głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia jesteś wszędzie .. w moim sercu duszy myślach uczuciach słowach wszystko robię z myślą o tobie . czuję twój zapach choć cię tu nie ma . myśli unoszą mnie wysoko

ansomia

ansomia.moblo.pl
jesteś wszędzie .. w moim sercu duszy myślach uczuciach słowach wszystko robię z myślą o tobie . czuję twój zapach choć cię tu nie ma . myśli unoszą mnie wysoko
jesteś wszędzie .. w moim sercu... teksty

ansomia dodano: 30 października 2012

jesteś wszędzie .. w moim sercu, duszy, myślach, uczuciach, słowach, wszystko robię z myślą o tobie . czuję twój zapach choć cię tu nie ma . myśli unoszą mnie wysoko jak wiatr jesienne liście . kocham ten stan, ale bardziej kochałam to uczucie, że jesteś blisko .

miałam nadzieję  że poczujesz się... teksty

ansomia dodano: 30 października 2012

miałam nadzieję, że poczujesz się zhańbiony kiedy zobaczyłeś, że przez ciebie płaczę . potrafiłeś się jedynie uśmiechnąć . Nie, nie miałam do ciebie żalu . miałam żal do samej siebie . żal do serca, które czuje coś w kierunku takiego sukinsyna jak ty .

albo za dużo kofeiny  albo ciebie .... teksty

ansomia dodano: 30 października 2012

albo za dużo kofeiny, albo ciebie . zdecydowanie ciebie, bo przez te motylki w brzuchu nie mogę zmrużyć oka . są głodne, a ty musisz je nakarmić .

a gdy się kłóciliśmy zawsze... teksty

ansomia dodano: 30 października 2012

a gdy się kłóciliśmy zawsze stawałeś tyłem do mnie . kiedyś spytałam dlaczego to robisz, odpowiedziałeś: "nie mogę patrzeć jak cierpisz przez takiego skurwysyna jak ja, rozumiesz?" .

tak to prawda . lubię chodzić w za... teksty

ansomia dodano: 30 października 2012

tak to prawda . lubię chodzić w za dużej bluzie mojego kumpla . prawda to też, że lubię męskie perfumy i mogłabym się nimi psiukać cały dzień . tak, masz rację, wolę grać z chłopakami w piłkę niż spędzać czas na zakupach . nie mylisz się, lubię odwalać w szkolę i nie pasuję mi, że plujesz się do mojej kumpeli . i może tym wszystkim różnię się od niej ? bo przecież każdy by wolał panienkę z fajnym tyłkiem, niż dziewczynę, która potrafi kochać i jest wrażliwa, choć zgrywa twardzielkę .

to głupie  widzisz tą 10:10 czy... teksty

ansomia dodano: 29 października 2012

to głupie, widzisz tą 10:10 czy 11:11 i wmawiasz sobie, że to on o tobie myśli, później uświadamiasz sobie, że kocha inną, a później myślisz "a może nie? a może ma uczucia? i żywi je do mnie?" i tak się przekonujesz . w końcu dochodzisz do wniosku, że to na pewno nie on o tobie myśli . a na następny dzień powtarzasz ten proces . i tak w kółko, i w kółko, i w kółko, aż nie pojawi się inny .

suka zawsze będzie suką  choćby... teksty

ansomia dodano: 29 października 2012

suka zawsze będzie suką, choćby się bardzo starała zmienić . nie wiem dlaczego o tym przez chwilę zapomniałam .

wszystko zapowiadało się tak... teksty

ansomia dodano: 29 października 2012

wszystko zapowiadało się tak pięknie tylko szkoda, że dla niego była tylko koleżanką .

słyszysz dźwięk wiadomości... teksty

ansomia dodano: 29 października 2012

słyszysz dźwięk wiadomości, całkiem obojętnie odblokowujesz telefon, a twoim oczom ukazuję się jego imię . myślisz "pewnie znowu coś chce", lecz gdy czytasz ją, uśmiechasz się . wszyscy wkoło pytają "co się stało?" . a tobie po prostu wróciła nadzieja, nic ważnego .

ktoś powiedział mi  masz w oczach... teksty

ansomia dodano: 29 października 2012

ktoś powiedział mi, masz w oczach iskry . trik iluzjonisty, to twój ogień w nich błyszczy .

nie mów mi co to samotność  bo to... teksty

ansomia dodano: 28 października 2012

nie mów mi co to samotność, bo to nie ty prosiłeś Boga o dwunastej w nocy, żeby przyszedł i cię przytulił .

wariatek się nie kocha . wariatki... teksty

ansomia dodano: 28 października 2012

wariatek się nie kocha . wariatki można lubić . niektórzy je nawet uwielbiają . wariatki śmieszą . wkurzają . rozbawiają . są świetnymi kumpelami . potrafią słuchać . można im się zwierzać . ale nigdy nie będą najważniejsze . bo przecież to tylko wariatki . i w końcu przestają być potrzebne . są za głośne . i niewielu wie, że one też mają uczucia . i potrafią płakać . wariatek się nie kocha . nie od tego są . może za mało im zwyczajności po prostu ? bo z wariatką trudno jest długo wytrzymać . może dlatego są niekochane ? wariatek się nie da pokochać . tak prawdziwie . do bólu . wariatki zawsze będą tylko wariatkami .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV