głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia pytasz o moje marzenia ? od jakiegoś czasu dręczy mnie nieodparte pragnienie żeby za kilka lat dzień w dzień budzić się przy twoim boku wsłuchiwać się w twój ró

ansomia

ansomia.moblo.pl
pytasz o moje marzenia ? od jakiegoś czasu dręczy mnie nieodparte pragnienie żeby za kilka lat dzień w dzień budzić się przy twoim boku wsłuchiwać się w twój równomiern
pytasz o moje marzenia ? od jakiegoś... teksty

ansomia dodano: 18 listopada 2012

pytasz o moje marzenia ? od jakiegoś czasu dręczy mnie nieodparte pragnienie, żeby za kilka lat dzień w dzień budzić się przy twoim boku, wsłuchiwać się w twój równomierny oddech, muskać opuszkami twój policzek, kiedy nie będziesz miał o tym zielonego pojęcia .

odważyła się  napisała do niego... teksty

ansomia dodano: 18 listopada 2012

odważyła się, napisała do niego długą wiadomość, a w niej napisała że go kocha . on po chwili odpisał "muszę spadać, cześć" . rozpłakała się, zaczęła wyzywać siebie i jego . jaka była głupia, dlaczego do niego napisała . wyłączyła gadu i zeszła na dół . kiedy była przy drzwiach do łazienki, zadzwonił ktoś do drzwi . otworzyła je i zobaczyła twarz zasłoniętą kwiatami . uśmiechnęła się, wzięła kwiatki na dół i bez chwili zastanowienia przytuliła go . tak, to był ten chłopak który musiał spadać z gadu-gadu, to był ten chłopak którego tak mocno kochała .

po prostu nie ogarniam siebie  ciebie... teksty

ansomia dodano: 17 listopada 2012

po prostu nie ogarniam siebie, ciebie, jej, ich, was, tego że wam się tak układa, że jesteś szczęśliwy i nie ogarniam tego, że się przestałeś odzywać .

godzina 3:00 w nocy  dźwięk smsa... teksty

ansomia dodano: 17 listopada 2012

godzina 3:00 w nocy, dźwięk smsa zerwał mnie z łóżka . wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię . myślałam, że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść . dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił . odebrałam pierwsze jego słowa "odpowiedz, kochasz mnie?" chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wie nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny . a kiedy powiedziałam, że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon . wyszłam i pod nim stał on, krzycząc że mnie kocha . piękne, nie ? tylko szkoda, że mi się to śniło .

znalazłam starą kartę .... teksty

ansomia dodano: 17 listopada 2012

znalazłam starą kartę . włożyłam ją do telefonu i włączyłam go . pierwsze co, to dałam na skrzynkę odbiorczą a w niej ? tysiące smsów od ciebie typu: "kocham cię, tęsknię, jesteś moim skarbem itp." zaczęły lecieć mi łzy, serce zabiło mocniej . straciłam cię, już nie będzie tych słodkich smsów na pożegnanie i powitanie, kto wyśle więcej serduszek, czy kto kogo bardziej kocha . skończyło się to . teraz bardzo bym chciała wysłać takiego smsa o treści "kochanie lub skarbie" ale nie mam do kogo . nie jesteś już mój . wyciągnęłam kartę i wsadziłam ją do pudełka gdzie były nasze zdjęcia . tak na pamiątkę .

angielski prawdę ci powie . użycie... teksty

ansomia dodano: 17 listopada 2012

angielski prawdę ci powie . użycie czasu przeszłego w języku angielskim sugeruje, że to miało miejsce jedynie w przeszłości i nie wiadomo jak sytuacja przedstawia się w dniu dzisiejszym . czyli zdanie typu: "he told me he loved me" oznacza, że kochał mnie wtedy kiedy mi to mówił, ale niekoniecznie oznacza, że kocha mnie w dniu dzisiejszym .

czuję się jak dziwka  a nawet nie... teksty

ansomia dodano: 16 listopada 2012

czuję się jak dziwka, a nawet nie dziwka - bo dziwce się chociaż za to płaci . jestem zwykła szmatą, nienawidzę cię, a siebie brzydzę .

brakuje mi ciebie bardziej niż... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2012

brakuje mi ciebie bardziej niż myślałam . tych oczu, tych ust, tego przytulenia . brakuje mi rozmów z tobą wieczorami . brakuje mi ciebie tak cholernie, i z każdym dniem zamiast o tobie zapomnieć ja tęsknie coraz bardziej .

koniec lekcji . poszłam do szatni... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2012

koniec lekcji . poszłam do szatni żeby założyć kurtkę i wyjść na autobus . zapinając guziki przy płaszczu zauważyłam jego . też zakładał kurtkę . nasze spojrzenia spotkały się . patrzyliśmy na siebie . on uśmiechnął się do mnie lekko, po czym podszedł . dał mi buziaka i powiedział, że przeprasza, ale zaraz mu autobus ucieknie i musi lecieć . uśmiechnęłam się . pomyślałam, że może się pogodzimy i będzie tak, jak dawniej . szedł w kierunku wyjścia, ale wtedy zastąpiła mu drogę ona . zapytała takim uwodzicielskim głosem czy ją opuszcza, a potem zaczęli się całować . ze łzami w oczach wybiegłam z szatni .

wykorzystując okazję  że jesteś... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2012

wykorzystując okazję, że jesteś dobry z fizyki, to właśnie ciebie wybrałam na korepetytora . gdy wchodziłam już do twojego pokoju, dowiedziałam się, że jesteśmy zupełnie sami . uśmiechnąłeś się tajemniczo i wyciągnąłeś książki . po jakiejś godzinie zażądałam przerwy . poszedłeś po coś do picia a ja rozglądałam się po twoim pokoju . właśnie oglądałam twoje klasowe zdjęcie, gdy zgasło światło . zdezorientowana próbowałam po omacku znaleźć swoją komórkę i chociaż nią poświecić . zaczęłam cię wołać, ale nie słyszałam odpowiedzi . nagle usłyszałam skrzypienie podłogi, po chwili poczułam czyjeś ręce na biodrach i delikatne pocałunki w szyję . chciałam to przerwać, jednak nie potrafiłam . było tak cudownie . byłeś taki delikatny i czuły . z każdym pocałunkiem pragnęłam więcej . ty również . na szczęście w samą porę wróciła twoja mama, dając nam czas na pozbieranie porozrzucanych po pokoju ubrań .

wracała ze spotkania z nim... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2012

wracała ze spotkania z nim, powtarzając przez łzy i zaciśnięte zęby: "ostatni raz, ostatni raz .. ostatni kurwa raz dałam ci się oszukać" .

kiedyś ci opowiem czemu trzęsą mi... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2012

kiedyś ci opowiem czemu trzęsą mi się ręce . czemu jak rozbitek chowam się przed snem w butelce . czemu lepię z piachu z cudzych myśli własny obraz . chciałabym w twoich oczach tak po prostu się przeglądać .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV