głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia a ja głupia wchodzę na twojego facebooka codziennie tylko po to by zobaczyć czy przypadkiem jakaś laska nie pisze ci komentarzy . tak można to nazwać zazdrością

ansomia

ansomia.moblo.pl
a ja głupia wchodzę na twojego facebooka codziennie tylko po to by zobaczyć czy przypadkiem jakaś laska nie pisze ci komentarzy . tak można to nazwać zazdrością .
a ja głupia wchodzę na twojego... teksty

ansomia dodano: 26 października 2012

a ja głupia wchodzę na twojego facebooka codziennie, tylko po to, by zobaczyć czy przypadkiem jakaś laska nie pisze ci komentarzy . tak, można to nazwać zazdrością .

przepraszam cię za wszystko . za... teksty

ansomia dodano: 25 października 2012

przepraszam cię za wszystko . za wypłakiwanie się na twoim boku, za wyżalanie się do ciebie, za zabieranie ci czasu, za te dni, w których za tobą tęskniłam, za to, że mi zależało, za przytulanie się do ciebie, za całowanie cię, za dzwonienie do ciebie i pytanie się co robisz, za martwienie się o ciebie, za patrzenie na ciebie, a najbardziej za to, że cię pokochałam .

big girls don't cry . teksty

ansomia dodano: 25 października 2012

big girls don't cry .

chciałabym wykrzyczeć to wszystko... teksty

ansomia dodano: 25 października 2012

chciałabym wykrzyczeć to wszystko, co do ciebie czuję . chciałabym, żeby cały świat o tym wiedział . w przeciwieństwie do ciebie - nie wstydzę się tego .

byłam wtedy na imprezie .... teksty

ansomia dodano: 25 października 2012

byłam wtedy na imprezie . tańczyłam z kumpelą i nagle podszedł do nas jakiś koleś, był dość przystojny, zaczął do mnie coś nawijać . nagle złapał mnie za tyłek i zaczął ze mną tańczyć . widziałam, że patrzysz, więc objęłam go, uśmiechając się do ciebie . za chwile przybiegłeś i wpierdoliłeś mu w mordę, po czym objąłeś mnie, przytuliłeś i powiedziałeś "jesteś tylko moja!", śmiejąc się . uwielbiam jak jesteś zazdrosny .

za każdym razem  kiedy przypominam... teksty

ansomia dodano: 25 października 2012

za każdym razem, kiedy przypominam sobie momenty, w których się całowaliśmy, to mam ochotę zwymiotować . nie mówię, że źle całujesz, bo jesteś w tym boski, ale wtedy nie wiedziałam, że przed jakimiś dwudziestoma minutami temu całowałeś inną .

i znowu widzę  że jesteś dostępny... teksty

ansomia dodano: 24 października 2012

i znowu widzę, że jesteś dostępny . patrzę na twój opis . znowu o niej . chciałabym ci coś napisać, spytać się co u ciebie, czy coś się zmieniło .. i czy tęsknisz . piszę ci "cześć", ale nie mam odwagi nacisnąć 'enter' .

i to dziwne  że ten chłopak i ona... teksty

ansomia dodano: 24 października 2012

i to dziwne, że ten chłopak i ona, kiedy w wakacje spotykali się niemalże codziennie, przytulali, wzajemnie poprawiali sobie humor, całowali się, teraz mijają w szkole bez słowa .

czasami chciałabym  żeby to się... teksty

ansomia dodano: 24 października 2012

czasami chciałabym, żeby to się nie wydarzyło . żebym tamtego dnia nie wyszła z kumplami na dwór, żebym nie poznała ciebie . i żałuję, że cię poznałam . bo myślę, wiem na pewno, że teraz nie byłabym samotną dziewczyną ze złamanym sercem .

dokonam porównania  aby ci to lepiej... teksty

ansomia dodano: 24 października 2012

dokonam porównania, aby ci to lepiej wytłumaczyć . chłopcze, pomyśl, każde twoje kłamstwo i zdrada bolą mnie, tak jakby ktoś strzelił mi kulą prosto w serce . to pomyśl, jak to jest, kiedy kłamiesz mnie codziennie, a zdradzasz raz w tygodniu . cud, że jeszcze żyję, prawda ?

zapytałeś mnie  czy tęskniłam . a... teksty

ansomia dodano: 24 października 2012

zapytałeś mnie, czy tęskniłam . a więc jeśli tęsknotą można nazwać niespanie po nocach, ciągłe myślenie o tobie i ogromną chęć przytulenia się do ciebie, to tak, tęskniłam .

ciekawe czy jest osoba na ziemi... teksty

ansomia dodano: 22 października 2012

ciekawe czy jest osoba na ziemi, która byłaby w stanie wytłumaczyć mi, dlaczego wszyscy faceci, których spotykam najpierw wydają się fajni, a potem okazują kompletnymi idiotami ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV