głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia kiedyś gdy napisałam mu esemesa że jestem smutna przychodził do mnie i przytulał szybciej niż raport . dziś kiedy pisze mu że jestem smutna dostaje wiadomość po

ansomia

ansomia.moblo.pl
kiedyś gdy napisałam mu esemesa że jestem smutna przychodził do mnie i przytulał szybciej niż raport . dziś kiedy pisze mu że jestem smutna dostaje wiadomość po trzech
kiedyś gdy napisałam mu esemesa... teksty

ansomia dodano: 4 listopada 2012

kiedyś gdy napisałam mu esemesa, że jestem smutna przychodził do mnie i przytulał szybciej niż raport . dziś kiedy pisze mu że jestem smutna, dostaje wiadomość po trzech dniach że treść wygasła .

przerwa między lekcjami . dziewczyna... teksty

ansomia dodano: 4 listopada 2012

przerwa między lekcjami . dziewczyna siedzi na schodach . obok niej siada jej były . spytał: - żałujesz ? po chwili odpowiada: - ale czego ? - no tego, że nie jesteśmy już razem ? po chwili namysłu kiwnięciem głowy dziewczyna przytakując pyta: - ty też ? - jeszcze bardziej niż ty to sobie wyobrażasz . - tęsknisz za tym wszystkim tak bardzo jak ja ? - nie mogę przestać o tym myśleć . po dłuższej ciszy chłopak patrzy na nią i ponownie pyta: - dlaczego nie chcesz tego zmienić ? - chcę ale nie wiem jak . - wróć do mnie . dziewczyna smutna odpowiada: - jak mam do ciebie wrócić, skoro masz już inną ? - od wczoraj już jestem sam . zerwała ze mną . wiedziała, że ja i tak kocham ciebie . zadzwonił dzwonek na lekcję, dziewczyna ze łzami w oczach, uśmiechem na twarzy i nową nadzieją wzięła plecak i poszła na lekcję .

spojrzała na niego po raz pierwszy... teksty

ansomia dodano: 4 listopada 2012

spojrzała na niego po raz pierwszy od dawna . zdawała sobie sprawę, że ten jeden raz będzie musiał wystarczyć jej na długi czas . obserwowała go z lekkim uśmiechem na twarzy . wyglądał jak dawniej . cudowne oczy i jeszcze cudowniejsze policzki, gdy się uśmiechał . do tego ten głos .. tęskniła za każdym jego dźwiękiem . podeszła do niego i tonąc w brązowym spojrzeniu jego oczu, przysięgła, że przyjdzie czas, gdy nie będą widzieli poza sobą świata .

powiedziałeś  że jestem ładna... teksty

ansomia dodano: 4 listopada 2012

powiedziałeś, że jestem ładna - przestałam się malować , kiedy miałam cię widzieć . powiedziałeś, że ładnie pachnę - zmieniłam perfumy . powiedziałeś, że ładnie się ubieram - przestałam się starać . powiedziałeś, że jestem zajebista - zaczęłam być obojętna . zacząłeś się zbliżać - cofnęłam się o krok .

klnę  bo chcę . płaczę  bo nie... teksty

ansomia dodano: 3 listopada 2012

klnę, bo chcę . płaczę, bo nie wytrzymuję .

dla mnie przestałeś pić  palić a... teksty

ansomia dodano: 3 listopada 2012

dla mnie przestałeś pić, palić a nawet z umiarem przeklinasz . nie mieszasz się w bójki, chyba że ktoś mnie zaczepił . nie pyskujesz do nauczycieli i starasz się poprawić oceny . ale kiedy zerwaliśmy, po tygodniu widziałam cię naćpanego i opitego w parku . zacząłeś mnie przepraszać i mówić że jestem dla ciebie ważna . odprowadziłam cię do najbliższego kolegi i powiedziałam: "jeśli bym była dla ciebie ważna, nawet po zerwaniu byś się nie zmienił" .

wydawało mi się  że życie bez... teksty

ansomia dodano: 3 listopada 2012

wydawało mi się, że życie bez ciebie nie będzie trudne . próbowałam wejść w coś nowego, nauczyć się kochać kogoś innego, ale w 99 % przypadków całując się z innym wyobrażałam sobie twoją osobę nachylającą się nade mną i dostarczającą mi czułości . jeśli ma być tak dalej to błagam byś wrócił, przecież sobie nie poradzę .

i jeszcze jedno  nigdy nie wracaj . teksty

ansomia dodano: 3 listopada 2012

i jeszcze jedno, nigdy nie wracaj .

ktoś tutaj był i był  a potem... teksty

ansomia dodano: 3 listopada 2012

ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma .

banalny słońca wschód .... teksty

ansomia dodano: 2 listopada 2012

banalny słońca wschód . przewidywalny zachód . poranki nie cieszą mnie . rozczarowują noce . nudzi mnie Nowy Jork . nie zachwyca Paryż . styczeń, luty, maj . gdzieś zgubiłam marzec . mija kolejny dzień . lato wypiera wiosnę . za oknem śpiewa ptak . dzieci sąsiadom rosną . drogi zasypał śnieg . chyba przyszły święta . kolęda, kolęda . już wiem, że nigdy nie będziesz .. mój . późno już, chodźmy spać .

choć zawsze  kiedy zabierał mi z... teksty

ansomia dodano: 2 listopada 2012

choć zawsze, kiedy zabierał mi z rąk wódkę, mówiąc: "proszę, nie pij tyle", ja zbulwersowana wyrywałam mu ją z rąk i pytałam, czy chce wpierdol, po czym udawałam, że jestem na niego za to zła, to tak naprawdę cieszyłam się, że o mnie dba, a przynajmniej się stara .

przecież miało być tak pięknie .... teksty

ansomia dodano: 2 listopada 2012

przecież miało być tak pięknie . przecież obiecał, że będzie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV