśnie ten czas, ten najwłaściwszy. Że mimo wszelkich starań, nie osiągnę nic. Straciłam już wszystko, co miałam. Nie zyskałam nic, naprawdę nic. Powiedziałabym, że świat jest piękny, ale takiego po prostu jeszcze nie poznałam, od tej strony, pozytywnej. Zagubiłam się tu. Czym jest uśmiech? Już zapomniałam, nie wiem jak on wygląda, jak złożyć usta, by wyszedł. Tak dawno się nie uśmiechałam. Częściej w moich oczach zauważysz łzy, nie ujrzysz blasku zielonych tęczówek, z powodu szczęścia, a zamroczenie, z powodu bezsilności. Nie wiem co wypadałoby powiedzieć, jakich słów użyć, ale nie wypada też milczeć. Cała Ja, nie liczyłam się dla nikogo, nigdy, więc mam nadzieję, że zrozumiesz. Myślę, że życzenia się nie spełniają, a marzenia są cholernym złudzeniem. I wiesz, czasami myślę, by tak zrobić, niedługo. Że to właśnie dziś powinnam pożegnać się, odejść. Przepraszam, wybaczysz mi?Wybaczysz mi jeśli zrobię to, czego najbardziej się bałeś? Powiedz, wybaczysz?
Autor cytatu: dzekson

Nic tak nie cie­szy  jak spełnianie... teksty

eldoo dodano: 17 października 2012

Nic tak nie cie­szy, jak spełnianie włas­nych marzeń.

On . On . On . On . On . On . On . On... teksty

eldoo dodano: 17 października 2012

On . On . On . On . On . On . On . On . On. On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On .On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On .On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On .On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On .On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On .On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . On . < 3

Doszłam do wniosku  że moję imię... teksty

eldoo dodano: 17 października 2012

Doszłam do wniosku, że moję imię idealnie pasuję do Twojego nazwiska.

Mam wiarę  że wszystko mogę... teksty

eldoo dodano: 17 października 2012

Mam wiarę, że wszystko mogę zmienić i sprawię, że połączy nas to, co dzieli.

Psychiczny rozpierdol nazwany Twoim... teksty

eldoo dodano: 17 października 2012

Psychiczny rozpierdol nazwany Twoim imieniem.

Wszędzie możemy dojść  ale to... teksty

eldoo dodano: 17 października 2012

Wszędzie możemy dojść, ale to wymaga naszego zaangażowania i siły.

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

eldoo dodano: 17 października 2012

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała coraz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam.

gdy spotkałam się z moimi... teksty

eldoo dodano: 17 października 2012

gdy spotkałam się z moimi przyjaciółkami wszystkie problemy , sprawy , wspomnienia rozeszły się gdzieś jakby ich w ogóle nie było . to właśnie One pomagają mi w tych trudnych chwilach , mogę być z nimi zawsze szczera aż do bólu i dlatego czasami dostaje od nich w łeb , z nimi mogę iść przez całe miasto śmiejąc się , ludzie wtedy patrzą na nas jak na wariatki , a my się w ogóle tym nie przejmujemy . dlatego nie należy stawiać na miłość tylko przyjaźń .

Dobrze   że nie wiesz co u mnie bo... teksty

eldoo dodano: 16 października 2012

Dobrze , że nie wiesz co u mnie bo pękło by Ci serce.

Ignorujemy tych  co nas adorują... teksty

eldoo dodano: 16 października 2012

Ignorujemy tych, co nas adorują, Adorujemy tych, co nas ignorują. Kochamy tych, co nas ranią, a ranimy tych, co nas kochają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV