głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
confusedx3 Mówi że zrobiłby dla niej wszystko. Przyrzeka że nie zrani.. Jak można ranić kobiete i nic z tym nie robić? Ile razy jeszcze mam doznać bólu od jednego chłopaka

confusedx3

confusedx3.moblo.pl
Mówi że zrobiłby dla niej wszystko. Przyrzeka że nie zrani.. Jak można ranić kobiete i nic z tym nie robić? Ile razy jeszcze mam doznać bólu od jednego chłopaka? Taki
Mówi  że zrobiłby dla niej... teksty

confusedx3 dodano: 17 maja 2015

Mówi, że zrobiłby dla niej wszystko. Przyrzeka,że nie zrani.. Jak można ranić kobiete i nic z tym nie robić? Ile razy jeszcze mam doznać bólu od jednego chłopaka? Takie drobnostki a pojawiają się częściej. Jak mam ufać takiej osobie? Jak mogę ciągle mieć zaufanie i myśleć jak najlepiej o nim gdy tak nie jest? Wszystkim powiem tylko twe zalety bo wad nie widze, teraz dostrzegam,że nie znasz granic. Chcesz mnie? Staraj się, bo ja nie wytrzymuje psychicznie. Ja chce od Ciebie miłości i wierze w Twoje słowa, lecz tracą swą wartość gdy mówisz do innej to samo co do mnie :( Wierzyłam miłość po grób, teraz wiem, że na tym świecie nie ma ludzi dobrych którzy są lojalni tylko wiecznie spotykam skurwysynów co nie widzą nic złego w swoim zachowaniu a Tobie wymienią mnóstwo rzeczy co zrobilaś! Kurwa ja chce być sama! Podobno ma się nie płakać przez chłopaka.. Czemu ja płacze?

 Czasami wątpię jak Ty w cały... teksty

confusedx3 dodano: 17 maja 2015

"Czasami wątpię jak Ty w cały świat Czasami wątpię w siebie,wątpię w nas To jest tak silne że wraca do mnie w snach Przewracam się,leżę, nie mam siły by wstać"

Czułam się źle.. Przeraża mnie... teksty

confusedx3 dodano: 17 maja 2015

Czułam się źle.. Przeraża mnie myśl że nas mogloby nie byc,a boli mnie to że cenie Cie za wysoko. Dowiaduje się następnej rzeczy związanej z Tobą, jaki Ty jesteś... Gdyby mi ktos powiedział to co die dowiedziałam nie uwierzylabym, chyba kazda osoba kochajaca druga nie wierzy nikomu prócz tej osobie. A jednak znów stalo sie to jaki jesteś w stosunku mnie. To mnie rani, boli mnie myśl ze inna zobaczyla Twoje ciało,ze z inna chcesz rozmawiać na tematy co powinny byc z ukochana, może wcale nie jestem ta ukochaną.. Ja cenie Cie ponad wszystko a Ty? Juz mam dosyć... Chce mi się płakać nad błahą rzeczą a może i wielka ,mogę ja olac ale nie zapomnę to boli .

Staram się być co dzień lepszą... teksty

confusedx3 dodano: 16 maja 2015

Staram się być co dzień lepszą kobietą. Nawet nie wiesz jak się staram by unieść wzrok ku górze, spojrzeć w górę uśmiechnąć się i przeżyć dzień. Ciężko jest osobie takiej jak ja, wrażliwej ta cecha chyba najbardziej człowieka dołuje,dostrzegam dla oczu rzeczy co inny człowiek by nie dojrzał,rozumiem sprawy słowa bardzo dobrze za dobrze... Me oczy są tak wrażliwe by płakały z każdej błahostki a usta śmiały się na widok rzeczy pieknych i godnych uwagi... Gdy tak patrze z oddali to podoba mi się wrażliwość jest cechą piękną lecz bardzo trudno się z nią żyje. Trzeba być silnym człowiekiem, tak bynajmniej sądzę.. I sądzę, że ja tą osobą nie jestem, a może i jestem....

Pragnę godnego życia  żyć na... teksty

confusedx3 dodano: 16 maja 2015

Pragnę godnego życia, żyć na swoich zasadach i nie sprawiać nikomu bólu.. Chcę otulać swoją dobrociom ludzi którzy błądzą, którzy chcą pomocy. Chce pomagać choć tak bardzo ja sama potrzebuje pomocy..

Wszystko ma swój czas i przychodzi... teksty

confusedx3 dodano: 16 maja 2015

Wszystko ma swój czas i przychodzi kres na kres, a gdybym odeszła stąd nie obrażaj się na śmierć..... Perfect ♥

Tęsknie za nim.. Zazdroszczę osobom... teksty

confusedx3 dodano: 15 maja 2015

Tęsknie za nim.. Zazdroszczę osobom co mogą się widzieć każdego dnia ze swoją miłością a i tak tego nie doceniają! Ja bym chciała spędzać z nim dużo więcej czasu... Niestety niektórzy ludzie mają pod górkę... Gdy go nie widze,nie czuje,nie słysze jestem nerwowa,rozdrażniona...

Minął dzień skończył się... teksty

confusedx3 dodano: 15 maja 2015

Minął dzień,skończył się tydzień ciężkiej szkoły.. A ja? zmarnowana i zmęczona psychicznie. Chce mi się płakać ale nie mam sił.. Za jednym razem chce się poddać i walczyć. Nigdy nie wierzyłam w to jak mogę być silna,a za chwile moge się rozpaść. Jestem jak szklanka,upuścisz ją na ziemie i cała się rozleci. Tak jest ze mną,małe potknięcie,porażka a ja się rozpadam i potrzebuje duzo czasu by sie pozbierać ale za każdym razem jakiś kawałek się zgubi i nie sklei.. Tak jest z człowiekiem. Bynajmniej ja tak uważam.. Co mnie męczy najbardziej? To ,że skłonności do myśli samobójczych pojawiaja się w mej głowie a ja wrażliwa dziewczyna musze walczyć z własnymi myślami i jeszcze "żyć". Dla człowieka normalnego to jest nic specjalnego a nawet wyolbrzymienie,osoba chora wie ile trudu i wysiłku trzeba włożyć w to by było lepiej. Staram się ciągle, lekarz mówi,że dla siebie powinnam ale na ten etap jeszcze nie doszłam na razie wszystko co robie to dla kogoś,nic dla siebie.Jestem dobrym człowiekiem..

Czy można zakochać się od nowa? Bo... teksty

confusedx3 dodano: 14 maja 2015

Czy można zakochać się od nowa? Bo mi się to zdarza.. Serce zaczyna szybciej bić chociaż widziałam go setki razy,JEGO oczy..ciagle mogłabym na nie patrzeć! Oh a ten uśmiech, czy człowiek może miec tak nieopisany uśmiech? Bo ten człowiek taki ma. A jego ciało, jego ciało no właśnie... Wtulałabym się w nie zawsze! Czy to jest człowiek czy istota która pojawiła się w mym życiu bym poznala co to znaczy słowo KOCHAĆ i sprawiać że chce cale życie jego? Sadze ze tak,tylko trzeba ciągle pragnąc tego a ja jego pragnę wciąż. Bądź męski,czuły,kochany,porywaj sie swym uczuciom nie patrząc na to co inni powiedzą KOCHAJ I SZANUJ a zawszę będę Twą BOGINIĄ a Ty mym Bogiem.

Była wybuchowa nerwowa sporadyczna i... teksty

confusedx3 dodano: 5 kwietnia 2015

Była wybuchowa,nerwowa,sporadyczna i zmieniał jej się nastrój z sekundy na sekunde,była płaczliwa,nieobecna, lekarze mówią że to choroba dwubiegunowa a ludzie, że jest typową kobietą. Nie którzy nie doceniają, że mają wyjątek przy sobie bo ta kobieta różniła się od innych, wystarczyło tylko ją bliżej poznać. Ona nie jest łatwa to odczytania, ją trzeba odczytywać przez całe życie, wtedy robi się ciekawiej i nie chce sie odejść bo jest się ciekawym dalszej części rozdziału :)

Tak naprawdę trudno było... teksty

confusedx3 dodano: 2 kwietnia 2015

Tak naprawdę trudno było zdefiniować naszą relację. Nie byliśmy parą, ale uczucie było nam wierne. W sumie mogliśmy na wszystko sobie pozwolić i nie mieć do siebie żalu, może tak powinno być. Przecież zawsze gdzieś ktoś sobie jest pisany.

Gdy tylko zobacze jego skrawek... teksty

confusedx3 dodano: 28 marca 2015

Gdy tylko zobacze jego skrawek nagiego ciała od razu czuję w sobie ciepło i jak bardzo mnie do niego ciągnie. Jego bliskość mnie uspokaja,jego głos mogę słuchać ciągle gdy leżymy razem, jego oczy ach coś cudownego.. Chce mieć go blisko ciągle,bez kłótni i nieporozumień. Chce by było cudownie,byśmy ciągle się rozumieli i kochali. By miłość w nas była bezpieczeństwem w momencie kiedy Ci źle musisz wiedzieć że nie ważne o jakiej porze spotkasz się z tą osobą by Cię mocno przytuliła i powiedziała,że "już jestem kochanie".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV