głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
briefly nie proszę nic nie mów. widzę to w twoich oczach. radośnie tańczące w nich iskierki odpowiadają mi na każde pytanie. widzę czuję tak bardzo dokładnie. nie mogę

briefly

briefly.moblo.pl
nie proszę nic nie mów. widzę to w twoich oczach. radośnie tańczące w nich iskierki odpowiadają mi na każde pytanie. widzę czuję tak bardzo dokładnie. nie mogę się m
nie  proszę nic nie mów. widzę to... teksty

briefly dodano: 9 luty 2013

nie, proszę nic nie mów. widzę to w twoich oczach. radośnie tańczące w nich iskierki, odpowiadają mi na każde pytanie. widzę, czuję, tak bardzo dokładnie. nie mogę się mylić, nie w tym momencie. jednak czy jutro będę mogła być tak samo pewna? za chwilę wyjdziesz, a ja zostanę tu sama. po zamknięciu drzwi, jeszcze przez chwilę postoję przed nimi, czując na ustach ostatni pocałunek, wysłuchując wracających się kroków. daj mi po prostu coś, dzięki czemu będę wiedziała, że jutro to wciąż będzie takie samo jak przed chwilą. cokolwiek, nawet najdrobniejszy znak. chcę wiedzieć, bo oszaleję.

dotyk twój i niczego już nie jestem... teksty

briefly dodano: 9 luty 2013

dotyk twój i niczego już nie jestem pewien / Pezet

nie wiem czy chcę żeby... teksty

briefly dodano: 8 luty 2013

nie wiem czy chcę żeby przychodził. wiem jak to się skończy i wiem jakie myśli będą ponownie krążyły w mojej głowie przez najbliższe dni. a to trochę boli. chociaż z drugiej strony... nie! nie mogę dopuścić do siebie takich myśli. nie mogę znów być słaba.

 przytul do serca swój najgorszy... teksty

briefly dodano: 8 luty 2013

"przytul do serca swój najgorszy lęk. zjednocz się z ciemnością."

spazmatyczny krzyk mojej duszy domaga... teksty

briefly dodano: 8 luty 2013

spazmatyczny krzyk mojej duszy domaga się nikotyny i alkoholu płynącego w moim krwiobiegu. ciało potrzebuje twojego kojącego dotyku, a oczy chcą Cię pożerać z każdą wadą. to jest jak nałóg. nawet nie chcę się tego pozbyć, przecież nie jest tak źle. fajnie gdybyś był tu ze mną i zrobił mi kakałko. / pruderia

pamiętasz? rok temu tłusty czwartek... teksty

briefly dodano: 8 luty 2013

pamiętasz? rok temu tłusty czwartek był zupełnie inny, był nasz.cieszyliśmy się z niego bardziej niż walentynkami. może nie skończył się zbyt dobrze, ale był jednym z wspanialszych dni. nie to co tegoroczny.

coraz bardziej czuję  że chce być.... teksty

briefly dodano: 8 luty 2013

coraz bardziej czuję, że chce być. jednak, nie jestem pewna czy nie jest to wyłącznie dla mojego ciała.

nic już nie wiem. pogubiłam się... teksty

briefly dodano: 7 luty 2013

nic już nie wiem. pogubiłam się już we własnych myślach. nie wiem czego pragnę. co jest odpowiednie. co mogę. może to przez to, że wszystko dzieje się tak szybko. nie wiem, przepraszam.

teraz  kiedy siedzę całkiem sama... teksty

briefly dodano: 6 luty 2013

teraz, kiedy siedzę całkiem sama, popijając zieloną herbatę, czuję jakby to wszystko tak na prawdę nie miało miejsca. być może to tylko jeden z koszmarów, z którego za chwilę się obudzę i wszystko będzie jak jak wcześniej. przecież nawet we śnie można zbyt dużo myśleć, czuć ból, płakać. prawda?

everything is fine but I wish I was... teksty

briefly dodano: 6 luty 2013

everything is fine but I wish I was dead / Lana Del Rey

nagle  po tym wszystkim  wdarły się... teksty

briefly dodano: 6 luty 2013

nagle, po tym wszystkim, wdarły się do mojej głowy dziwne myśli. może nawet złe? zapragnęłam się nim tak po prostu zabawić. przez kilka dni wykorzystywać jego chęci, po czym odejść jakby nigdy nic. tylko, że nie wiem czy na prawdę tego chcę. czy on na to zasługuje? mało ważne. gorszy jest fakt, że nie ważne jak bardzo bym tego pragnęła, nie jestem w stanie tego zrobić. nie jestem aż taką suką.

 pragnę cię  kocie  teksty

briefly dodano: 6 luty 2013

"pragnę cię, kocie"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV