głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
briefly Stając przed lustrem czasem zastanawiam się Co jest oszustwem a co nie Czy po drugiej stronie jestem jeszcze ja Czy tylko odbicie mętne w tafli szkła. Chciałbym

briefly

briefly.moblo.pl
Stając przed lustrem czasem zastanawiam się Co jest oszustwem a co nie Czy po drugiej stronie jestem jeszcze ja Czy tylko odbicie mętne w tafli szkła. Chciałbym odrz
Stając przed lustrem czasem... teksty

briefly dodano: 16 luty 2013

Stając przed lustrem czasem zastanawiam się Co jest oszustwem, a co nie Czy po drugiej stronie jestem jeszcze ja Czy tylko odbicie mętne w tafli szkła. Chciałbym odrzucić strach i wygrać z pustką Chciałbym zatrzymać czas, spalić oszustwo Chciałbym zobaczyć nas, nie puścić już z rąk. Dziś pęka to lustro? / Buka

Skoro gubię się we własnych... teksty

briefly dodano: 16 luty 2013

Skoro gubię się we własnych myślach jak do cholery mam odnaleźć się w twoich oczach / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

chodź  upijmy się do... teksty

briefly dodano: 16 luty 2013

chodź, upijmy się do nieprzytomności. zapomnijmy o wszystkim i na tą jedną noc odpłyńmy do innego miejsca. będziemy tam wolni, szczęśliwi, beztroscy, czyli poczujemy wszystko to czego tutaj normalnie nie możemy. chodź, zapomnijmy o granicach. zapomnijmy o rozczarowaniach. zapomnijmy o problemach. zapomnijmy o porażkach. zapomnijmy o łzach. zapomnijmy o bólu. wiem, że ty także tego pragniesz. no chodź.

skłamałabym  mówiąc że choć mi... teksty

briefly dodano: 16 luty 2013

skłamałabym, mówiąc że choć mi przeszkadzał, to nie byłam szczęśliwa kiedy trzymał mnie za rękę, zresztą, samym faktem, że był obok. jednak wolałabym aby to oraz obecne uczucia, nigdy nie miały miejsca.

chcesz wiedzieć dlaczego? a czułeś... teksty

briefly dodano: 16 luty 2013

chcesz wiedzieć dlaczego? a czułeś się kiedyś nikim? kiedy rodzina zniża cię do najniższego poziomu? nigdy nie usłyszałam od nich czegokolwiek dobrego. głupie stwierdzenie, że są dumni, że coś dobrze zrobiłam, dobrze że w ogóle jestem. nie, nigdy tego nie powiedzieli. tak samo jak nigdy nie usłyszałam od z ich strony najmniejszego komplementu. a przecież każdej dziewczynce trzeba czasem powiedzieć coś miłego, nawet jak tak nie jest. prawda? wszystko co się dzieje i jest złe, jest wyłącznie moją winą. to ja ich najmocniej zawiodłam, wstydzą się mnie, mają do mnie żal. a dlaczego tak się "bulwersuję"? bo nie potrafię znieść takich dotyków. za każdym razem, gdy próbujesz mnie dotknąć, czuję tak jakby on to robił. moje ciało wciąż tak dokładnie pamięta jego dłonie i czułe pocałunki na sobie, ale co najgorsze, wcale nie chce zapomnieć. i choć to nie wszystko, nie możesz reszty wiedzieć. proszę, nie oczekuj więcej, bo ogromnym wysiłkiem dla mnie było już napisanie tych dwóch rzeczy tutaj.

dobrze  miejcie pretensje o co tylko... teksty

briefly dodano: 16 luty 2013

dobrze, miejcie pretensje o co tylko chcecie. no ale kurwa nie mówcie mi takich rzeczy, błagam

to jest waśnie ten moment  w którym... teksty

briefly dodano: 16 luty 2013

to jest waśnie ten moment, w którym po prostu odpuszczam. czuję, że za mocno się na to nakręcam, a przecież tego nie chcę. więc dopóki nie ma między nami nic poważnego, odsunę się do bezpiecznej odległości.

zrobię jedno  czuję się źle.... teksty

briefly dodano: 15 luty 2013

zrobię jedno, czuję się źle. zrobię drugie, czuję się okropnie. gdybym mogła zrezygnowałabym z obydwóch, ale nie chcę więcej takich sytuacji jak dzisiaj. to byłoby już zbyt podejrzane, zaczęliby się domyślać, że coś jest nie tak. i szczerze, najbliższe dni będą cholernie ciężkie.

powinniście być dla mnie oparciem... teksty

briefly dodano: 15 luty 2013

powinniście być dla mnie oparciem, wspierać mnie i pomagać wydostać się z tego gówna, a nie jeszcze bardziej w nim pogrążać.

nie miałam pojęcia  że ona tam... teksty

briefly dodano: 15 luty 2013

nie miałam pojęcia, że ona tam będzie. siedząc niemal naprzeciw, śmiała się i popisywała jak pojebana. do teraz nie rozumiem co ona ma w sobie takiego czego ja nie mam. idealnie proste, białe zęby? większe cycki? a może chodzi właśnie o te idiotyczne zachowania? na prawdę nie wiem. jednak to właśnie ją wolał ode mnie i nawet dzisiaj siedząc obok mnie, nie mógł oderwać od niej wzroku.

But you can see it my eyes  You can... teksty

briefly dodano: 14 luty 2013

But you can see it my eyes You can read it on my lips I’m trying to get a hold on this I really mean it this time And you know it’s such a trip Don’t get me started I’m trying to get a hold on this / No Doubt

już nie nadążam za tym wszystkim.... teksty

briefly dodano: 14 luty 2013

już nie nadążam za tym wszystkim. w jednej chwili potrafi mnie wkurwić, by za chwilę być najsłodszym facetem na ziemi. pragnie być obok i ucieka. przytula z całych sił, a po chwili łapie za tyłek byleby tylko wyprowadzić mnie z równowagi. bijemy się, po czym trzymamy za ręce. wciąż wyłącznie sprzeczne zachowana, tak samo ja już nie wiem co mogę wobec tego czuć. "lubić"? za dużo się kłócimy, za bardzo mnie denerwuje. nienawidzić? nie mogłabym... kurwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV