głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo wiesz co jest najgorsze? co? kiedy kochasz kogoś bez wzajemności a potem okazuje się że czuł to samo… Kocham te historie układane przed snem wraz ze łzami wted

eldoo

eldoo.moblo.pl
wiesz co jest najgorsze? co? kiedy kochasz kogoś bez wzajemności a potem okazuje się że czuł to samo…
  wiesz co jest najgorsze?   co?... teksty

eldoo dodano: 23 października 2012

- wiesz co jest najgorsze? - co? - kiedy kochasz kogoś bez wzajemności, a potem okazuje się, że czuł to samo…

Kocham te historie układane przed... teksty

eldoo dodano: 23 października 2012

Kocham te historie układane przed snem wraz ze łzami wtedy jesteśmy w sobie tak zajebiście zakochani.

Gdybyśmy umieli tak kochać  jak... teksty

eldoo dodano: 22 października 2012

Gdybyśmy umieli tak kochać, jak umiemy nienawidzić.

Tak wiele chciałabym Ci dziś... teksty

eldoo dodano: 22 października 2012

Tak wiele chciałabym Ci dziś opowiedzieć. Tak niewiele chciałbyś usłyszeć.

Potrzebuję silnych ramion i ciepła.... teksty

eldoo dodano: 22 października 2012

Potrzebuję silnych ramion i ciepła. Mocnego przygarnięcia do boku i delikatnego splotu palców. Nocnych rozmów o wszystkim i o niczym. Ciszy, lub nieustającej lawiny słów. Szeptu o tym co ważne i prozaiczne. Spoglądania rankiem w oczy i poczucia, że jest przy mnie ta właściwa osoba, której nie powinnam pozwolić odejść, która nawet o tym nie pomyśli, a jeśli nawet, to po chwili zrozumie, że nie powinna, że musi zostać, każdego wieczoru wracać właśnie do mnie. Dotyku tych dłoni, które będą dawały ukojenie. Przywiązania, które zbuduje potężną więź potrzeby bycia obok siebie i tęsknoty, która będzie zanikać w chwili, gdy dwa serca ponownie się spotkają. Zasypiać na czyjejś klatce piersiowej, by spokojna zasnąć o to, że gdy rano się ocknę, ten jeden, będzie obok, nie zniknie, nagle, bez słów, przed siebie pobiegnie gdzieś, a delikatnie będzie oddychał trzymając mnie przy swoich żebrach.Potrzebuję bycia Twoją.Uczucia z głębi serca,ze środka. Potrzebuję szczęścia. Patrz, tutaj chodzi o Ciebie.

Popatrz w moje oczy i powiedz co... teksty

eldoo dodano: 22 października 2012

Popatrz w moje oczy i powiedz co widzisz. Przepraszam, nigdy w nie nie spoglądałeś, więc nic nie zauważysz. Przyłóż głowę do mojej klatki piersiowej i posłuchaj, jak bije moje serce. Słyszysz, jak zmienił się rytm wybijanej przez nie melodii? Przepraszam, nigdy go nie słuchałeś. Ale usłyszałbyś, że bije strasznie wolno, jakby niesłyszalnie. Przejedź opuszkiem palca po moich dłoniach. Dostrzegasz różnicę? Przepraszam, nigdy ich nie dotykałeś. Otul mnie swoimi ramionami, jest inaczej? Przepraszam, nigdy nie otulałeś mnie całym sobą. Ale, zauważyłbyś, że mniej mnie. Pomyśl o mnie, czujesz to? Przepraszam, nigdy o mnie nie myślałeś. A, dziś, może poczułbyś, że znikomie brak Ci mnie. Zatęsknij za mną, potrafisz? Przepraszam, nigdy nie tęskniłeś za tym, bym była blisko. Zabierz moje łzy, a oddaj swój uśmiech, daj mi szczęście. Daj mi siebie. Zawsze byłeś zbyt daleko, nigdy blisko mnie, mojego serca. Przyjdź i nadrób wszystko, właśnie teraz, gdy nastaje ten najwłaściwszy czas, czas powrotów.

Najgorsza jest świadomość bycia... teksty

eldoo dodano: 22 października 2012

Najgorsza jest świadomość bycia nikim , dla kogoś kto jest dla nas wszystkim.

I zapamiętaj: jest jak jest  nie jak... teksty

eldoo dodano: 21 października 2012

I zapamiętaj: jest jak jest, nie jak powinno być.

Nie chcę taka być  wiesz?Bez wyrazu... teksty

eldoo dodano: 21 października 2012

Nie chcę taka być, wiesz?Bez wyrazu, a mieć zarumienione policzki i promienny uśmiech. Aby zielone tęczówki ponownie były tak cholernie intensywne i by ktoś wpatrywał się w nie cały dniami.By mój głos znów był radosny, a słowa były wymawiane w sposób grzeczny i przyjemny,a nie krzykiem i oschłością. Chcę zasypiać na czyjejś klatce piersiowej i każdego ranka budzić się przy czyimś boku. Chcę czasami usłyszeć kilka miłych słów, a nie setki pretensji. Brakuje mi czułych słów i troski, która mimowolnie kazała uważać na siebie. Brak mi poczucia bycia czyjąś, jego. Marzę o tym, by samotne wieczorne spacery ze słuchawkami w uszach zastąpiły wyjścia we dwoję, chociaż raz na jakiś czas. Aby moje dłonie nie były schowane w kieszeni, ale by ktoś trzymał jedną z nich. Nie chcę być dłużej sama, wiesz? Chcę mieć to poczucie, że gdzieś jest ktoś, kto kocha mnie, tęskni i chce mnie obok. Chcę być po prostu potrzebna. Być czyimś, niezaprzeczalnym, największym szczęściem. Chcę być szczęśliwa, rozumiesz?

Każdy wie jak boli upadek  ile łez... teksty

eldoo dodano: 21 października 2012

Każdy wie jak boli upadek, ile łez kosztuje miłość, jak dobija samotność i ilu sił potrzeba by żyć.

Nie wyobrażam sobie Nas razem... teksty

eldoo dodano: 21 października 2012

Nie wyobrażam sobie Nas razem, jednak nigdy nie pozwoliłabym Ci odejść, nonsens.

Są osoby bez których nie... teksty

eldoo dodano: 21 października 2012

Są osoby bez których nie wyobrażamy sobie życia, kiedy ich zabranie trochę jak by umieramy, swoim odejściem zabijają ogromną część siebie w Nas, po ich odejściu nigdy już nic nie będzie miało prawa być takie jak kiedyś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV