głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika confusedx3

Nie potrafię przestać o Tobie myśleć. Wszystkie wspomnienia które razem stworzyliśmy są dla mnie wszystkim. Szkoda że nie możemy cofnąć się w czasie aby nadal być razem. Zrobiłbym wszystko aby czuć Cię przy sobie i każdego dnia śledzić każdą część Ciebie jakby mapa jeszcze nigdy nie została odkryta. Żyjesz jeszcze? Bo ja wciąż uczę się żyć bez Ciebie próbowałem ale nie mogę zapomnieć o miłości którą dla Ciebie mam. Nie potrafię sobie pomóc nie mogę się podnieść i iść dalej bez Ciebie. Spędziłem zbyt wiele czasu starając przekonać się że poradzę sobie sam. Słyszysz mnie? Nie dam rady. Życie bez Ciebie nie wystarczy. Co mam zrobić? Gdziekolwiek pójdę cokolwiek zrobię wszystko co widzę to tylko Ty. Zawsze o Tobie myślę nawet gdy jestem zajęty robieniem czegoś. Zawsze jesteś w moim umyśle i sercu. Jesteś każdym słowem które mówię każdą czynnością którą robię. Po prostu za każdym razem gdy tylko zamykam oczy to wszystko co mogę zobaczyć to Ty.

przypadkowy dodano: wczoraj o 19:36

Nie potrafię przestać o Tobie myśleć. Wszystkie wspomnienia, które razem stworzyliśmy są dla mnie wszystkim. Szkoda, że nie możemy cofnąć się w czasie, aby nadal być razem. Zrobiłbym wszystko, aby czuć Cię przy sobie i każdego dnia śledzić każdą część Ciebie jakby mapa jeszcze nigdy nie została odkryta. Żyjesz jeszcze? Bo ja wciąż uczę się żyć bez Ciebie, próbowałem, ale nie mogę zapomnieć o miłości, którą dla Ciebie mam. Nie potrafię sobie pomóc, nie mogę się podnieść i iść dalej bez Ciebie. Spędziłem zbyt wiele czasu starając przekonać się, że poradzę sobie sam. Słyszysz mnie? Nie dam rady. Życie bez Ciebie nie wystarczy. Co mam zrobić? Gdziekolwiek pójdę, cokolwiek zrobię, wszystko co widzę to tylko Ty. Zawsze o Tobie myślę, nawet gdy jestem zajęty robieniem czegoś. Zawsze jesteś w moim umyśle i sercu. Jesteś każdym słowem, które mówię, każdą czynnością, którą robię. Po prostu, za każdym razem, gdy tylko zamykam oczy, to wszystko co mogę zobaczyć to Ty.

Pamiętam jak spędzałem całe noce płacząc za kimś kto nawet nie miał problemów z zasypianiem.

przypadkowy dodano: wczoraj o 17:44

Pamiętam jak spędzałem całe noce płacząc za kimś, kto nawet nie miał problemów z zasypianiem.

Jak nie masz nic do stracenia na niczym Ci nie zależy rozumiesz? albo toniesz albo lecisz.

black-inside dodano: wczoraj o 10:06

Jak nie masz nic do stracenia, na niczym Ci nie zależy, rozumiesz? albo toniesz albo lecisz.

Tu nie chodzi o to że jesteście z bogatego domu i macie siano chodzi o to że macie zjebane głowy i nic nie szanujecie niczego nie doceniacie i gardzicie ludźmi nie macie na siebie pomysłu właśnie tak nie lubię was nigdy was nie lubiłem i łatwo was rozpoznaje.

black-inside dodano: wczoraj o 10:03

Tu nie chodzi o to, że jesteście z bogatego domu i macie siano, chodzi o to, że macie zjebane głowy i nic nie szanujecie, niczego nie doceniacie i gardzicie ludźmi, nie macie na siebie pomysłu, właśnie tak, nie lubię was, nigdy was nie lubiłem i łatwo was rozpoznaje.

Światopogląd od lat bez zmian gdzie bym nie był.

black-inside dodano: przedwczoraj o 18:07

Światopogląd od lat bez zmian gdzie bym nie był.

Doceniam losu szczodrość mimo że bywa zołzą.

black-inside dodano: przedwczoraj o 18:05

Doceniam losu szczodrość mimo, że bywa zołzą.

W tym całym świecie bycie dobrym często działa na Twą szkodę.

black-inside dodano: przedwczoraj o 18:04

W tym całym świecie bycie dobrym często działa na Twą szkodę.

Życie zabiera mi więcej niż magnez i potas.

black-inside dodano: przedwczoraj o 18:03

Życie zabiera mi więcej niż magnez i potas.

Nawet gdybym poznał Ciebie dzisiaj to zakochałbym się znów.

black-inside dodano: przedwczoraj o 17:59

Nawet gdybym poznał Ciebie dzisiaj to zakochałbym się znów.

Chyba czujesz że odbieram każdy Twój impuls czasem lubisz się obudzić w bani nastolatek taka jak Ty rodzi się jedna na sto matek żadnej innej w morzu nastolatek to że spotkaliśmy siebie to nie może być przypadek.

black-inside dodano: przedwczoraj o 17:58

Chyba czujesz, że odbieram każdy Twój impuls, czasem lubisz się obudzić, w bani nastolatek, taka jak Ty rodzi się jedna na sto matek, żadnej innej w morzu nastolatek, to, że spotkaliśmy siebie to nie może być przypadek.

U mnie nie ma powrotów bo nigdy nie zniknąłem z mapy.

black-inside dodano: przedwczoraj o 17:56

U mnie nie ma powrotów, bo nigdy nie zniknąłem z mapy.

Wiesz że nie tańczę chcę widzieć Twoje biodra.

black-inside dodano: przedwczoraj o 17:56

Wiesz, że nie tańczę, chcę widzieć Twoje biodra.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV