głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
confusedx3 Ja nie ufam ludziom i nie chce. Boję się to zrobić strach przed cierpieniem jest straszny.. Zaryzykujesz a później to rozczarowanie gdy wiedziałaś że tak będzie

confusedx3

confusedx3.moblo.pl
Ja nie ufam ludziom i nie chce. Boję się to zrobić strach przed cierpieniem jest straszny.. Zaryzykujesz a później to rozczarowanie gdy wiedziałaś że tak będzie że
Ja nie ufam ludziom  i nie chce.... teksty

confusedx3 dodano: 14 października 2013

Ja nie ufam ludziom, i nie chce. Boję się to zrobić, strach przed cierpieniem jest straszny.. Zaryzykujesz a później to rozczarowanie gdy wiedziałaś że tak będzie, że ktoś się mylił, dla kogoś byłaś wazna i nagle gdy to odwzajemniłaś czar prysł i cierpienie tylko ci zostało, ja tego nie chce, dlatego odchodze pierwsza.. Nie chce oh tak bardzo boję się zaufać ludziom, kurwa to jest popieprzone to wszytsko,chcesz wierzyć w te słodkie słówka a później to rozmyślasz i mówisz, że nie, nie ufaj mu,ani tamtemu wszyscy to oszuści których trzeba zostawiać. Ja po prostu nie chce nikogo kochać, nie chce...

' Tęsknię za ludźmi do których... teksty

confusedx3 dodano: 13 października 2013

' Tęsknię za ludźmi do których było jakoś bliżej, prawdziwie i spontanicznie '

wiesz   chodzi o to że ja nie wiem... teksty

confusedx3 dodano: 13 października 2013

wiesz , chodzi o to że ja nie wiem co jest grane , naprawdę , naprawdę tego kurwa nie wiem. I to że znowu łapie mnie psychoza amfetaminowa bo w sumie przesadziliśmy , znowu. I mam omamy i zwidy i trzęsę się cała i jest mi gorąco i zimno a Ty patrzysz , patrzysz i wiem że się boisz i nie chcesz żeby tak to wyglądało i się martwisz a ja , ja chyba znowu trzymam w ręce piwo i kurwa nie mogę , nie mogę sobie poradzić.I wiem że znowu jestem tą złą , że obiecywałam i oh kurwa ale Twoje oczy , nie mogę , nie potrafię w nie spojrzeć , ohh kurwa tak bardzo chciałabym być inna , być dla Ciebie ale chyba , chyba nie jestem.Mimo wszystko,mimo starań bo próbuję i próbuję i chcę trzymać Cię za rękę ale trzymam tylko blanta i znowu odlatuje. Gdybym tylko,gdybym tylko nie była sobą ,gdybym się nie bała bo boje się naprawdę jak nigdy i nie chcę, nie chcę cierpieć i nie chcę bólu , za dużo go już było w moim życiu

Tylko w jego oczach widziała te... teksty

confusedx3 dodano: 10 października 2013

Tylko w jego oczach widziała te szczęście i tą miłość. Nikt nie umiał jej zastąpić choć wielu próbowało...

Jesteś dla mnie cholernie ważną... teksty

confusedx3 dodano: 9 października 2013

Jesteś dla mnie cholernie ważną osobą,jakbyś odszedł nie umiałabym normalnie funkcjonować, nie dałabym rady dalej żyć. Tylko jak się na Ciebie spojrze mam zaciesz na twarzy, i chce żeby tak ciągle było, przeszliśmy wiele a raczej głównie Ty, ale wciąż jesteś, i to mnie cieszy najbardziej. Chciałabym Ci to wszystko jakoś wynagrodzić lecz nei wiem za bardzo jak..Jesteś kimś kto musi być w moim życiu, pojawiłeś się to już musisz zostać, taka twoja rola. Tak jak mówisz do mnie "nie pozbędziesz mnei sie tak łatwo :D" nawet bym nie chciała, lubimy się drażnić,kłócić,wygłupiać i śmiaćsię głośno z byle czego, ale też powaznie pogadać bo tego kazdy potrzebuje a my sobie to dajemy, bądź dla mnie to wiele znaczy. Co chce ci powiedzieć? Jedno słowo które jest niby takie znane ale ode mnie szczerze wypowiedziane, przepraszam.

Boże  proszę Cie zabierz mnie do... teksty

confusedx3 dodano: 26 września 2013

Boże, proszę Cie zabierz mnie do siebie.. Życie jest ciężko i trudno w nim funkcjonować wiedząc że ludzie zawodzą ciąglę,że kolejna nowo poznana osoba jest twoim przyjacielem później wykorzysta wszystko przeciwko Tobie. Mętlik w głowie,znów deprasja, oh Boże błagam Cie już nie chce tak! Ciągłe cierpnienie,ból i smutek, a radości czemu tak mało i krótko dajesz? Ciągłe wybory karzesz nam podejmować,przecież mamy dopiero po naście lat...Za młodzi na tyle bólu,czemu tylko tego uczysz? ..

Życie jest trudne dużo wyborów.... teksty

confusedx3 dodano: 25 września 2013

Życie jest trudne,dużo wyborów. Raz coś jest, później tego nie ma,kto że żyć w takim świecie? Gdzie miłość prowadzi do nienawiści a nienawiść do miłości..

wielbiam ten moment kiedy patrzę... teksty

confusedx3 dodano: 21 września 2013

wielbiam ten moment kiedy patrzę głęboko w chmury, widzę jak obłok z obłokiem tworzą jedność, wtedy odrazu mam na myśli nas. zamykam oczy a Ty do ucha zaczynasz mi szeptać i mówisz o swoich uczuciach do mnie przy których gubię swoje myśli. spoglądam ponownie na niebo i krzyczę 'kurwa ale jestem szczęściarzem' przyczym Ty zamieniasz sie w słońce i sie uśmiechasz.

Nauczyłam się  że niektórzy... teksty

confusedx3 dodano: 21 września 2013

Nauczyłam się, że niektórzy ludzie są na zawsze, a niektórzy tylko sporadycznie, i że nie mam żadnego wpływu na to, kto będzie na zawsze, a kto od czasu do czasu.

“Świat jest teatrem  aktorami... teksty

confusedx3 dodano: 19 września 2013

“Świat jest teatrem, aktorami ludzie, Którzy kolejno wchodzą i znikają.”

Temu kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

confusedx3 dodano: 19 września 2013

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu, a Ty decydujesz kto w nim zostanie. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem, kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego ceń, kto Ciebie ceni i nie przywiązuj dużej uwagi do tych, którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

Wiesz  nie było Cię tyle czasu  a... teksty

confusedx3 dodano: 17 września 2013

Wiesz, nie było Cię tyle czasu, a tak wiele spraw się wydarzyło. Ktoś przyszedł, ktoś odszedł, serce pękało mi tysiąc razy i tysiąc razy próbowałam je składać. Tak wiele razy wybuchałam śmiechem, a potem tłumiłam płacz. Nie wiesz ile razy szłam na samotne spacery, bo rzeczywistość była zbyt ciężka do udźwignięcia. Nie zdajesz sobie sprawy jak często się poddawałam.Tyle się działo, a Ciebie nie było. Nie mogłam Ci tego opowiedzieć, nie mogłam tego z Tobą przeżyć, więc nawet jeśli byś wróciła to nie zmienia niczego, bo wtedy byłam sama. Mogę Ci o tym opowiadać, ale to już nie bedzie to samo. Przykro mi. Szłam samotnie tak długo,eech.. że Twoje towarzystwo jest teraz niepotrzebne?. Odzwyczaiłam się od Twojej obecno sci, tak to jest smutne..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV