głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Nie jestem szczęśliwa czasami tylko się uśmiecham. Co takiego zrobił że teraz tak mi go brakuje ? Nic wielkiego po prostu był przy mnie dla mnie dając przepiękn

eldoo

eldoo.moblo.pl
Nie jestem szczęśliwa czasami tylko się uśmiecham.
Nie jestem szczęśliwa  czasami... teksty

eldoo dodano: 24 października 2012

Nie jestem szczęśliwa, czasami tylko się uśmiecham.

Co takiego zrobił że teraz tak mi... teksty

eldoo dodano: 24 października 2012

Co takiego zrobił że teraz tak mi go brakuje ? Nic wielkiego, po prostu był przy mnie, dla mnie, dając przepiękne wspomnienia, pozwalając na uczucie, szczerość, powodował że płakałam ze śmiechu, był sobą, niczego nie musiał udawać a czułam się wyjątkowo. Dotykiem sprawiał że miałam ciarki, całował tak że błagałam o więcej, tańczył tak że mogłabym z nim tańczyć do rana, usypiał tak wspaniale że mogłabym spać przy nim już zawsze.

Przepraszam  nie chciałam się w... teksty

eldoo dodano: 23 października 2012

Przepraszam, nie chciałam się w Tobie zakochać. Tak wyszło.

Brakuje mi takiego drugiego... teksty

eldoo dodano: 23 października 2012

Brakuje mi takiego drugiego człowieka który by wysłuchał, przytulił, otarł z policzka łzę. a ostatnio tych łez jest zbyt dużo. wychodzi słabość, smutek. może to jakiś przełom w moim życiu, ale z dnia na dzień jest coraz gorzej. zamykam się w takim kokonie i nie mogę się z niego uwolnić. skorupa nie chce pęknąć. jest coraz gorzej. serce coraz bardziej bije, mózg nie wytrzymuje napięcia. chce się krzyczeć, płakać, robić wszystko byle nie siedzieć w miejscu. byle nie myśleć o tym co dookoła. jednak tak się nie da. musimy znosić kolejne ciosy i zaciskać wargi.

  wiesz co jest najgorsze?   co?... teksty

eldoo dodano: 23 października 2012

- wiesz co jest najgorsze? - co? - kiedy kochasz kogoś bez wzajemności, a potem okazuje się, że czuł to samo…

Kocham te historie układane przed... teksty

eldoo dodano: 23 października 2012

Kocham te historie układane przed snem wraz ze łzami wtedy jesteśmy w sobie tak zajebiście zakochani.

Gdybyśmy umieli tak kochać  jak... teksty

eldoo dodano: 22 października 2012

Gdybyśmy umieli tak kochać, jak umiemy nienawidzić.

Tak wiele chciałabym Ci dziś... teksty

eldoo dodano: 22 października 2012

Tak wiele chciałabym Ci dziś opowiedzieć. Tak niewiele chciałbyś usłyszeć.

Potrzebuję silnych ramion i ciepła.... teksty

eldoo dodano: 22 października 2012

Potrzebuję silnych ramion i ciepła. Mocnego przygarnięcia do boku i delikatnego splotu palców. Nocnych rozmów o wszystkim i o niczym. Ciszy, lub nieustającej lawiny słów. Szeptu o tym co ważne i prozaiczne. Spoglądania rankiem w oczy i poczucia, że jest przy mnie ta właściwa osoba, której nie powinnam pozwolić odejść, która nawet o tym nie pomyśli, a jeśli nawet, to po chwili zrozumie, że nie powinna, że musi zostać, każdego wieczoru wracać właśnie do mnie. Dotyku tych dłoni, które będą dawały ukojenie. Przywiązania, które zbuduje potężną więź potrzeby bycia obok siebie i tęsknoty, która będzie zanikać w chwili, gdy dwa serca ponownie się spotkają. Zasypiać na czyjejś klatce piersiowej, by spokojna zasnąć o to, że gdy rano się ocknę, ten jeden, będzie obok, nie zniknie, nagle, bez słów, przed siebie pobiegnie gdzieś, a delikatnie będzie oddychał trzymając mnie przy swoich żebrach.Potrzebuję bycia Twoją.Uczucia z głębi serca,ze środka. Potrzebuję szczęścia. Patrz, tutaj chodzi o Ciebie.

Popatrz w moje oczy i powiedz co... teksty

eldoo dodano: 22 października 2012

Popatrz w moje oczy i powiedz co widzisz. Przepraszam, nigdy w nie nie spoglądałeś, więc nic nie zauważysz. Przyłóż głowę do mojej klatki piersiowej i posłuchaj, jak bije moje serce. Słyszysz, jak zmienił się rytm wybijanej przez nie melodii? Przepraszam, nigdy go nie słuchałeś. Ale usłyszałbyś, że bije strasznie wolno, jakby niesłyszalnie. Przejedź opuszkiem palca po moich dłoniach. Dostrzegasz różnicę? Przepraszam, nigdy ich nie dotykałeś. Otul mnie swoimi ramionami, jest inaczej? Przepraszam, nigdy nie otulałeś mnie całym sobą. Ale, zauważyłbyś, że mniej mnie. Pomyśl o mnie, czujesz to? Przepraszam, nigdy o mnie nie myślałeś. A, dziś, może poczułbyś, że znikomie brak Ci mnie. Zatęsknij za mną, potrafisz? Przepraszam, nigdy nie tęskniłeś za tym, bym była blisko. Zabierz moje łzy, a oddaj swój uśmiech, daj mi szczęście. Daj mi siebie. Zawsze byłeś zbyt daleko, nigdy blisko mnie, mojego serca. Przyjdź i nadrób wszystko, właśnie teraz, gdy nastaje ten najwłaściwszy czas, czas powrotów.

Najgorsza jest świadomość bycia... teksty

eldoo dodano: 22 października 2012

Najgorsza jest świadomość bycia nikim , dla kogoś kto jest dla nas wszystkim.

I zapamiętaj: jest jak jest  nie jak... teksty

eldoo dodano: 21 października 2012

I zapamiętaj: jest jak jest, nie jak powinno być.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV