głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
confusedx3 Od wielkiego szczęścia do płaczu wystarczy parę sekund i raniące słowa : Moje zaufanie maleje a zaufanie to podstawa. Żywa kobieta to taka którą facet prowadzi

confusedx3

confusedx3.moblo.pl
Od wielkiego szczęścia do płaczu wystarczy parę sekund i raniące słowa :
Od wielkiego szczęścia do płaczu... teksty

confusedx3 dodano: 10 czerwca 2015

Od wielkiego szczęścia do płaczu wystarczy parę sekund i raniące słowa :)

Moje zaufanie maleje a zaufanie to... teksty

confusedx3 dodano: 7 czerwca 2015

Moje zaufanie maleje,a zaufanie to podstawa.

Żywa kobieta to taka którą facet... teksty

confusedx3 dodano: 7 czerwca 2015

Żywa kobieta to taka którą facet prowadzi przez życie, karmi ją szczęściem i upija smutek,dodaje odwagi do następnych celów i pomaga je realizować. Jest wierny tej jedynej. Uzdrawia każdym delikatnym,czułym dotykiem, a zostanie obdarzony szczerym uczuciem od kobiety

Ufać człowiekowi ..chcieć móc ale... teksty

confusedx3 dodano: 7 czerwca 2015

Ufać człowiekowi ..chcieć móc ale gdy przychodzi co do czego dowiadujesz się, że nie zawsze mówi Tobie wszystkiego.

Chciałabym nie słuchać więcej... teksty

confusedx3 dodano: 7 czerwca 2015

Chciałabym nie słuchać więcej kłamstw. Nie chce być oszukiwana. Zawsze dążę do tego by nie musieć kłamać, nie wszyscy mają taki cel w życiu,ja... mam.

Tak Ci ufam  że tylko Tobie mogę... teksty

confusedx3 dodano: 6 czerwca 2015

Tak Ci ufam, że tylko Tobie mogę powiedzieć o moich problemach.. wcale nie narzekam, tylko ufam...

Co mnie denerwuje? To że on wie za... teksty

confusedx3 dodano: 4 czerwca 2015

Co mnie denerwuje? To,że on wie za dobrze jaka jestem wrażliwa. To mnie rozbraja i czuje się słaba... Bo chce by wszyscy wiedzieli jaka jestem silna i twarda dziewczyna co nie przejmuje ie niczym a on? On wie, że przez błahostki i sprawy cięższe nie śpie po nocach i płacze przez całe dnie.. Chciałabym być twardą kobietą!...ale ja chyba jestem zbyt wrażliwa.. To nie jest dobre. Ktoś pomyśli,że wyolbrzymiam.. Ja doskonale czuje i myślę więc wiem czy to robi czy nie :) A moja wrażliwość znów się wykazała i przez nią potrafię zwalić cały dzień..

Dziś zdarzyło nam sie zgrzeszyć... teksty

confusedx3 dodano: 23 maja 2015

Dziś zdarzyło nam sie zgrzeszyć ale ja kocham to grzeszenie z Tobą. Doprowadzasz mnie do pełnego szczęścia. Kocham Cie czuć tak blisko... Dziś znów spędziłam z Tobą dzień i znów uśmiecham siebjak glupia gdy spojrzysz na mnie a Twój wzrok mówi "jesteś aniołem" zawsze patrz na mnie jak na postać najdoskonalszą, archaizuj mnie zawsze i wyidealizuj prze kazdej myśli ktora jest związana ze mną. Chce byc Twoim wszystkim! Jesteś wspaniały we wszystkim co robisz.. Będę grzeszyla tylko z Tobą bo nie chce oddać sie komuś innemu, chce oddawać sie Tobie ciągle na nowo ❤

Gdy tylko go ujrzę wszystkie złe... teksty

confusedx3 dodano: 21 maja 2015

Gdy tylko go ujrzę wszystkie złe emocje znikają i pojawia się ta najprawdziwsza miłość o której piszą w książkach. Ja mam swoją książkę i mogę nazwać ją JEGO imieniem. On otwiera nowe rozdziały i zakańcza stare. Pojawiają się w życiu mnóstwo złych spraw ale człowiek ma się nauczyć wszystko przezwyciężyć jeśli nie chce stracić tej drugiej osoby... Czy jestem pewna jego miłości? Sądzę,że tak. Lecz jedyną obawą jest to, że kiedyś by mnie mógł przestać.. Nigdy bym nie chciała by to się zakończyło! Czuje się świetnie! Bo znów go ujrzałam,jego piekne oczy w blasku słońca i uśmiech promieniejący na mój widok. Tak to się nazywa prawdziwa miłość, a czy dojrzała? To czas pokaże ;)

Jestem pozbawiona całej energii i... teksty

confusedx3 dodano: 18 maja 2015

Jestem pozbawiona całej energii i wiary w lepsze jutro.. Wiara w ludzi maleje.. A ja staje się słabsza..

 Trochę się zdenerwowałam  a... teksty

confusedx3 dodano: 17 maja 2015

"Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze jest mi smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko." - Joanna Chmielewska "Klin"

Tak bardzo chce się najebać i mieć... teksty

confusedx3 dodano: 17 maja 2015

Tak bardzo chce się najebać i mieć już wszystko w dupie! Ręce drżą,dopada mnie bezsilność,pustka.. Patrze przez okno i myślę to wszytko jest popieprzone, przez jedną osobę możesz być tak szczęśliwy albo zranionym.. To zależy tylko od drugiej osoby co zrobi..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV