głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
briefly najśmieszniejszy w tym wszystkim jest fakt iż jutrzejszy dzień będzie jeszcze gorszy od dzisiejszego. może Boże po prostu źle niedokładnie mnie ulepiłeś. może p

briefly

briefly.moblo.pl
najśmieszniejszy w tym wszystkim jest fakt iż jutrzejszy dzień będzie jeszcze gorszy od dzisiejszego.
najśmieszniejszy w tym wszystkim... teksty

briefly dodano: 4 luty 2013

najśmieszniejszy w tym wszystkim jest fakt, iż jutrzejszy dzień będzie jeszcze gorszy od dzisiejszego.

może Boże po prostu źle... teksty

briefly dodano: 4 luty 2013

może Boże po prostu źle, niedokładnie mnie ulepiłeś. może pomieszałeś składniki, może źle podłączyłeś kabelki, może nie ten scenariusz, może nie ten uśmiech, nie ten głos, może nie ta para płuc, nerek, może nie te oczy. może to tak właściwie nie ja, może to nie ja, może może to nie moje życie. powiedz, że tak jest. powiedz, że zaraz się uśmiechniesz i powiesz, że to taki żart. że to taki żart i że damy sobie radę. proszę powiedz.. /happylove

po raz kolejny   zatracając się w... teksty

briefly dodano: 4 luty 2013

po raz kolejny - zatracając się w płaczu - przysięgam, że to ostatni raz. zduszę w sobie wszelkie emocje. co ja sobie myślałam? to od samego początku nie miało sensu. kolejne spotkanie, po co? abym jeszcze bardziej się w tym zatraciła będąc na każde zawołanie? wybacz, ale nie mogę. już zbyt dużo razy przez to przechodziłam i czuję, że po raz kolejny po prostu nie dam rady wszystkiego odbudować. więc dopóki nie boli jeszcze tak mocno, wycofuję się. a te łzy to chwilowy epizod.

leki na kaszel  leki na kolana  kilka... teksty

briefly dodano: 4 luty 2013

leki na kaszel, leki na kolana, kilka tabletek nasennych, ciepła zielona herbata. nie dbam o to, że nie powinnam mieszać tych tabletek. zamierzam zrobić wszystko, aby dziś zasnąć.

to jeden z tych dni  w którym czuję... teksty

briefly dodano: 3 luty 2013

to jeden z tych dni, w którym czuję się jak skończona idiotka.

nie myśl o tym za dużo  bo ponownie... teksty

briefly dodano: 3 luty 2013

nie myśl o tym za dużo, bo ponownie się zagubisz. to przecież nic nie znaczyło. nie było żadnych deklaracji, nic przez co mogłabyś się teraz zadręczać i robić głupie nadzieje. spędziliście trochę czasu razem, potrzymaliście się za ręce, kilka razy wasze usta się złączyły, nawet ślady na ciele zaczynają znikać. to nic nie znaczy, więc o co ci chodzi?

nauka? nie mam na to siły. mój... teksty

briefly dodano: 3 luty 2013

nauka? nie mam na to siły. mój umysł całkowicie odmawia wobec niej posłuszeństwa. nieprzespane noce dają po sobie znać. nerwowo spoglądam co po chwilę na zegarek wyczekując końca tego cholernego weekendu. nie dbam o ilość pracy od jutra. niech tylko nowy dzień nadejdzie jak najszybciej, bo oszaleję.

http:  www.youtube.com watch?v=DCesq... teksty

briefly dodano: 3 luty 2013

http://www.youtube.com/watch?v=DCesq_uIRKE tylko nie mów, że mnie kochasz, to ryzykowne

budząc się szybko pobiegłam do... teksty

briefly dodano: 2 luty 2013

budząc się szybko pobiegłam do łazienki. nadal są, więc to nie był sen.

nie mam żadnej pewności  że jutro... teksty

briefly dodano: 1 luty 2013

nie mam żadnej pewności, że jutro to wszystko nie zniknie.

trzymając go za rękę oczami... teksty

briefly dodano: 1 luty 2013

trzymając go za rękę oczami wyobraźni wracałam do tamtych czasów. wyobraziłam sobie, że to właśnie z nim idę, uśmiechając się od ucha do ucha, drocząc się o najmniejszą rzecz. powróciłam dopiero przechodząc przez to najważniejsze miejsce. mocniej ścisnęłam trzymającą mnie dłoń, z całych sił powstrzymując wybuch płaczu. wciąż to we mnie siedzi. nie, to nie było głupie zauroczenie i mimo, że mówię, że już dawno mi przeszło, to tak wcale nie jest. po prostu ta odpowiedź jest łatwiejsza i mniej bolesna.

nie kłam  chociaż ten jeden raz... teksty

briefly dodano: 1 luty 2013

nie kłam, chociaż ten jeden raz kurwa nie kłam. chwaliłaś się mną? pokładałaś we mnie nadzieje? uważałaś za najcudowniejsze dziecko? nie pierdol. wiem co o mnie mówisz innym, wiem że jestem dla ciebie nikim. masz problem, bo piję i palę? proszę, nie dbam o to. poczuj tą jebaną bezsilność. przegapiłaś swój czas. po tylu latach nie masz prawa bawić się w cudowną, opiekuńczą, dumną ze swojego dziecka matkę. a wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze? dopiero teraz to zauważyłam. przez tą wieczną samotność, krytykę, odrzucenie, po prostu się boję. nie potrafię zaufać ludziom. nie potrafię pokochać. nie potrafię normalnie funkcjonować. za każdym razem, gdy cały dzień uśmiech nie schodzi mi z ust, jednym słowem potrafisz wszystko zamienić w paniczny szloch. więc teraz odpuść sobie robienie mi wyrzutów sumienia i najnormalniej się odpierdol.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV