głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Nie wyobrażam sobie Nas razem jednak nigdy nie pozwoliłabym Ci odejść nonsens. Są osoby bez których nie wyobrażamy sobie życia kiedy ich zabranie trochę jak by

eldoo

eldoo.moblo.pl
Nie wyobrażam sobie Nas razem jednak nigdy nie pozwoliłabym Ci odejść nonsens.
Nie wyobrażam sobie Nas razem... teksty

eldoo dodano: 21 października 2012

Nie wyobrażam sobie Nas razem, jednak nigdy nie pozwoliłabym Ci odejść, nonsens.

Są osoby bez których nie... teksty

eldoo dodano: 21 października 2012

Są osoby bez których nie wyobrażamy sobie życia, kiedy ich zabranie trochę jak by umieramy, swoim odejściem zabijają ogromną część siebie w Nas, po ich odejściu nigdy już nic nie będzie miało prawa być takie jak kiedyś.

Uświadomiłam sobie  że coś... teksty

eldoo dodano: 21 października 2012

Uświadomiłam sobie, że coś nieodwołalnie się między nami zmieniło.

Jeśli się rzeczywiście kogoś... teksty

eldoo dodano: 20 października 2012

Jeśli się rzeczywiście kogoś kocha nie pragnie się go zranić.

Sprawmy dziś żeby jutro było... teksty

eldoo dodano: 20 października 2012

Sprawmy dziś żeby jutro było lepsze od wczoraj.
Autor cytatu: zapachjegoperfum

Nienawidzę egoistów. Nienawidzę... teksty

eldoo dodano: 20 października 2012

Nienawidzę egoistów. Nienawidzę bezdusznych skurwysynów. Nienawidzę udawania. Nienawidzę kurestwa. Nienawidzę, gdy ktoś daje nadzieję, a po chwili jednym słowem, gestem, swoim czynem ją odbiera. Nienawidzę samotności. Nienawidzę mojej pierdolonej wrażliwości, która mnie gubi. Nienawidzę tego, że tak szybko potrafię się do kogoś przywiązać. Nienawidzę, że moje marzenia niszczy skurwiała codzienność i lęk przed porażką. Nienawidzę, że każdego dnia tak naprawdę jestem sama. Nienawidzę tego bólu, gdy nie potrafię komuś pomóc. Nienawidzę, gdy mój idealnie zaplanowany dzień, nagle się pieprzy. Nienawidzę, gdy moje plany nie wychodzą. Nienawidzę, gdy nagle dostaję wiadomość, której bym się nigdy nie spodziewała. Nienawidzę tego, że czasami czas ucieka mi przez palce, i nie mogę go zatrzymać. Nienawidzę smutku w oczach tych, których kocham. Nienawidzę bezsilności, która mnie pochłania każdego wieczoru. Nienawidzę wspomnień, bo one mnie zabijają. Wspomniałam już, że nienawidzę siebie samej?
Autor cytatu: dzekson

Nawet nie chce mi się płakać.... teksty

eldoo dodano: 20 października 2012

Nawet nie chce mi się płakać. Rozczarowana też nie jestem. Przecież wiedziałam, że tak będzie.

Nigdy nie jesteśmy przygotowani na... teksty

eldoo dodano: 20 października 2012

Nigdy nie jesteśmy przygotowani na ważne chwile.

Rok temu? Pamiętam dokładnie jak to... teksty

eldoo dodano: 20 października 2012

Rok temu? Pamiętam dokładnie jak to wszystko wyglądało. Kto był, kto zniknął, za kim tęskniłam, ale jednocześnie chciałam, by nigdy nie wrócił, kogo pragnęłam, kto stał się ważny, kto być powinien. Pamiętam obietnice, wszystkie słowa, Teraz myśli są podobne. Znów kogoś nie ma, kto był, miał być, ale odszedł, ktoś kto choć być powinien, nie zjawił się tak blisko, ktoś odszedł, ale może kiedyś wróci. Znów jestem nikim, znów jestem sama, znów mam łzy w oczach, znów sobie nie radzę, znów nie jest dobrze, znów jestem bezsilna, znów chcę gdzieś iść, znów nie wiem kim być, znów nie jest tak, jak być powinno. Moich marzeń nie ma, bo wiem, ze i tak ich nie spełnię. Życzenia się nie spełniają, te moje. Ludzie przychodzą, zostawiają wspomnienia, nadzieje, niespełnione obietnice, plus w pakiecie łzy i skurwiałe rozczarowanie. A dziś siedzę tu, spijam browar i świętuję swoje kurwa, urodziny z Bonsonem w tle i resztką sił próbuję powstrzymać cisnące się do powiek łzy, tak wiesz, destrukcyjnie.
Autor cytatu: dzekson

Obok jesteś wciąż i nie ma Cię .... teksty

eldoo dodano: 20 października 2012

Obok jesteś wciąż i nie ma Cię . Nie potrafisz w prost nie koochać mnie . Może to nie Nam pisana jest , taka miłość aż po życia kreees . ♥ / Brodka .
Autor cytatu: kinia-96

Nienawidzę Cię za cudowne  opalone... teksty

eldoo dodano: 19 października 2012

Nienawidzę Cię za cudowne, opalone ciało, za twoje mięśnie, za twoje słodkie przegryzanie wargi, za te ciemne, prawie czarne włosy, za piękne brązowe oczy, za to, że jesteś taki IDEALNY debilu.

Jak spotkasz ich pozdrów i spytaj... teksty

eldoo dodano: 19 października 2012

Jak spotkasz ich pozdrów i spytaj jak żyją , bo łączyło Nas więcej niż przyjaźń i piwo . To smutne , zabiła ich ulica i miłość . I przez to nic już nie będzie jak było . Mieliśmy błękitne oczy i nikt Nas nie kochał . Oprócz Nas samych , kurwa nikt Nas nie kochał , to smutne . I jeśli jeszcze kiedyś ich spotkasz , pozdrów ich proszę i powiedz , że szkoda mi ich . / Bonson . ♥
Autor cytatu: kinia-96

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV