głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia mieliśmy razem wf ćwicząc koło waszej klasy facetka kazała nam wykonać ćwiczenie gdzie trzeba było wypiąć tyłek do tyłu . gdy wykonywałam to ćwiczenie podszedłe

ansomia

ansomia.moblo.pl
mieliśmy razem wf ćwicząc koło waszej klasy facetka kazała nam wykonać ćwiczenie gdzie trzeba było wypiąć tyłek do tyłu . gdy wykonywałam to ćwiczenie podszedłeś do
mieliśmy razem wf  ćwicząc koło... teksty

ansomia dodano: 8 listopada 2012

mieliśmy razem wf, ćwicząc koło waszej klasy facetka kazała nam wykonać ćwiczenie gdzie trzeba było wypiąć tyłek do tyłu . gdy wykonywałam to ćwiczenie, podszedłeś do mnie, położyłeś rękę na moim biodrze i powiedziałeś: nie wypinaj się tak kochanie, kumple patrzą . spojrzałam ci w oczy, a w nich aż kipiało zazdrością .

chodziła na skate park tylko po to... teksty

ansomia dodano: 8 listopada 2012

chodziła na skate park tylko po to, żeby na niego popatrzeć . popatrzeć jak z taką iskierką w oczach jeździ na desce . tylko w nim widziała, że kocha to co robi . deska była dla niego ucieczką od problemów . mimo tego, że łączyło ich tylko parę rozmów, przychodziła tam aby usłyszeć jego obojętne "siema" . dla niej było to najpiękniejsze siema jakie kiedy kolwiek słyszała . kochała go, szkoda, że nigdy się o tym nie dowiedział .

siedziałam na lekcji matematyki... teksty

ansomia dodano: 8 listopada 2012

siedziałam na lekcji matematyki, facet jak zwykle tłumaczył coś co było dla mnie nie zrozumiałe . spojrzałam w okno, obok którego siedziałam . ujrzałam cię z plecakiem na ramieniu i telefonem w ręku . pisałeś smsa . w momencie gdy wkładałeś komórkę do kieszeni poczułam wibracje swojego telefonu . z uśmiechem sięgnęłam po telefon . po przeczytaniu smsa uśmiech zniknął z mojej twarzy . reklama z orange . zawsze wysyłają w najmniej odpowiednim momencie .

siedząc na bmx ie kumpla w skate... teksty

ansomia dodano: 7 listopada 2012

siedząc na bmx-ie kumpla w skate parku, rozmawiałam ze znajomymi śmiejąc się w najlepsze . kumpel szepnął mi na ucho: - wybacz że to zrobię , ale muszę - przytulił mnie strasznie mocno do siebie, nie wyrywając mu się zapytałam dlaczego mnie przytula . - idzie twój były z tą swoją blond bombą - usłyszałam głos koleżanki . - właśnie dlatego - wyszeptał mocniej przytulając mnie do siebie .

siedziała przy jego szpitalnym... teksty

ansomia dodano: 7 listopada 2012

siedziała przy jego szpitalnym łóżku, trzymała go mocno za sine ręce, ściskała je co raz mocniej . wiedziała, że może się już nie obudzić . ściskając już najmocniej jak potrafiła, w myślach błagała go nie o to aby nie odchodził, lecz o to aby zabrał ją ze sobą .

  zostaw mnie w spokoju  zostaw i daj... teksty

ansomia dodano: 7 listopada 2012

- zostaw mnie w spokoju, zostaw i daj szanse żyć normalnie ! słyszysz ? zostaw mnie ! - wrzeszczała bijąc go z całej siły w klatkę piersiową . - nie chcesz tego, mała - odpowiedział cichym pełnym satysfakcji głosem . - nie chce dłużej na ciebie patrzeć, wynoś się bydlaku ! - łzy napłynęły jej do oczu na tyle, że ledwo go widziała . nie usłyszała odpowiedzi . upadła mimowolnie, próbując złapać oddech . - jak mogłeś mi to zrobić ?! jak mogłeś po tylu latach tak po prostu pójść do łóżka z tą laską poznaną ci godzinę wcześniej ? - spojrzała na niego wyczekująco - brak ci odwagi ?! byłeś zdolny mi to zrobić, a teraz milczysz ?! do cholery jasnej powiedz coś ! - wrzeszczała dławiąc się łzami . klęknął obok niej, odgarnął jej wilgotne od łez włosy, szepnął cicho: - mógłbym teraz zacząć cię całować, dotykać . jestem pewien że byś mi wybaczyła, ale nie zrobię tego bo jako do jedynej kobiety mam do ciebie szacunek . trzymaj się mała - po czym wyszedł .

spoglądając na plan  który miała... teksty

ansomia dodano: 7 listopada 2012

spoglądając na plan, który miała zapisany w telefonie weszła szybkim krokiem do szkoły . było już jakieś 10 minut po dzwonku . szybko biegła w stronę sali w której miała zajęcia . biegnąc myślała o nim . gdy otworzyła drzwi i weszła zasapana do klasy, ujrzała go a wokół niego 6 panienek lgnących do niego jak proteza do dziąseł . "no tak , cieszcie się póki możecie" - pomyślała siadając do pierwszej ławki, która była jako jedyna wolna . po niecałych trzech sekundach siedział już obok niej .

oglądając komedie romantyczną z... teksty

ansomia dodano: 7 listopada 2012

oglądając komedie romantyczną z chusteczkami w rękach usłyszałam pukanie do drzwi . "wrócił" - pomyślałam . zerwałam się na równe nogi i szybko podbiegłam do drzwi . stał tam, rzuciłam się na niego aby mocno go przytulić . po paru minutach ciszy, zapytał niepewnym głosem: "mogę zabrać swoje rzeczy?" . puściłam go i z całej sił zaczęłam uderzać go w klatkę piersiową . nie bronił się . przyjmował cios jeden za drugim . gdy nie miałam już siły by dalej go bić z uśmiechem zapytał: "lepiej?" oparta o ścianę zjechałam na dół, schowałam twarz w dłoniach . "to jak będzie z tymi rzeczami?" . "wynoś się!" - wrzasnęłam .

byliśmy na domówce u jego kumpla .... teksty

ansomia dodano: 6 listopada 2012

byliśmy na domówce u jego kumpla . tańczyliśmy, przytulaliśmy się do siebie, całowaliśmy się i patrzyliśmy sobie w oczy . w pewnym momencie imprezy byłam już tak pijana, że ledwo mógł utrzymać mnie w tańcu . zabrał moje rzeczy, zarzucił mnie sobie na ramie i szedł w stronę domu mówiąc, że nie mam głowy do picia . "nie prawda" - zaprzeczałam wystawiając mu język . gdy byliśmy pod moim domem, zaczęłam go całować i prosić aby wszedł na górę . pocałował mnie delikatnie w czoło i czułym głosem powiedział: owszem chce to z tobą zrobić, ale gdy będziesz chciała zrobić to z miłości, a nie z nadmiaru alkoholu .

minął miesiąc od jej śmierci  on... teksty

ansomia dodano: 6 listopada 2012

minął miesiąc od jej śmierci, on dzień w dzień siedział na ich wspólnym łóżku i zachodził się łzami . patrzył w lustro i krzyczał w niebo głosy: "dlaczego?! kurwa mać, dlaczego?!" . schował twarz w dłoniach, zupełnie tak jakby wstydził się płakać przed samym sobą . poczuł wibracje w lewej nodze, zrezygnowany wyciągnął telefon i spojrzał na mały ekranik: "nie płacz głupku, przecież jestem obok" - spojrzał na jej telefon, w którym właśnie pojawiał się raport dostarczenia .

byli ze sobą ponad rok  zawsze rano... teksty

ansomia dodano: 6 listopada 2012

byli ze sobą ponad rok, zawsze rano gdy się obudziła w skrzynce odbiorczej miała już kilka esmsów od niego, tym razem nie napisał . "pewnie nie ma nic na koncie" - pomyślała . następnego dnia rano, gdy nadal nic nie pisał, pomyślała "a matka nie chce mu dać, nigdy mnie nie lubiła" - chciała wierzyć w te swoje myśli, ale rozum mówił jej zupełnie co innego . pomyślała, że da mu czas do soboty, jeśli nie napisze w sobotę o północy pójdzie i skoczy z mostu . nie napisał . stała na ogromnym moście i patrzyła w dół . "kocham cię!" - krzyknęła i skoczyła z telefonem w ręku . w momencie gdy leciała poczuła wibracje w prawej ręce . "skarbie przepraszam, że nie pisałem ale matka .. sama wiesz . kocham cie" - napisał . chciała się jakoś ratować, ale nie dała rady, było o parę sekund za późno .

siedziała na schodach swojej klatki... teksty

ansomia dodano: 6 listopada 2012

siedziała na schodach swojej klatki schodowej ze swoim już byłym chłopakiem . udawała że słucha jego dennych tłumaczeń . rozglądała się i co chwile wybuchała śmiechem na jego słowa . były w prost niedorzeczne . w pewnym momencie powiedział, coś co zabolało ją najbardziej . nie wytrzymała i zaczęła płakać . nie wiedział co zrobić, próbował ją przytulić . w momencie gdy wystawiał do niej łapy, jej starszy brat wyszedł z jej mieszkania aby sprawdzić co się dzieje . zobaczył u niej łzy i rzucił się w stronę jej byłego . zrzucił go ze schodów, po czym zbiegł do niego i zaczął kopać go w krocze . szybko zbiegła do nich i zaczęła odciągać brata krzycząc "ej dosyć, zostaw go!" . nie przestawał . zaczęła prosić, błagać aby przestał . wyrwał się jej i wpadł w jakiś trans . zachodziła się łzami prosząc aby przestał . nie przestawał, jej były już dawno stracił przytomność a on nadal go kopał . kucnęła nad nim i wsłuchiwała się w jego ustający oddech . zginął na jej oczach .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV